Kurs 100.0 na gola Messiego w meczu z Orlando City – wygrana na konto główne!

Lionel Messi

W nocy ze środy na czwartek rozegrany zostanie mecz pomiędzy Interem Miami a Orlando City w ramach CONCACAF Leagues Cup. Bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję, z której będziesz mógł skorzystać przy okazji tego starcia. Na czym ona polega i co można zyskać? Sprawdź to w poniższym tekście.

BETFAN Messi gol kurs 100 duży banner

Kurs 100,00 na bramkę Leo Messiego w meczu z Orlando City

Nadchodzący mecz 1/16 finału CONCACAF Leagues Cup pomiędzy Interem Miami a Orlando City będzie okazją do kolejnego obejrzenia w akcji Lionela Messiego w nowych barwach klubowych. Argentyńczyk w swoich dwóch pierwszych występach w klubie z Miami strzelił w sumie trzy gole, więc są spore szanse na to, że uczyni to po raz kolejny! Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN, możesz obstawić typ na to, że Messi strzeli gola po kursie 100,00! Jak skorzystać z takiej możliwości? Oto krótka instrukcja:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z naszym kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać dokładnie 40 PLN na depozyt
  3. Zagraj za 38 PLN dowolny kupon
  4. Musi on zostać rozliczony do 2 sierpnia g. 23:59
  5. Następnie obstaw kupon SOLO za 2 PLN na bramkę Messiego z Orlando City
  6. Typ ten dostępny będzie na stronie promocji
  7. Jeśli trafisz, na Twoje saldo główne trafi 176 PLN!
  8. Powodzenia!
BETFAN Messi gol kurs 100 mały banner

Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty? Ponieważ naprawdę grasz tutaj po kursie 100,00, a wygrane środki możesz natychmiast wypłacić! Szanse na trafienie Lionela Messiego są duże, więc tak wysoki kurs stanowi okazję na zanotowanie wysokiej wygranej! Jeżeli więc nie zarejestrowałeś się jeszcze w BETFAN, zrób to z naszym kodem, weź udział w promocji i powalcz o 176 PLN!

Obrazek w tle: fot. Jasen Vinlove-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze