KSW 62 będzie do obejrzenia w modelu transmisji Pay Per View. Transmisja live z KSW 62 jest dostępna w TV, aplikacji mobilnej i stronie internetowej. Walkę Szymona Kołeckiego, Michała Michalskiego czy Andrzeja Grzebyka można obejrzeć pod jednym warunkiem, jeśli będziesz posiadał kod PPV! W jaki sposób go zdobyć? Oczywiście trzeba wykupić PPV na KSW 61. Ile to kosztuje? Poznaj wszystkie informacje o PPV na KSW 62!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 62: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

KSW 62 kupisz w Pay Per View, a to oznacza, że dostęp do tego wydarzenia jest płatny. Klienci telewizji kablowych i satelitarnych mogą oglądać KSW 62 w TV, ale specjalny kanał PPV zostanie aktywowany, jeśli dokonają odpowiedniej opłaty. Dodatkowo KSW 62 w PPV można obejrzeć “na żywo” online w aplikacji i stronie internetowej KSW.

Na KSW 62 po wykupieniu kodu PPV będziesz mógł oglądać m.in. walkę wieczoru, w której wystąpi Szymon Kołecki. Były sztangista weźmie udział w kolejnym pojedynku na KSW. Jak na razie Kołecki wygrał wszystkie starcia w tej organizacji – pokonał Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego i Martina Zawadę.

Typy sporty walki dotyczące KSW 62 już teraz możesz przeglądać w serwisie Zagranie i grupie typerskiej. Jak zwykle nasze grono redakcyjne przeanalizuje wszystkie walki na KSW 62, a także zaprezentujemy typy bukmacherskie. Pamiętaj, że jeśli nie masz konta u bukmachera Fortuny, to cały czas możesz odebrać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu KSW 62 wytypujesz bez ryzyka do 600 złotych.

transmisja ksw 62

Fot. Adam Starszyński

Ile kosztuje PPV na KSW 62?

Transmisja za pośrednictwem kodu PPV na KSW 62 kosztuje 40 złotych. To stała cena, która funkcjonuje od dłuższego czasu w relacjach “na żywo” z KSW. W poprzednich miesiącach włodarze KSW decydowali się nieco obniżyć cenę na 29 PLN. Ostatnie wydarzenia m.in. KSW 60 i KSW 61 były już sprzedawane za 40 PLN, jeśli chodzi o Pay Per View.

W porównaniu do FEN, FAME MMA czy Gromdy – cena za KSW w transmisjach PPV jest najwyższa. Trzeba jednak oddać, że to federacja, która ma największą rozpoznawalność w sportach walki. Co więcej, w KSW walczą uznani zawodnicy na europejskim, jak i światowym rynku z przeszłością w UFC. Zakłady bukmacherskie online cieszą się dużą popularnością, kiedy dochodzi do pojedynków KSW.

KSW 62 PPV – jak kupić?

Jak kupić KSW 62 w PPV? To zależy od tego, gdzie chcesz oglądać to wydarzenie. KSW 62 odbędzie się 17 lipca 2021, ale dostęp do gali możesz kupić nawet kilka tygodni przed jej startem. W jaki sposób? Możesz skorzystać z serwisu kswtv.com i tam zarejestrować konto, które pozwoli ci opłacić PPV na KSW. To oficjalny portal federacji KSW, gdzie po zakupie PPV – otrzymujesz możliwość oglądania tego wydarzenia. Kod PPV zostanie zrealizowany, jeśli w dniu gali zalogujesz się na konto w portalu kswtv.com. To jeden ze sposób oglądania tego wydarzenia przez internet – za pośrednictwem komputera i telefonu.

PPV na KSW 62 wykupisz też za pośrednictwem kodu SMS – to metoda, żeby opłacić Pay Per View jako klient telewizji kablowej lub satelitarnej Cyfrowego Polsatu. Wysyłając odpowiedni kod – twoje konto zostanie obciążone ceną za PPV, a następnie zostanie odblokowany kanał z transmisją KSW.

Pay Per View na KSW 62 kupisz również w aplikacji IPLA TV. Tam również należy posiadać konto, a przed obejrzeniem KSW – wykupić PPV korzystając z elektronicznych płatności np. PayU, BLIK i kart VISA/Mastercard. W przypadku transmisji przez IPLA TV, to możesz oglądać ją w aplikacji na Smart TV lub telefon, a także w serwisie ipla.tv.

Kiedy i gdzie odbędzie się gala KSW 62?

Już na początku czerwcowego wydarzenia, czyli KSW 61 kibice poznali datę nadchodzącego KSW 62. Organizatorzy zakomunikowali, że KSW 62 zostanie zorganizowane 17 lipca 2021 (sobota). Od razu fani poznali miejsce, gdzie odbędzie się KSW 62. O jakie miasto chodzi? Tym razem będzie to Wrocław. Wszyscy liczą, że znów wydarzenie to będzie mogło odbyć się z udziałem publiczności tak, jak poprzednim razem, czyli w KSW 61. W sopockiej Ergo Arenie wówczas mogło wziąć udział kilka tysięcy kibiców. Wszystko wskazuje na to, że we Wrocławiu KSW 62 również odbędzie się z kibicami. A to wiąże się z otwarciem sprzedaży biletów dla osób, które zamiast PPV wybiorą oglądanie walki “na żywo” w hali.

Transmisje live u bukmacherów: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/.

CENA PPV na KSW 62

Cena na KSW 62 nie będzie odbiegać od tych, które były stosowane na KSW 59, KSW 60 czy KSW 61. Federacja Konfrontacji Sztuk Walki ustaliła kwotę za PPV na poziomie 40 PLN i generalnie się tego trzyma.

Dla porównania cena za FAME MMA w PPV wynosi 23.99 PLN. KSW to jednak znacznie wyższy poziom i raczej nie spodziewamy się tego, żeby cena przy kolejnych edycjach malała. Mogą zdarzyć się promocyjne okazje, gdzie będzie można zyskać PPV za niższą kwotę, ale generalnie trzeba się liczyć z wydatkiem 40 PLN, jeśli chce się oglądać “na żywo” walki KSW 62.

Kod promocyjny Fortuna na KSW 62

Cena za kod PPV na KSW 62 to 40 PLN. Nowi gracze zakładów bukmacherskich Fortuna, którzy chcą skorzystać z rejestracji konta – mogą zyskać nasz kod promocyjny. To szansa na zdobycie bardzo wysokich bonusów powitalnych, które mogą być przeznaczone na typowanie kuponów związanych z KSW 62.

Kod promocyjny Fortuna: 2720PLN to specjalny voucher, który trzeba wpisać zakładając konto u tego bukmachera. Jeśli umieścisz w formularzu Fortuny nasz kod – to na pewno otrzymasz powiększone bonusy. Jakie? To darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus 100% do 2100 PLN. To atrakcyjne zestawienie bonusów, które mogą być obrócone w typach na KSW.

Wykorzystując kod promocyjny Fortuny na KSW możesz zagrać bez ryzyka pierwszy kupon do kwoty 600 złotych. Jak to działa? Po prostu po rejestracji masz prawo dokonania pierwszego zakładu z gwarancją zwrotu stawki, jeśli nie uda ci się wygrać. Dla przykładu – zagrasz wygraną Szymona Kołeckiego, a jeśli były sztangista przegra, to Fortuna zwróci utraconą stawkę, którą postawiłeś.

Fot. z okładki Adam Starszyński

FAQ

Gdzie oglądać KSW 62 w PPV?

KSW 62 możesz oglądać na stronie federacji, w IPLA TV, Cyfrowym Polsacie i sieciach kablowych.

Ile kosztuje PPV na KSW 62?

Cena za PPV to 40 PLN.

Jaki jest kod promocyjny na KSW 62?

Kod promocyjny u bukmachera Fortuny na typowanie KSW 62 to: 2720PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze