Do wygranego kuponu z sobotnich meczów League of Legends zabrakło niewiele. LGD miało to na wyciągnięcie ręki, ale niestety było zbyt opieszałe. Przed nami ostatni dzień zmagań grupowych i co prawda nie zobaczymy w nich europejskiej drużyny, ale w grze jest m.in. TOP Esports, czy DRX, czyli jedni z faworytów do wygrania Worldsów. Zapraszam na krótkie predykcje. 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Top Esports – DRX

Niedziela, 11.10.20 – 15:00

Ostatni dzień zmagań grupowych na Worldsach będzie obfitował w ciekawe mecze. Co prawda nie zobaczymy tak ciekawych starć, jak np. Gen.G z LGD, ale mecz DRX z Top Esports zapowiada się dobrze. Jednak poza dwoma bardzo silnymi zespołami w tej grupie są też dwa grające bardzo słabo. Jednym z nich jest Unicorns of Love, ale tego można się było spodziewać po drużynie z regionu CIS. Drugim natomiast jest FlyQuest i tutaj również można było to przewidzieć. W końcu to ekipa z NA, czyli dość słabego regionu. Po wynikach formacji z LCS na Worldsach można odnieść wrażenie, że EU Masters stoi na wyższym poziomie i nie ma w tym krzty przesady. 

Jednak nie będziemy teraz pastwić się nad FlyQuest, które co prawda na to zasługuje, ale przyjrzymy się drużynom chcącym grać w League of Legends. Top Esports i DRX na tym turnieju wyglądają bardzo solidnie. W pierwszej kolejce meczów grupowych TES ograło swoich jutrzejszych rywali w dość ładnym stylu. Jednak w pozostałych dwóch meczach DRX pokazało się ze znacznie lepszej strony, ogrywając Unicorns of Love i FQ, co raczej nie było zbyt trudne. Top Esports może być już niemal pewne gry w kolejnym etapie. Wystarczy pokonać słabe FlyQuest i Unicorns of Love. 

TES charakteryzuje się podkręcaniem tempa w środkowej fazie gry. Jeżeli wyrobi sobie przewagę we wczesnym etapie gry, to potrafi bardzo szybko powiększyć ją. Chińska drużyna charakteryzuje się też dobrym zrozumieniem swoich kompozycji, co na pewno działa na jej plus. Mecz z DRX na pewno nie zapowiada się do najłatwiejszych, ale Top Esports jest zdecydowanym faworytem. Koreańską ekipę charakteryzuje to samo co TES, ale popełniają o wiele więcej błędów. Kurs na wygraną chińskiej drużyny wynosi 1.43 i dodaje go do kuponu. 

Moja propozycja: zwycięstwo Top Esports

Kurs: 1.43

Zagranie na esport

Unicorns of Love – DRX

Niedziela, 11.10.20 – 12:00

Drugim meczem jest starcie Unicorns of Love z DRX. O UoL nie można powiedzieć wiele dobrego. Podczas meczów popełnia sporo błędów, nie potrafi reagować na wydarzenia na mapie, a same kompozycje też mogłyby być lepiej dobrane. Jednorożce już w fazie play-in się momentalnie męczyły, a gdy przyszło do starć z lepszymi ekipami, to widać ogromną różnicę w poziomach. DRX wydaje się być poza zasięgiem Unicorns of Love i nie zdziwiłbym się, gdyby jutro przejechało się po zawodnikach z CIS. Być może ich jedyną szansą na wygranie jest… jakaś niespodziewana kompozycja, która zaskoczyłaby wszystkich. 

DRX nie tylko lepiej wygląda na papierze, ale też ich gra jest przyjemniejsza. Potrafiło rzucić rękawice TOP Esports i wygrało już raz na Unicorns of Love. Jedyne czego można się obawiać w tym meczu, to zachowawczego stylu gry, który nie sprzyjałby dużej liczbie eliminacji. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że jeżeli Koreańczycy chcą powalczyć o coś więcej na mistrzostwach świata w League of Legends, to muszą w takich meczach dominować w każdym momencie. Teraz mają do tego idealną okazję, bo UoL gra już jedynie o honor. 

Warto również pamiętać o kolosalnej wręcz różnicy w umiejętnościach indywidualnych. Gracze DRX wyglądają po prostu o klasę lepiej niż Unicorns of Love. Chovy i Pyosik kreują dużo sytuacji swojej drużynie, która te później przekuwa w przewagę na mapie. Często zaczynają też od prowadzenia, jednak zdarza im się je zaprzepaścić po prostych błędach. Wydaje się, że w meczu z UoL, Koreańczyków mogą powstrzymać jedynie oni sami. Osobiście uważam, iż mają oni po swojej stronie wszystkie argumenty, które sprzyjają temu, żeby zmiażdżyć oponentów. Spodziewam się wielu eliminacji po stronie DRX, a kurs w forBET na to, że zdobędą ich minimum trzynaście wynosi 1.48 i to właśnie go dodaje jako drugi do kuponu, co da nam już kurs całkowity na poziomie 2.11.

Moja propozycja: DRX więcej niż 12.5 eliminiacji

Kurs: 1.48

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forBET typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze