KSW 63: gdzie oglądać? Transmisja online gali KSW 63

gdzie oglądać stream ksw 63

Doskonale wiemy, co fani sportów walki będą robić w sobotni wieczór. Co takiego? Zapewne oglądać KSW 63, gdzie zostanie zorganizowanych dziewięć pojedynków. Kibice MMA będą zainteresowani transmisją online z tego wydarzenia, ponieważ ponownie gala zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności. Gdzie oglądać KSW 63? Oferta “na żywo” jest dystrybuowana za pośrednictwem kilku znanych nośników, więc zainteresowane osoby nie powinny mieć problemów z uruchomieniem streamu w sobotni wieczór.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 63: gdzie oglądać? Transmisja online gali KSW 63

KSW 63, tak jak poprzednie gale, nie jest dostępne w ogólnej ofercie telewizyjnej. To format wydarzenia sportowego, który można oglądać “na żywo” po wykupieniu PPV. Co to takiego? To specjalny kod, który gwarantuje dostęp do transmisji z KSW 63. Korzystając z PPV walki KSW można oglądać w telewizji i online. Taką możliwość daje m.in. Cyfrowy Polsat, ale też pozostali abonenci telewizji satelitarnych i kablowych.

Podczas najbliższego KSW 63 będzie można oglądać “na żywo” m.in. walkę o mistrzowski pas pomiędzy Roberto Soldićem a Patrikiem Kinclem. Kibiców w naszym kraju na pewno będzie elektryzować też konfrontacja pomiędzy Pawłem Pawlakiem a Damianem Janikowskim. Uruchamiając transmisje live zobaczysz też pojedynek Darko Stosica z Michałem Andryszakiem oraz konfrontacje Antuna Racica z Jakubem Wikłaczem. Szczegółową analizę gali znajdziesz sprawdzając nasze KSW 63 typy.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 63?

Kibice, którzy czekali na to, aż w końcu zobaczą “na żywo” swoich idoli, muszą obejść się smakiem. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby KSW 63 mogło być zorganizowane z udziałem kibiców. Federacja podjęła jednak decyzje, że tym razem drzwi będą zamknięte dla publiczności z zewnątrz. Tak jak poprzednie gale, tak i KSW 63 będzie gościć w studiu telewizyjnym w Warszawie.

bez ryzyka nd ksw 63

Kiedy gala KSW 63? Już od kilku tygodni było wiadomo, że wydarzenie to odbędzie się na początku września. Dokładna data to 4 wrzesień 2021. Nikogo nie zdziwi, jeśli napiszemy, że to sobota. Do tego jesteśmy przyzwyczajeni, że jeśli KSW organizuje swój event, to będzie miał on miejsce w sobotni wieczór. Tak też jest w obecnej sytuacji, nawet jeśli widowisko odbywa się bez publiczności w hali.

KSW 63: gdzie obejrzeć?

Wydarzenie KSW 63 można oglądać w TV i na komputerze. Transmisja prowadzona jest drogą tradycyjną, ale też w wersji online. W obu przypadkach jednak trzeba wykupić abonament Pay Per View, bo to jedyna możliwość na oglądanie najlepszych zawodników MMA.

Jeśli nie można wejść na halę, to rekordy popularności bije sprzedaż PPV. KSW 63 w tym systemie znajdziesz na oficjalnym portalu federacji kswtv.com, aplikacji IPLA TV oraz telewizjach kablowych/cyfrowych. Kto z jakiego odbiornika korzysta – ten wybiera formułę transmisji. Jeśli posiadasz teleiwzję cyfrową, to PPV na KSW zakupisz kodem SMS. Natomiast użytkownicy online mogą wybrać transmisje live przez stronę internetową lub aplikację IPLA TV.

Transmisja online/Stream na żywo z KSW 63

Jak włączyć stream na żywo z KSW 63? Na pewno trzeba mieć połączenie z internetem, a wcześniej wykupić PPV. Jeśli planujesz oglądanie w serwisie KSW, to możesz zarejestrować się w tym portalu, a następnie dokonać płatności 40 PLN korzystając z elektronicznych form przelewania środków. Właśnie tyle kosztuje Pay Per View, a cena nie ma znaczenia w oparciu o to, gdzie będziesz oglądał. PPV w serwisie KSW lub IPLA TV zawsze będzie wynosić 40 złotych.

Transmisja online rozpocznie się po godzinie 20:00. Aplikację IPLA uruchomisz w Smart TV, ale też w smartfonie i stronie internetowej. Oczywiście jeśli wybierzesz IPLA TV, to należy posiadać konto użytkownika w tej aplikacji.
Streamy na żywo z KSW 63 po wykupieniu PPV są w pełni legalne. Dalsze jego dystrybuowanie przekazu jest zabronione. To powoduje, że nie można transmitować KSW przez YouTube lub inne serwisy społecznościowe.

Zarejestrowani gracze znają też transmisje, które bukmacherzy oferują na mecze piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych. W Fortunie często relacjonowane są gale UFC, więc też sporty walki pojawiają się w ofertach transmisji bukmacherów. Czy KSW działa w STS TV lub Fortuna TV? Nie, ponieważ to wydarzenie relacjonowane jest tylko przez PPV.

Gala KSW 63 tylko w PPV

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą czuć lekko konsternacje, że opłacają sportowe pakiety, a mimo to nie mają dostępu do KSW 63. Tak działa ten rynek, że pewne wydarzenia są blokowane i sprzedawane poprzez PPV. Innej opcji oglądania Konfrontacji Sztuk Walki nie ma – tylko PPV gwarantuje dostęp do legalnej i niczym nie zakłóconej transmisji live.

Cennik PPV za KSW 63 jest stały, a kwota subskrypcji wynosi 40 PLN. To więcej niż płatność za FAME MMA, High League lub Gromdę. Trzeba jednak zaznaczyć, że KSW jest pionierem transmisji PPV w polskich sportach walki. To jedna z najlepszych federacji MMA w Polsce, więc nie dziwi, że kwota jest wyższa niż w przypadku freak fightu oraz walk na gołe pięści.

W Pay Per View podczas transmisji live KSW 63 możesz śledzić studio pomiędzy walkami i wywiady uczestników wydarzenia. Za komentarz odpowiada znany i lubiany duet: Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz.

Kto walczy na KSW 63?

Wybranie KSW 4 września 2021 oznacza szansę obejrzenia dziewięciu pojedynków z karty walk. Daniem głównym wieczoru jest konfrontacja o pas w kategorii półciężkiej pomiędzy Soldićem a Kinclem. Wcześniej w oktagonie pojawią się też kobiety. Na KSW 63 są zaplanowane dwa kobiece starcia: Emilia Czerwińska vs Weronika Eszer i Sara Luzar Smajic vs Aitana Alvarez.

Oglądalność przyciągają największe nazwiska, a w tym zestawieniu dużo szumu robi pojedynek Darko Stosica z Michałem Andryszakiem. Ten pierwszy ma za sobą karierę w UFC, więc spoglądać będzie na niego nie tylko polska, ale też międzynarodowa publika. Tradycyjnie ciekawie zapowiada się kolejna walka Damiana Janikowskiego. Po dwóch wygranych z rzędu tym razem dostanie godnego siebie rywala, czyli Pawła Pawlaka.

KSW 63 będzie też okazją do tego, żeby swoje umiejętności zaprezentował Antun Racić. Kibice MMA w Polsce znają doskonale Chorwata, który dzierżył pas w kategorii koguciej. Racic nie jest jednak nieomylny i stracił pas na rzecz Sebastiana Przybysza. Tym razem Killer nie będzie bronił mistrzowskiego tytułu, więc dla niego to nowa sytuacja. Jak sobie z nią poradzi? Za rywala nie ma byle kogo, bo Jakuba Wikłacza, który kilka lat temu pokonał pogromcę Racića (Sebastiana Przybysza).

Dla koneserów MMA w Polsce do oglądania pozostaje walka prospektów w KSW, czyli Michała Domina i Szymona Karolczyka. Ten pierwszy postawił już pierwszy krok w oktagonie KSW, przegrywając z Robertem Ruchałą. Dla drugiego to debiut w federacji KSW. Czy któryś z nich w przyszłości będzie stanowił o sile federacji?

Fot. Adam Starszynski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze