Kurs 100.0 na wygraną ZAKSY lub Jastrzębskiego Węgla w finale Ligi Mistrzów

Tomasz Fornal

Sobotni finał siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Jastrzębskim Węglem to nie tylko ogromne święto polskiej siatkówki, ale również doskonała okazja do zagrania u bukmachera! BETFAN zorganizował bowiem specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której możesz skorzystać z kursu 100,00. Na czym polega ta oferta? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź jej warunki. Życzę przyjemnej lektury.

zaksa jastrzębski betfan bonus

Kurs 100,00 na zwycięstwo ZAKSY lub Jastrzębskiego Węgla w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów w BETFAN!

Rozgrywane w sobotni wieczór starcie finałowe w CEV Champions League, w którym zagają ze sobą ekipy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla stanowi ogromne święto a zarazem sukces dla polskiej siatkówki klubowej. Dwa kluby z Polski rozstrzygną między sobą to, który z nich zostanie najlepszym europejskim zespołem w sezonie 2022/23. Przy okazji tego wydarzenia bukmacher BETFAN zorganizował niezwykle ciekawą promocję dla nowych graczy. Jeśli masz swoje typy na ten mecz i chcesz obstawić jego zwycięzcę, w BETFAN zagrasz taki typ po kursie 100,00! Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym w BETFAN, spełnij kilka prostych warunków i skorzystaj z promocji! Jakie warunki należy spełnić? Oto one:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać dokładnie 40 PLN na depozyt
  3. Zagraj dowolny kupon za 38 PLN
  4. Musi on zostać rozliczony do 20.05.2023 (23:59)
  5. Następne zagraj typ na wygraną ZAKSY lub Jastrzębskiego Węgla
  6. Stawka kuponu – 2 PLN
  7. Typ ten znajdziesz na stronie promocji, nie zaś w głównej ofercie
  8. Trafiłeś? Otrzymasz 176 PLN na saldo główne!
  9. Powodzenia!
siatkówka LM betfan mały banner

Opisana wyżej promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ wygraną kwotą nie musisz obracać przed wypłatą, a trafia ona na saldo główne. Jest to zatem najprawdziwszy kurs 100,00 bez żadnych haczyków! Nie masz jeszcze konta w BETFAN? Załóż je z naszym kodem, skorzystaj z promocji i odkryj bogatą ofertę zakładów prematch oraz zakładów live dostępnych u tego operatora!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze