Już w niedzielę, 03.07.2022, czeka nas GP Wielkiej Brytanii, które zapowiada się na bardzo ciekawe. Po kolejne zwycięstwo będzie jechał Verstappen, uważany przez wielu za faworyta. Zawodnik RedBullu zakończył kwalifikacje na drugim miejscu, tuż za Sainzem, a jego strata to zaledwie 0.072, więc dość niewielka i wynosiła mniej niż sekundę. W BETFAN można zagrać kurs 50.00 na zwycięzcę wyścigu, więc niżej przedstawimy Ci konkretne warunki promocji!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 50.00 na zwycięzcę GP Wielkiej Brytanii

W niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się GP Wielkiej Brytanii, gdzie najlepsi kierowcy Formuły 1 powalczą o kolejne, ważne zwycięstwo. W gronie faworytów jest Verstappen, który przez wielu ekspertów jest uważanych za największego faworyta. Nic w tym dziwnego, ponieważ zawodnik RedBulla na papierze ma ogromne szanse na wygraną. Jest jednym z najlepszych kierowców, co też potwierdził w kwalifikacjach, gdzie uplasował się tuż za Sainzem ze stratą zaledwie 0.072 sekundy. Na pewno na starcie będzie miał okazję, żeby wyprzedzić Hiszpana.

W BETFAN, który zbiera pozytywne opinie od graczy, możesz zagrać kurs 50.00 na zwycięzcę GP Wielkiej Brytanii. O szczegółach promocji piszemy dokładnie niżej, a teraz kilka słów o rejestracji konta, gdyż te jest niezbędne, żeby móc wziąć udział w akcji. Jak nie posiadasz konta, to możesz je założyć z poniższego przycisku i w ten sposób odbierzesz przy okazji dodatkowe bonusy:

Pamiętaj, że zarejestrować konto musisz pomiędzy 01.07, godz. 10.00 a 03.07, godz. 15.59. Jak już założyłeś profil, to kolejne kroki, jakie musisz zrobić, są dość proste. Dokładnie je opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji, wystarczy wypełnić ją krok po kroku:

  1. Dokonaj depozytu na min. 55 PLN
  2. Zagraj PIERWSZY kupon za min. 50 PLN, by móc skorzystać z boosta
  3. Pamiętaj, że nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie
  4. Jeżeli ten typ nie wejdzie, to bukmacher zwróci Ci stawkę do aż 600 PLN
  5. Następnie zagraj zakład na specjalne zdarzenie po kursie 50.00 na wygraną Maxa Verstappena lub zwycięstwo innego kierowcy
  6. Musi to być singiel zagrany za maksymalnie 5 PLN

Jeżeli Twój typ wejdzie, to wygrana trafi na konto główne, skąd środki możesz od razu wypłacić. Nie musisz nimi obracać w żaden dodatkowy sposób. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. Pamiętaj, że nie możesz zagrać za środki bonusowe.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze