W sobotę czeka nas jeszcze jedno hitowe starcie, w którym Portugalia zagra z Niemcami. Mueller i spółka są faworytami na papierze, ale Cristiano Ronaldo oraz jego drużyna mogą znowu zaskoczyć. W BETFAN z kodem promocyjnym możesz obstawić po kursie 10.00 – oferta dla nowych graczy!

Obstawiaj w BETFAN z kodem promocyjnym i graj z kursem 10.00!

W sobotę, 19.06.2021, czeka nas ciekawe starcie w Euro 2020. Portugalia zagra z Niemcami o godzinie 18:00. Nasi zachodni sąsiedzi są faworytami na papierze i widać, że to gracze, którzy są niesamowicie zmotywowani przed kolejnym meczem, żeby nie zakończyć przygody z mistrzostwami Europy już w fazie grupowej. Może być o to trudno, biorąc pod uwagę fakt, iż drugi mecz jest z Portugalią, a trzeci z Węgrami.

Portugalia nie jest faworytem według kursów, ale to także nie jest duży underdog. Szanse są zbliżone, a obie drużyny prezentują się dość dobrze, biorąc pod uwagę, że ofensywa w zespole z półwyspu Iberyjskiego robi ogromne wręcz wrażenie. Tacy gracze, jak Cristiano Ronaldo, czy Bruno Fernandes potrafią w pojedynkę odwrócić losy meczu i sprawić niespodziankę.

BETFAN kod promocyjny —> sprawdź, jak możesz otrzymać bonus powitalny i grać Portugalię z kursem 10.00.

betfan baner 10.00 portugalia

BETFAN to bukmacher, który przygotował szereg bonusów na Euro 2020. Jednym z nich jest kurs 10.00 na starcie Niemiec z Portugalią, a konkretnie zwycięstwo drugiej z tych ekip. Trzeba jednak spełnić pewne warunki. Akcja przewidziana jest dla nowych klientów, którzy wpłacili minimum 60 PLN depozytu. Należy zagrać zakład na Portugalię po kursie 10.00.

Liczy się tylko kupon SOLO, a stawka minimalna to 10 PLN. Ewentualne wygrane zostaną wypłacone na konto główne. Każdemu graczowi przysługuje jeden taki kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W BETFAN kod promocyjny 1650PLN zapewni Ci też:

  • 1000 PLN od depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 50 PLN freebet

Zaloguj się aby dodawać komentarze