Spływa do nas coraz więcej informacji odnośnie KSW 65! Znamy oficjalną datę tego wydarzenia, a także miejsce, w którym pojawią się najlepsi fighterzy MMA. Podczas KSW 65 kibice będą mogli emocjonować się hitową konfrontacją Mameda Khalidova z Roberto Soldićem. To jedna z najgłośniejszych walk KSW w tym roku, która może pokazać, kto najlepszym zawodnikiem tej federacji. Kiedy i gdzie oglądać KSW 65? To ostatnia gala w tym roku kalendarzowym, a wydarzenie to obejrzysz z trybun “na żywo” lub za pośrednictwem transmisji PPV.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy KSW 65? [DATA]

Jedni użytkownicy mogą powiedzieć, że dopiero co robili typy KSW na 64. edycję, ale czas szybko leci i już widać na horyzoncie KSW 65. W październiku mistrzowski pas obronił Sebastian Przybysz, a Mariusz Pudzianowski szybko znokautował Bombardiera. Ważnym elementem tamtej gali było zaprezentowanie pojedynku, który zwieńczy cały 2021 rok w tej federacji. W towarzystwie muzyki, która zwykle towarzyszy przy walce do oktagonu weszli Mamed Khalidov i Roberto Soldić. Chorwat chce odebrać mistrzowski pas Khalidovowi i zostać podwójnym czempionem. – To najdroższa walka w historii KSW, ale też europejskiego MMA – tak komentuje ten pojedynek jeden z właścicieli organizacji, Martin Lewandowski.

Kiedy KSW 65, podczas którego dojdzie do tak interesującego starcia? Na ostatniej gali włodarze federacji uchylili rąbka tajemnicy. Wiemy kiedy, a także gdzie odbędzie się KSW 65! Najbliższa gala odbędzie 18 grudnia 2021 roku! Co więcej, dodatkowo dowiedzieliśmy się, że na KSW 65 ponownie w oktagonie pojawi się były mistrz tej federacji, Salahdine Parnasse, który spróbuje zrewanżować się Danielowi Torresowi.

Potwierdzone walki na KSW 65:

  • Mamed Khalidov – Roberto Soldić
  • Salahdine Parnasse – Daniel Torres

KSW 65 kiedy odbędzie się gala?

Tak jak już wspominaliśmy, KSW 65 odbędzie się w grudniu, a dokładniej 18 grudnia. To świadczy o tym, że jednocześnie będzie to ostatnia gala w tym roku. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski chcą mocny akcentem zakończyć minione dwanaście miesięcy. Na pewno konfrontacja Mameda Khalidova z Roberto Soldićem, to duże i godne wydarzenie. Oczywiście poza tym pojedynkiem na karcie walk KSW 65 pojawią się też pozostałe starcia. Jak zwykle uczestniczy tego wydarzenia powinny obejrzeć 8-10 konfrontacji.

Tradycyjnie gala rozpocznie się po godzinie 20:00. W internecie będzie ją można obejrzeć za pośrednictwem systemu transmisji w Viaplay.

Gdzie odbędzie się gala KSW 65? [MIEJSCE]

Październikowe KSW gościło w Łodzi, a gdzie odbędzie się KSW 65? Organizatorzy podając datę wydarzenia poinformowali też o miejscu, w którym odbędą się wszystkie pojedynki. To dobrze znana kibicom KSW Arena Gliwice. Dla Mameda Khalidova to obiekt, który jest mało szczęśliwy. To właśnie w tej hali uległ Tomaszowi Narkunowy i Scottowi Askhamowi. Jak na razie Khalidov w Gliwicach jeszcze nie wygrał, ale może do trzech razy sztuka? Podczas KSW 65 będzie to jego trzeci występ przed gliwicką publicznością.

Wszystko wskazuje na to, że obiekt ten będzie mógł zapełnić się publicznością, a więc część kibiców może zdecydować się na zakup biletów. Ci fani MMA, którzy planują pozostać w domu – mogą wykupić transmisję live w Pay Per View w Viaplay.

Gdzie oglądać na żywo KSW 65?

Bukmacherzy wystawiają bogatą ofertę zakładów na KSW, ale nie dotyczy to transmisji “na żywo”. Jak wiadomo Fortuna i STS posiadają streaming live z UFC, ale w przypadku KSW dostęp do relacji nie jest udostępniany. W naszym kraju legalnie KSW 65 można oglądać po zakupie PPV/abonamentu w Viaplay lub wejściu na halę w Gliwicach. Sprzedaż biletów przed KSW 65 powinna ruszyć kilka tygodni przed wydarzeniem.

Gdy walczy Mamed Khalidov, to zawsze zainteresowanie galą KSW jest większe. Tak powinno być tym razem. Wszyscy kibice MMA w Polsce mogą oglądać KSW w Pay Per View po dokonaniu stosowanej opłaty. KSW 65 w PPV obejrzysz “na żywo” na kanałach Cyfrowego Polsatu, aplikacji IPLA TV, sieciach kablowych i serwisie online kswtv.com.

KSW 65 w Viaplay

W listopadzie gruchnęła informacja, że od gali KSW 65 federacja ta rozpoczyna przygodę z platformą Viaplay. To jednocześnie oznaczało zakończenie współpracy z telewizją Polsat. Tym samym KSW 65 nie będzie już dostępne za pośrednictwem znanych metod z poprzednich lat, a więc chociażby serwisu kswtv.com i płatnych kanałów Polsatu. Od grudniowej gali KSW można oglądać w Viaplay w ogólnym programie tej platformy.

Współpraca z Viaplay oznacza ekspozycje KSW 65 na zagraniczne rynki. Dzięki międzynarodowemu zasięgowi Viaplay KSW 65 będą oglądać również widzowie w Szwecji, Niemczech czy Norwegii. Wraz z Viaplay do KSW powraca Mateusz Borek. Niegdyś to osoba, która była kojarzona z KSW, ale później drogi Borka z Polsatem się rozeszły, co skutkowało też zaprzestaniem działalności przy galach KSW. W Viaplay Borek komentuje Bundesligę, a także będzie pracował przy KSW 65.

Jak oglądać KSW 65 w Viaplay?

Jeśli chodzi o transmisje KSW 65 w Viaplay, to w tym przypadku nie jest potrzebne dodatkowe PPV. Sprzedaż Pay Per View na KSW to już historia, ponieważ Viaplay deklaruje dostępność transmisji z KSW 65 dla wszystkich abonamentów tej platformy. Co to oznacza? To że wystarczy posiadać konto w Viaplay i aktywną subskrypcję, żeby uruchomić przekaz na żywo z gali KSW 65. W podobny sposób mają być transmitowane również pozostałe wydarzenia. Zgodnie z nową umową, co miesiąc ma odbywać się jedna gala KSW transmitowana w Viaplay.

Transmisja na żywo z KSW 65 dostępna jest w serwisie viaplay.pl, a także aplikacjach na iOS/Android i Smart TV. Dzięki tak wielu platformom Viaplay możesz oglądać KSW 65 live w telewizji, komputerze i urządzeniu mobilnym.

Jak włączyć transmisje live z KSW 65? Sprawdź nasz poradnik:

  1. Załóż konto w platformie Viaplay
  2. Dokonaj opłaty za miesięczną subskrypcję Viaplay
  3. Zaloguj się na konto i uruchom transmisje na żywo z KSW 65.

Gala KSW 65 odbędzie się 18 grudnia (sobota). Początek walk zaplanowany jest po godzinie 20:00.

Jak i gdzie oglądać KSW 65 w telewizji?

KSW 65 w Viaplay można oglądać w telewizji, bo to platforma, która pozwala na przekaz chromecast i w aplikacjach na TV. Przykład? Jeśli posiadasz telewizor firmy Samsung lub LG, to możesz zainstalować na niego aplikację Viaplay, dzięki której odbierzesz wszystkie programy tego operatora.

Viaplay oferuje też app na pozostałe telewizory, które działają na Androidzie. Chodzi o następujące sprzęty firmy: Sony, Philips, Nvidia i TCL. Co więcej, KSW 65 w Viaplay obejrzysz też w Apple TV.

Działanie transmisji z KSW 65 w telewizji jest bardzo podobne, co na komputerze lub telefonie. Wystarczy po zainstalowaniu aplikacji zalogować się na swoje konto Viaplay i z dostępnych opcji wybrać transmisję KSW 65. Oczywiście relacja TV zostanie uruchomiona, jeśli będziesz posiadał aktywne konto użytkownika Viaplay.

KSW 65 PPV

PPV na KSW 65 oznacza, że gala jest dodatkowo kodowana i dostęp do niej posiadają tylko użytkownicy z wykupionym kodem. Ci, co interesują się KSW doskonale to znają, ponieważ to tego rodzaju sprzedaż transmisji live obowiązuje już od dobrych kilku lat. W ten sposób jest relacjonowane również FAME MMA, High League i Gromda.
PPV na KSW 65 możesz kupić na oficjalnej stronie viaplay.pl. Za Pay Per View można dokonać również opłaty w aplikacji mobilnej Viaplay. Co ważne, wszędzie cena za PPV jest identyczna.

ksw 64 ppv

Fot. Adam Starszynski

Cena PPV na KSW 65

Ile trzeba zapłacić za transmisję PPV na KSW 65? W tym przypadku cena jest standardowa, a więc wynosi tyle, ile przy standardowym abonamencie Viaplay. Miesięczna subskrypcji Viaplay i PPV na KSW 65 kosztuje 34 zł. Kupując PPV za pośrednictwem serwisu online Viaplay możesz skorzystać z szybkich płatności elektronicznych.

Kod promocyjny na KSW 65

Federacja KSW sponsorowana jest przez bukmachera Fortunę, a z tej okazji firma ta oferuje bonusy nowym użytkownikom. Odbierając Fortuna kod promocyjny przez rozpoczęciem gali można uzyskać bonusy na obstawianie tego wydarzenia. Każdy z nowych klientów stosując się do warunków promocji uzyska:

  • Darmowy zakład 20 PLN
  • Zakład bez ryzyka 600 PLN
  • Bonus 100% do 2000 PLN

Podobny zestaw bonusów czeka na ciebie u bukmachera STS. Która firma lepsza do obstawiania KSW? Sprawdź nasze porównanie dwóch największych bukmacherów w Polsce: https://zagranie.com/sts-czy-fortuna/.

KSW 65 transmisja i stream online

W internecie KSW 65 “na żywo” obejrzysz w serwisie viaplay.pl i aplikacjach tej platformy na iOS/Android. To strony i aplikacje mobile, które działają na komputerach, smartfonach i Smart TV. Aby strumień z przekazem “na żywo” pojawił się na twoim ekranie – najpierw musisz zalogować się na swoje konto, na którym będzie aktywowany kod PPV. Nie masz jeszcze go? W takim razie dokonaj zakupu PPV za 34zł. W tej cenie masz dostęp również do pozostałych transmisji w Viaplay!

Oferta Fortuny na KSW 65

Zaraz po ogłoszeniu walki wieczoru, a także starcia Salahdine Parnasse – Daniel Torres zakłady bukmacherskie Fortuny wystawiły pierwsze kursy. Oferta z czasem będzie poszerzana o kolejne walki, jak i rynki. Komplet typów będzie dostępny, kiedy pojawi się ostateczna karta walk. Na ten moment w Fortunie znajdziesz kursy na dwa pojedynki. Kto jest faworytem? Bukmacher stawia na zwycięstwo Roberto Soldića (kurs 1.60) i Salahdine Parnasse (kurs 1.35).

Fot. z okładki:

FAQ

Kiedy gala KSW 65?

Gala KSW 65 jest zaplanowana na 18 grudnia 2021 (sobota).

Kto zawalczy na KSW 65?

Walką wieczoru będzie pojedynek Mamed Khalidov - Roberto Soldić.

Zaloguj się aby dodawać komentarze