Zbliża się jeden z najważniejszych meczów w sezonie, czyli starcie FC Barcelony z Realem Madryt. Każdy w tym spotkaniu myśli o zwycięstwie, a to zwiastuje świetne widowisko. Razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę tego spotkania po kursie (UWAGA!) aż 10.00. Niezależnie od tego, czy postawisz na Barcelonę, czy na Real kursy na zwycięstwo zostaną podniesione do 10.00. Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko i wyłącznie u nas opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

Zasady promocji na El Clasico – jak możesz skorzystać?

 1. Załóż konto w BETFAN pomiędzy 22.10, godz. 10.00 a 24.10, godz. 16.10.
 2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linka: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
 3. Wykonaj wpłatę, która wyniesie minimum 100 PLN.
 4. Postaw maksymalnie 20 PLN na wygraną Realu lub Barcy.
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (80 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: możesz dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://sprawdz.betfan.pl/boost10zagranie. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 10.00 na wygraną jednej lub drugiej drużyny!
 8. Takiej promocji nie zagwarantuje Ci nikt inny w BETFAN. Boost z kursem 10.00 dostępny tylko u nas!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji musisz wpłacić minimum stówkę, a maksymalna stawka na boost to 20 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 80 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie El Clasico z boostem 10.00 po stawce 20. Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz!

Jak najlepiej wykorzystać promocję na El Clasico?

 1. Załóż nowe konto w okresie trwania promocji z naszego linka: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE
 2. Wpłać minimum 100 złotych na swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon w opcji BETFAN Cashback do 600 złotych bez ryzyka. Jeśli nie wejdziesz otrzymasz zwrot z obrotem 1x.
 4. Następnie zagraj boost za maksymalnie 20 złotych z kursem 10.00. Jeśli boost wejdzie, to środki możesz wypłacić, ponieważ dokonałeś już obrotu pozostałym wymaganym depozytem, a wygrana z niego trafia na konto główne.

barcelona real promocja

Wytypuj zwycięzcę meczu FC Barcelona vs Real Madryt po kursie 10.00!

Na El Clasico czekają prawdopodobnie wszyscy piłkarscy kibice. Starcia Barcelony z Realem zawsze są gorące i nie inaczej będzie tym razem. Mało Ci emocji? Zwiększ je dzięki promocji kurs 10.00 na zwycięstwo Barcelony lub Realu. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tego bonusu? Na początek załóż konto u bukmachera BETFAN z linku: https://zagranie.com/go/betfan i przy rejestracji wpisz kod promocyjny ZAGRANIE. Natomiast zakład dostępny jest tylko i wyłącznie w tym miejscu -> https://sprawdz.betfan.pl/boost10zagranie i jest on skierowany do nowych graczy.

Jeśli czujesz, że zbliżające się El Clasico padnie łupem FC Barcelony lub Realu Madryt i nie masz jeszcze konta, to teraz powinno się to zmienić. Kursy 10.00 na obie strony nie zdarzają się nigdy, a teraz jest szansa to wykorzystać!

bonus na real barcelona

Odbierz promocje w BETFAN i ciesz z najwyższych kursów na El Clasico

Wszystko wskazuje na to, że czas przed El Clasico jest idealnym momentem, żeby założyć konto w BETFAN. Załóż konto z kodem ZAGRANIE i ciesz się zakładem bez ryzyka do 600 PLN oraz bonusem od drugiego depozytu do 1000 PLN. Poza tym będziesz mógł wytypować zwycięzcę El Clasico po kursie 10.00! POWODZENIA!

betfan kod promocyjny

Zaloguj się aby dodawać komentarze