“Walczyć, czy nie walczyć” – to motto KSW 61. Tytuł ten nawiązują do szekspirowskiego pytania: być czy nie być? W tym kontekście na pewno można rozpatrywać walkę wieczoru na KSW 61, czyli pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim. Starcie to będzie główną atrakcją sobotniego KSW, ale musimy pamiętać, że obok tych bohaterów wystąpią pozostali uznani fighterzy na czele z Salahdine Parnasse, Michałem Kitą i Filipem Pejiciem. Karta walk KSW 61 znów została wypełniona ciekawymi nazwiskami, a my liczymy na emocjonujące starcia. Sprawdź, jakie kursy wystawili bukmacherzy, a także poznaj nasze typy na KSW 61!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 61: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 61

Włodarze KSW zawsze słynęli z głębokich tytułów, więc KSW 61: Fight or not fight – wpisuje się w ich działalność idealnie. Początkowo wydarzenie to miało odbyć się w teatrze, ale ze względu nie zniesienie pewnych obostrzeń KSW 61 zostało przeniesiona do hali Ergo Arena. Po raz pierwszy od półtorej roku KSW 61 będzie mogli oglądać “na żywo” kibice zgromadzeni w sopockim obiekcie. Organizatorzy mają zgodę na zapełnienie publicznością 50% dostępnych miejsc. To sprawia, że kilka tysięcy kibiców może dopingować swoich kibiców bezpośrednio z hali.

KSW 61 nadchodzi po jubileuszowej gali KSW 60. Ostatnio w walce wieczoru zmierzył się Tomasz Narkun z Philem de Friesem. Polak przegrał i nie zrealizował swojego celu stania się podwójnym mistrzem KSW w kategorii półciężkiej i ciężkiej.

Tradycyjnie KSW 61 odbędzie się w sobotni wieczór tj. 5 czerwca. Na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków – osiem męskich starć i jedno kobiece. Kibice, którzy usiądą w hali, a także wykupują PPV powinni być usatysfakcjonowani.

KSW 61 zapowiedź gali

Po KSW 60 od razu pojawiła się informacja, że w kolejnej edycji zawalczy Mariusz Pudzianowski z Łukaszem Jurkowskim. To głośna walka, bo obaj od lat tworzyli struktury KSW. “Juras” budował swoją markę wraz z powstaniem federacji KSW od 2004 roku. “Pudzian” do tej organizacji MMA dołączył później, ale nikt nie ukrywa, że Jurkowski i Pudzianowski odcisnęli ważne piętno w popularyzacji MMA i KSW w Polsce.

Kibice przede wszystkim dyskutują o walce wieczoru, w której dojdzie do pojedynku “Pudziana” z “Jurasem”. Ciekawie zapowiadają się jednak inne starcia. Do oktagonu na KSW 61 powraca Salahdine Parnasse, który niespodziewanie stracił mistrzowski pas w kategorii piórkowej. W sobotni wieczór zobaczymy też Michała Kitę, który liczy na zwycięstwo po tym jak kilka miesięcy temu nie sprostał Philowi De Friesowi. Jeśli chodzi o kobiece pojedynki, to gorąco zapowiada się konfrontacja Karoliny Owczarz z Moniką Kucinic. Typy KSW mogą dotyczyć tych, a także pozostałych walk.

Od strony marketingowej KSW 61 przedstawiane jest jako starcie Pudzianowskiego z Jurkowskim. To nas nie dziwi – “Juras” w ostatnich latach skomentował wiele walk z udziałem “Pudziana”, a teraz będzie jego rywalem. To pojedynek dwóch legend, które powoli schodzą ze sceny zawodowego sportu. Pytanie, który z nich będzie mógł unieść ręce z geście triumfu?

Typy na KSW 61

Poniżej zaprezentujemy analizę i typy wszystkich pojedynków na KSW 61. Na początek jednak chcemy wam przedstawić kupon z typami, który proponujemy na nadchodzącą galę. Co obstawiamy? Mamy dla was trebel, czyli akumulator składający się z trzech zakładów. Na kuponie KSW 61 umieściliśmy walki Pudzianowskiego z Jurkowskim, Parnasse z Pejicem i Owczarz z Kucinic.

Typujemy wygraną Mariusza Pudzianowskiego, bo on nie miał tak długiej przerwy od zawodowej walki, jak Łukasz Jurkowski. “Pudzian” w ostatnim czasie cały czas był w treningu, więc spodziewamy się, że ma lepszą formę od “Jurasa”. Łukasz Jurkowski ciągle zaangażowany jest w projekty medialne, a to może przełożyć się na jego dyspozycje i koncentracje. Według naszej analizy to “Pudzian” ma większe szanse – podobnie widzą to bukmacherzy.

Dodatkowo na kuponie gramy zwycięstwo Salahdine Parnasse. Francuz będzie chciał się zrehabilitować za niespodziewaną porażkę z Danielem Torresem na KSW 58. Parnasse będzie robił wszystko, żeby w przyszłości znów doprowadzić do walki o mistrzowski pas. Pierwszym przystankiem jest wygrana z Filipem Pejicem.

Nasz kupon uzupełnia Karolina Owczarz, która również przegrała ostatnią walkę z Justyną Haba. Monika Kucinic, rywalka ze Słowenii, dopiero co stawia pierwsze kroki w MMA. Owczarz jest zdecydowanie bardziej doświadczona, więc powinna sobie poradzić z Kucinic.

Nasz kupon na KSW 61:

ksw typy

KSW 61 kursy bukmacherskie

Najlepsze kursy na KSW 61 oferuje bukmacher Fortuna. To sponsor federacji KSW, więc przy okazji KSW 61 można liczyć na szeroko rozbudowane zdarzenia kursowe. U tego bukmachera znajdziesz typy na wygranie walki, ale również liczbę rund, zwycięstwo przez KO/TKO/poddanie/na punkty i pozostałe rynki. Nie masz konta w Fortunie? Odbierając Fortuna kod promocyjny i rejestrując się możesz skorzystać z bonusu powitalnego. Otrzymasz od Fortuny trzy bonusy, które wykorzystasz na typowanie KSW 61. Chodzi o darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN!

Kto wygra?
Fortuna
1.50
Mariusz Pudzianowski
2.60
Łukasz Jurkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Salahdine Parnasse
3.96
Filip Pejić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.53
Tomasz Romanowski
1.30
Patrik Kincl
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.10
Przemysław Mysiala
1.37
Ivan Erslan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Roman Szymański
2.60
Donovan Desmae
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Damian Stasiak
2.45
Andrey Lezhnev
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.52
Jakub Kamieniarz
2.53
Adam Niedźwiedź
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Karolina Owczarz
2.96
Monika Kucinic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.53
Michał Kita
1.30
Darko Stošić
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

W kursach bukmacherskich faworytami walk są m.in. Mariusz Pudzianowski, Salahdine Parnasse, Darko Stosić, Karolina Owczarz, Patrik Kincl, Roman Szymański oraz Ivan Erslan.

KSW 61 karta walk

Oczywiście znamy już pełną kartę walk na KSW 61. Włodarze krok po kroku odsłaniali szczegóły wszystkich pojedynków, jakich będziemy świadkami na KSW 61. Jako pierwsza została podana informacja o walce wieczoru, czyli starciu Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski. W kolejnych tygodniach federacja informowała o kolejnych konfrontacjach.

Karta walka KSW 61 liczy dziewięć konfrontacji. Oto szczegóły wszystkich pojedynków:

Walka wieczoru

120.2 kg.: Mariusz Pudzianowski (14-7-0) vs. Łukasz Jurkowski (17-11-0)

Pozostałe walki

65.8 kg.: Salahdine Parnasse (14-1-1) vs. Filip Pejić (15-4-2)
77.1 kg.: Tomasz Romanowski (13-7-0) vs. Patrik Kincl (23-9-0)
93 kg.: Przemysław Mysiala (24-10-1) vs. Ivan Erslan (9-1-0)
70.3 kg.: Roman Szymański (13-6-0) vs. Donovan Desmae (14-6-0)
65.8 kg.: Damian Stasiak (12-7-0) vs. Andrey Lezhnev (19-9-0)
77.1 kg.: Jakub Kamieniarz (9-7-0) vs. Adam Niedźwiedź (7-4-0)
53.5 kg.: Karolina Owczarz (3-1-0) vs. Monika Kucinic (1-0-0)
120.2 kg.: Michał Kita (20-12-1) vs. Darko Stošić (14-4-0)

Z powyższej listy każdy kibic MMA w Polsce powinien znaleźć interesujący go pojedynek. Podobnie powinno być z zakładami bukmacherskimi – na KSW 61 jest sporo walk, które można obstawiać. Co więcej, w kilku starciać widać zdecydowanych faworytów.

Mariusz Pudzianowski – Łukasz Jurkowski

To konfrontacja, która obu zawodnikom pokaże, jak długo będą mogli oni jeszcze brać udział w zawodowych pojedynkach. Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski to doświadczeni fighterzy, którzy są bliscy zakończenia kariery. “Pudzian” ostatnio wygrał Nikolą Milanovicem, z kolei “Juras” pokonał Stjepana Bekavaca. Tyle tylko, że Jurkowski stoczył pojedynek z Chorwatem w 2019 roku. Od tamtego czasu “Juras”, jeśli pokazywał się na KSW, to tylko w roli komentatora.

W kursach bukmacherskich faworytem jest Mariusz Pudzianowski. “Pudzian” nie kreśli przed sobą długofalowych wizji. Mówi, że decyzje o końcu kariery może podjąć z dnia na dzień. Jurkowski między wierszami daje do zrozumienia, że porażka w sobotę może oznaczać jego ostateczny rozbrat z zawodowymi walkami MMA. Jako portal Zagranie typujemy zwycięstwo “Pudziana”.

Fortuna
1.50
Wygra Pudzianowski

Salahdine Parnasse – Filip Pejić typy i kursy

Parnasse posiadał mistrzowski pas KSW w kategorii piórkowej, ale stracił go podczas konfrontacji z Danielem Torresem. Do tego pojedynku Francuz był niepokonanym zawodnikiem. Jego bilans wynosił 14-0. To jednak przeszłość, bo Parnasse ma już za sobą pierwszy raz w roli przegranego. Francuz jednak szybko chce wrócić na zwycięskie tory, dlatego zdecydował się na walkę z Filipem Pejicem. Chorwat na KSW 56 pokonał Sebastiana Rajewskiego przez KO, więc na pewno posiada wysokie morale. To jednak zawodnik ze zdecydowanie słabszym rekordem od Salahdine’a Parnasse. Z 21 walk odniósł 15 zwycięstw. Przegrał m.in. z Danielem Torresem, któremu później nie sprostał Parnasse.

Typujemy wygraną Salahdine Parnasse, dla którego Filip Pejić nie powinnien stanowić większej konkurencji.

Fortuna
1.25
Wygra Parnasse

Tomasz Romanowski – Patrik Kincl typy i kursy

Patrik Kincl z przytupem wszedł do federacji KSW po tym jak na KSW 57 pokonał przez KO Tomasza Drwala. Czech tym razem otrzymał za rywala Tomasza Romanowskiego, który w debiucie w KSW również odniósł zwycięstwo nad Ione Surdu.

Kincl ma za sobą udany okres, bo notuje serię czterech wygranych z rzędu. To Czech z kursach bukmacherskich jest zdecydowanym faworytem. Tomasz Romanowski to zwycięzca programu “Tylko jeden”, który następnie wykorzystał szansę debiutu w KSW. Romanowski ma na swoim koncie 21 walk, z których zwyciężył 13 pojedynków. Bilans Kincla to 33 walki i 23 wygrane.

Naszym zdaniem lepiej prezentuje się dorobek Patrika Kincla i typujemy jego zwycięstwo.

Fortuna
1.30
Wygra Kincl

Michał Kita – Darko Stošić typy i kursy

Początkowo Michał Kita miał walczyć z Jayem Silvą, ale ostatecznie rywalem tym będzie Darko Stosic. W grudniu minionego roku Michał Kita dostał szanse walk o mistrzowski pas z Philem de Frisem. “Masakra” przegrał przez TKO w 2. rundzie, tym samym bilans porażek wydłużył do liczby 12. Na KSW 61 rywalem Kity będzie Darko Stosic, który pojawił się w KSW po nieudanej przygodzie w UFC. Tam Serb stoczył cztery walki, z których przegrał trzy pojedynki. Na KSW 59 wygrał z przez KO z Michałem Włodarkiem, czym pokazał, że liczy na podbój naszej federacji.

Bukmacherzy obstawiają zwycięstwo Darko Stosica, który jest od 12 lat młodszy od Michała Kity. My również stawiamy na wygraną serbskiego fightera.

Roman Szymański – Donovan Desmae typy i kursy

Dla Romana Szymańskiego na KSW 57 zbyt silny okazał się Marian Ziółkowski, który zdobył pas w wadze lekkiej. “Demolka” wraca do oktagonu, żeby znów budować swoją reputację w KSW. Szymański ma za sobą m.in. zwycięstwo z Danielem Torresem i Filipem Pejićem. To pokazuje, że to zawodnik o dużym potencjale. Generalnie jego bilans walk to 19 pojedynków i 13 zwycięstw.

Szymański zmierzy się z Donovanem Desmae, który będzie debiutował w KSW. Belg ma bilans 14 zwycięstw i 7 porażek. Ostatnio w marcu tego roku uległ w starciu z Agy Sardari na Cage Warriors 121.

Karolina Owczarz – Monika Kučinič typy i kursy

Na KSW 56 Karolina Owczarz dla wielu niespodziewanie przegrała z Justyną Haba. Zawodniczka Shark Top Team uległa jednogłośną decyzją na punkty. Wcześniej Owczarz zwyciężała w KSW z Pauliną Raszewską, Martą Chojnoską i Aleksandrą Rolą.

Najbliższą rywalką Karoliny Owczarz będzie mało znana Monika Kucinic. Słowenka ma w swojej karierze tylko jeden stoczony pojedynek MMA. Co ważne, zwycięski, więc rywalka Karoliny Owczarz będzie dodatkowo podbudowana. Co typujemy? Stawiamy na zwycięstwo Polki, która liczy na to, że jej kariera w KSW będzie tylko się rozwijać. Do tego na pewno potrzebuje zwycięstwa.

Fortuna
1.40
Wygra Owczarz

Przemysław Mysiala – Ivan Erslan typy i kursy

The Polish Bear, czyli Przemysław Mysiala zwalczy z Ivanem Erslanem. Chorwat jest po porażce z Tomaszem Narkunem. Co ciekawe, Mysiala z Narkunem również przegrał, więc przynajmniej to łączy go z Erslanem. W ostatnich latach Przemysław Mysiala notował świetne wyniki, co pozwoliło mu na angaż w KSW. W debiucie uległ przez poddanie Tomaszowi Narkunowi, ale następnie zwyciężył Stjepana Bekavaca. Generalnie bilans Mysialy to 35 walki i 24 zwycięstwa.

Ivan Erslan, jak na razie, tylko raz przegrał. Chorwat jest o dziewięć lat młodszy od Przemysława Mysialy. Erslan w starciu z Narkunem wytrzymał do drugiej rundy, czego nie dokonał The Polish Bear. W naszej ocenie Ivan Erslan ma więcej czysto sportowych argumentów, żeby wygrać sobotnią walkę.

Damian Stasiak – Andreii Liezhniev typy i kursy

Damian Stasiak wraca do kategorii piórkowej, po tym jak na chwilę przeszedł do wagi koguciej. Tam przegrał m.in. z Antunem Racicem walcząc o pas KSW. Ostatnio na KSW 55 Stasiak zwyciężył Patryka Surdyna. Łączny bilans “Webstera” to 19 zawodowych walk i 12 zwycięstw.

Jakub Kamieniarz – Adam Niedźwiedź typy i kursy

Jakub Kamieniarz legitymuje się bilansem 9 zwycięstw i 7 porażek. Adam Niedźwiedź to zawodnik, który ma na swoim koncie 7 zwycięstw i 4 porażki. Jakub Kamieniarz jest zdecydowanie bardziej doświadczonym fighterem i w kursach Fortuny jest faworytem pojedynku na KSW 61.

KSW 61 zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online na KSW 61 obstawisz w Fortunie, ale też u pozostałych operatorów. STS, Superbet, Betfan, Betclic czy forBET, to również bukmacherzy online, którzy oferują typowanie KSW. U każdego z tych operatorów znajdziesz rynki na zwycięzców pojedynków, a także dodatkowe typy na:

  • liczbę rund,
  • kiedy zakończy się walka,
  • KO/TKO,
  • poddanie,
  • na punkty.

Po rozpoczęciu gali KSW 61 – bukmacher Fortune oferuje również kursy “na żywo” w poszczególnych pojedynkach.

KSW 61 kiedy i gdzie oglądać na żywo?

KSW 61 możesz oglądać na żywo 5 czerwca (sobota) od godziny 20:00. Dla kibiców istnieje możliwość nabycia biletów do Ergo Areny. Osoby, które chcą obejrzeć KSW 61 w TV lub transmisjach online mogą skorzystać z systemu Pay Per View.

PPV z KSW 61 obejrzysz w Cyfrowym Polsacie, telewizji kablowej, aplikacji IPLA TV i stronie kswtv.com. Cena za transmisję “na żywo” w PPV wynosi 40 złotych. Dokonując opłaty za PPV możesz uruchomić transmisje z KSW 61.

Korzystając z transmisji PPV masz dostęp do studia oraz komentarza ekspertów, a także możliwość obejrzeniu wszystkich walk i wysłuchania wywiadów.

FAQ

Kiedy KSW 61?

KSW 61 odbędzie się 5 czerwca (sobota) 2021.

Kto wystąpi w walce wieczoru na KSW 61?

Na KSW 61 w walce wieczoru wystąpi Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski.

Gdzie obstawiać KSW 61?

Polecanym bukmacherem do typowania KSW 61 jest Fortuna!

Zaloguj się aby dodawać komentarze