KSW 60: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 60

Fot. Adam Starszynski

KSW w kwietniu świętuje jubileusz, czyli 60. edycję organizowania walk MMA. KSW 60 to wielkie wydarzenie na polskiej i europejskiej scenie MMA. Tak znacząca gala wymaga wielkich nazwisk, dlatego do oktagonu wejdą m.in. Phil De Fries, Tomasz Narkun, Marian Ziółkowski oraz Izu Ugonoh. Na KSW 60 wszyscy oczekują emocjonujących walk i zwrotów akcji. Bukmacherzy już oferują kursy na KSW 60, a w zakładach można znaleźć kompletną ofertę na wszystkie pojedynki z karty walk. Co obstawiamy na KSW 60? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 60: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 60

Fani KSW nie muszą długo czekać na kolejne gale, ponieważ organizatorzy zachowują dużą regularność swoich wydarzeń. W marcu emocjonowaliśmy się KSW 59 i pojedynkiem Mariusza Pudzianowskiego, a już w kwietniu czeka nas KSW 60. Można sobie wyobrazić, że gdyby nie pandemia, to z tej okazji byłoby wielkie show. W końcu to jubileuszowa gala, a włodarze KSW przyzwyczaili do wielkiej celebracji. Mimo braku kibiców w hali emocji na KSW 60 zabraknąć nie powinno. Poprzednie edycje odbywały się w studiu telewizyjnym, a show było pierwszej klasy.

KSW 60 ma oficjalny termin, czyli 24 kwiecień 2021. Jak zwykle będzie to sobotni wieczór. Włodarze federacji ogłosiłi kartę walk i wszystkie nazwiska, które będą brały udział w tym wydarzeniu. Oczywiście nie zabraknie gwiazd tego sportu, które są kojarzone z federacją KSW i MMA.

Typy dnia – na MMA i pozostałe sporty!

KSW 60 zapowiedź gali

Kibice MMA w Polsce byli nieco oburzeni ostatnią edycją KSW, ponieważ w ostatniej chwili wypadł z niej bohater walki wieczoru, Ousmane Dia. “Bombardier” został pokonany przez wyrostek robaczkowy, a zastępcą dla niego był Nikola Milanovic. Walka wieczoru zakończyła się pewną wygraną “Pudziana”, bo jego rywal nie stawiał większego oporu. Kibice utyskiwali na to, że Pudzianowski nie bił się z kimś, kto zapewniłby większy poziom sportowy.

KSW 60 to dla organizatorów, czyli Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego okazja do “rewanżu”. Wydaje się, że tym razem żadna z wielkich gwiazd nie odpadnie na ostatniej prostej, więc wszyscy fighterzy, dla których wykupuje się PPV wezmą udział w KSW 60.

Walki KSW 60 znów zostaną zorganizowane w studiu na potrzeby telewizyjnej transmisji. Niegdyś gala KSW wypełniała Stadion Narodowy w Warszawie, ale aktualnie nie ma możliwości organizowania wydarzeń z tak liczną publicznością. Kibice chcący emocjonować się KSW 60 – musza wykupić transmisję w systemie Pay Per View.

Kursy na walki KSW 60:

Kursy bukmacherskie na KSW 60
Fortuna
1.68
Phil de Fries
2.20
Tomasz Narkun
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Marian Ziółkowski
3.53
Maciej Kazieczko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.13
Izu Ugonoh
5.25
Uğur Özkaplan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.96
Michał Sobiech
1.25
Patryk Kaczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Aleksandar Ilić
2.96
Adrian Dudek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.32
Krzysztof Klaczek
1.33
Vojto Barborik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.34
Aleksandra Rola
1.60
Karolina Wójcik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
Kacper Koziorzębski
2.45
Ion Surdu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Jakub Wikłacz
2.60
Patryk Surdyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na KSW 60

Typy na walki MMA znajdziesz w portalu Zagranie i naszej grupie typerskiej. Przed każdą galą oferujemy analizę walki wieczoru, a także typy na pozostałe pojedynki KSW. Co obstawiamy na KSW 60? W dalszej części artykułu znajdziesz opis wszystkich walk, które zostaną przeprowadzone podczas kwietniowej gali.

W naszych typach na KSW 60 obstawiamy zwycięstwo Tomasza Narkuna w walce z Philem De Friesem. Co jeszcze obstawiamy na naszym kuponie? Gramy również wygraną Mariana Ziółkowskiego, który naszym zdaniem obroni pas KSW w kategorii lekkiej. W typach od Zagranie znajdziesz również zakład na zwycięstwo Izu Ugonoha. Stawiamy, że były bokser odniesie drugą wygraną w MMA, co pozwoli mu pozytywnie patrzeć w przyszłość, jeśli chodzi o karierę w KSW. Bukmacherzy – sprawdź, gdzie obstawiać zakłady!

Tak wygląda nasz zakład specjalny na KSW 60!

KSW 60 typy

 

KSW 60 kursy bukmacherskie

Kiedy organizatorzy ogłosili pełny zestaw walk na KSW 60, to bukmacherzy szybko zareagowali ofertą kursową. Tradycyjnie naszym zdaniem najlepsze kursy na KSW oferuje Fortuna, czyli bukmacher sponsorujący tą organizację. W kursach Fortuny na KSW są oferowane zakłady na wynik walk, a także pozostałe rozstrzygnięcia takie jak KO, TKO, wygrana na punkty itd.

Bukmacher Fortuna w kursach na KSW 60 dla każdej walki otworzył ponad 20 rynków możliwych do obstawiania.

Poniżej prezentujemy kursy na najważniejsze typy, czyli kto wygra walkę?

fortuna ksw 60

Do każdej walki kursów bukmacherskich jest więcej – szczególnie w zakładach Fortuny. Powyżej widzisz, jak bukmacherzy oceniają szansę zawodników na wygraną. Faworytem w walce wieczoru jest Phil De Fries, a w starciu o pas wagi lekkiej, Marian Ziółkowski. Kliknij typy KSW od Zagranie – sprawdź zapowiedzi najbliższych walk KSW i nie tylko!!

KSW 60 karta walk

Podczas 60. edycji KSW zostanie przeprowadzonych dziewięć walk. W ośmiu pojedynkach wystąpią panowie, a w jednym kobiety. Najważniejszym starciem będzie konfrontacja o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem a Tomaszem Narkunem. Na karcie walk znalazła się też inna konfrontacja o pas pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Maciejem Kazieczko. Do kolejnej walki w KSW szykuje się Aleksandar Ilić. Na KSW 60 ponownie zaprezentuje się też Izu Ugonoh, który debiut w MMA ma już za sobą i to zwycięski!

Poniżej znajdziesz szczegółową rozpiskę walk na KSW 60:

Walka wieczoru – pas wagi ciężkiej

120,2 kg: Phil de Fries (19-6, 1 N/C) vs. Tomasz Narkun (18-3)

Co-main event – walka o pas wagi lekkiej

70,3 kg: Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C) vs. Maciej Kazieczko (7-1)

Pozostałe walki

120,2 kg: Izu Ugonoh (1-0) vs. Uğur Özkaplan (4-0)
65,8 kg: Michał Sobiech (4-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (6-0)
83,9 kg: Aleksandar Ilić (12-4) vs. Adrian Dudek (5-1)
65,8 kg: Krzysztof Klaczek (12-6) vs. Vojto Barborik (12-1)
52,2 kg: Aleksandra Rola (3-1) vs. Karolina Wójcik (7-2)
80 kg: Kacper Koziorzębski (7-3) vs. Ion Surdu (10-3)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (10-3-1) vs. Patryk Surdyn (5-1)

Poniżej opisujemy kursy i typy na każdy z pojedynków na karcie walk KSW 60:

Phil de Fries – Tomasz Narkun typy i kursy

Jak zawsze przy KSW najwięcej mówi się o walce wieczoru, a w niej będziemy mieć swojego przedstawiciela. Tomasz Narkun znów stanie do walki z Philem De Friesem. Dwa lata temu “Żyrafa” nie dał rady w starciu z F-11. Jak będzie tym razem? Narkun zapowiada, że wie, jak pokonać De Friesa i odbierze mu pas mistrzowski. W ten sposób polski zawodnik zostałby podwójnym czempionem KSW w kategorii ciężkiej i półciężkiej.

Kursy bukmacherskie wskazują na Phila De Friesa, który w KSW jeszcze nie przegrał. Zagranie obstawia wygraną tego zawodnika w zakładzie specjalnym!

Kursy na liczbę rund
Fortuna
3.56
Poniżej 1.5 rundy
1.25
Powyżej 1.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Poniżej 2.5 rundy
1.50
Powyżej 2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.85
Poniżej 3.5 rundy
1.85
Powyżej 3.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.60
Poniżej 4.5 rundy
2.19
Powyżej 4.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marian Ziółkowski – Maciej Kazieczko typy i kursy

Dla Mariania Ziółkowskiego to pierwsza walka, w której będzie bronił mistrzowski pas w wadze lekkiej. Wcześniej dzierżył go Mateusz Gamrot, ale po tym jak “Gamer” poszedł do UFC, to właśnie Ziółkowski kreowany jest na jego następce. “Golden Boy”, czyli Marian Ziółkowski ma na swoim koncie 31 zawodowych walk. Na swoim koncie posiada 22 zwycięstwa – ostatnio wygrał na KSW 57 z Romanem Szymańskim przez TKO w 4. rundzie.

Rywal Ziółkowskiego, czyli Maciej Kazieczko jest o trzy lata młodszy. Kazieczoko ma w swojej karierze osiem walk, z których wygrał siedem pojedynków. Zawodnik z Nowej Soli ma serię czterech wygranych z rzędu. W sierpniu ubiegłego roku na KSW 54 wygrał z Karlo Caputem przez TKO w 3. rundzie.

Kazieczko jest znacznie mniej doświadczonym zawodnikiem niż Marian Ziółkowski. Co więcej, “Golden Boy” posiada przewagę zasięgu ramion. Dla Ziółkowskiego wygrana z Kazieczko powinna być formalnością, jeśli liczy na zdominowanie wagi lekkiej po Mateuszu Gamrocie.

Nasz typ: wygra Marian Ziółkowski.

ksw 60 kursy

Fot. Adam Starszynski

Izu Ugonoh – Ugur Ozkaplan typy i kursy

Początkowo Izu Ugonoh miał walczyć z Thomasem Narmo, ale do walki nie mogło dojść z powodu kontuzji tego drugiego. KSW szybko znalazła zastępce w osobie Ugura Ozkaplana. To Niemiec, który posiada na swoim koncie 100% skuteczność. Ozkaplan walczył czterokrotnie i za każdym razem zwyciężał. Trzeba jednak pamiętać, że 31-latek ostatni raz walczył w 2018 roku! Ozkaplan wyhamował swoją karierę, a starcie z Izu Ugonohem to okazja do powortu na ring MMA.

Izu Ugonoh przeszedł do KSW ze świata boksu. Były pięściarz debiutował w MMA podczas KSW 54. Wówczas szybko rozprawił się ze swoim rywalem Quentine Domingosem. Izu jest spokojnie wprowadzany do świata MMA. Jak na razie nie dostaje wymagających rywali po to, żeby złapać doświadczenie w oktagonie. Ozkaplan nie był widziany długo podczas walki, więc jego forma jest wielką niewiadomą. Ugonoh z kolei dopiero zaczyna karierę w MMA, więc ma wielką motywację. Trudno spodziewać się innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwa polskiego zawodnika!

Nasz typ: wygra Izu Ugonoh.

Michał Sobiech – Patryk Kaczmarczyk typy i kursy

Dla Michała Sobiecha i Patryka Kaczmarczyka to debiut w KSW. Ten pierwszy ma 26 lat, z kolei drugi jest o cztery lata młodszy. Michał Sobiech posiada w swoim rekordzie cztery wygrane pojedynki. Dr. Beast (Sobiech) walczył z Karolem Weslingiem, Przemysławem Fajerem, Karolem Zyrą i Sebastianem Rajewskim. To że wygrał wszystkie pojedynki na pewno dobrze o nim świadczy, ale przeskok do KSW do jednak inny poziom stresu itd.

Patryk Kaczmarczyk, choć młodszy, to ma na swoim koncie więcej walk od Sobiecha. Radomianin walczył na galach Armia Fight Night i Babilon MMA. Ostatnio, w styczniu tego roku pokonał Edgara Davalosa. Ze względu na większe doświadczenie tpyujemy zwycięstwo Kaczmarczyka, który jest faworytem również w ocenie bukmacherów.

Nasz typ: wygra Patryk Kaczmarczyk.

Aleksandar Ilić – Adrian Dudek typy i kursy

Aleksandarowi Ilićowi ostatnio w KSW nie wiedzie się zbyt dobrze. Serb przegrał z Michałem Materlą i Cezarym Kęsikiem. W debiucie w KSW Ilić pokonał Damiana Janikowskiego, co zwiastowało mu dużą karierę. Kolejne porażki nieco wyhamowały jego rozwój. Generalnie “Joker” na swoim koncie ma 16 stoczonych walk, z który wygrał 12 konfrontacji. Osiem pojedynków Ilić zwyciężał przez nokaut.

Rywalem Ilića na KSW 60 będzie Adrian Dudek. To zawodnik, który po raz pierwszy zaprezentuje się publiczności KSW. Do tej pory Dudek walczył na mniejszych wydarzeniach np. Night of Heroes. Bilans Dudka to 5 wygranych i jedna porażka.

Dla Ilića, a więc zawodnika, który mierzył się m.in. z Michałem Materlą obowiązkiem jest wygrana z Adrianem Dudkiem. Porażka będzie oznaczała koniec Serba w KSW.

Nasz typ: wygra Aleksandar Ilić.

Krzysztof Klaczek – Vojto Barborik typy i kursy

Krzysztof Klaczek wraca do oktagonu po ostatniej porażce z Marcinem Wrzoskiem, jaka miała miejsce w marcu 2019 roku. “The Cage Master” za rywala dostał Vojto Barborika, który społeczności KSW jeszcze nie miał okazji się zaprezentować. Słowak posiada bilans 12 zwycięstw i porażki.

Klaczek wraca po dłuższym rozbracie z oktagonem. To zawodnik, który nigdy nie należał do polskiej czołówki MMA. “The Cage Master” legitymuje się rekordem 12 wygranych i 6 porażkami.

Barborik jest młodszy i wyższy od Klaczka. Do Słowaka to okazja, żeby zrobić karierę w KSW. Będzie robił wszystko, żeby pokazać, że warto na niego stawiać. Obstawiamy, że to właśnie Vojto Barborik wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko!

Nasz typ: wygra Vojto Barborik.

Aleksandra Rola – Karolina Wójcik typy i kursy

To jedyna kobieca konfrontacja na KSW 60! Aleksandra Rola powraca do oktagonu po tym, jak uległa Karolinie Owczarz na KSW 52. Wcześniej polska zawodniczka odniosła trzy wygrane z rzędu w MMA. Jej rywalką będzie Karolina Wójcik z rekordem 7 zwycięstw i 2 porażki. Wójcik ostatnio w KSW pokonała Sylwię Juśkiewicz.

Faworytką bukmacherów jest Wójcik, która walczy z większą częstotliwością niż Aleksandra Rola. Obstawiamy wygraną Karoliny Wójcik!

Kacper Koziorzębski – Ion Surdu typy i kursy

Kacper Koziorzębski staje już do trzeciej walki w KSW. Wrocławianin w debiucie pokonał Adama Niedźwiedzia, ale później uległ Marcinowi Krakowiakowi. Generalnie “Wiór” ma na swoim koncie 10 walk, z których wygrał 7 pojedynków. Cztery razy Koziorzębski triumfował przez nokaut.

Rywal Koziorzębskiego, czyli Ion Surdu to zawodnik, który pierwszy raz w KSW wystąpił podczas październikowej gali. Mołdawianin przegrał wtedy z Tomaszem Romanowskim. Bilans Iona Surdu to 10 wygranych i 3 porażki. Ostatnio 25-latek ma negatywną passę, bo przegrał dwa pojedynki z rzędu.

“Wiór” powinien wykorzystać gorszy okres Iona Surdu i pokonać Mołdawianina.

Nasz typ: wygra Kacper Koziorzębski.

Jakub Wikłacz – Patryk Surdyn typy i kursy

Jakub Wikłach, choć młody, już ma solidny dorobek w MMA. Zawodnim z Olsztyna stoczył 14 zawodowych walk, z których wygrał 10 pojedynków. Wikłacz ostatnio na KSW 53 nie dał rady Sebastianowi Przybyszowi, ale wciąż ma szanse przekonać do siebie federację KSW. Do tego potrzebuje wygranej z Patrykiem Surdynem. On również przegrał w swoim debiucie w KSW. Jego pogromcą został Damian Stasiak. Wcześniej Surdyn wygrał pięc walk z rzędu.

Walka Wikłacz – Surdy to starcie zawodników, którzy na początku przygody z KSW zanotowali falstart. Który z nich podniesie ręce ku górze po starciu na KSW 60? Typujemy, że będzie to Wikłacz, który jest bardziej doświadczonym fighterem.

KSW 60 zakłady bukmacherskie

Naszym zdaniem najlepiej zakłady bukmacherskie na KSW 60 robić w Fortunie. Tam możesz użyć nasz kod promocyjny: 2230PLN, który nowym graczom daje bonusy na start np. zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Zakłady Fortuny na KSW 60 to gwarancja najlepszej oferty. To bukmacher udostępniający kursy na KO/TKO, liczbę rund i sposób, w jaki dany zawodnik zwycięży walkę. W Fortunie możesz obstawić wiele rynków, co pozwala grać nie tylko klasyczne zakłady na to, kto wygra?

Zakłady bukmacherskie na KSW 60 udostępniane są też przez STS, Superbet, Betfan i forBET.

KSW 60 kiedy i gdzie oglądać na żywo?

KSW 60 możesz oglądać 24 kwietnia (sobota) od godziny 20:00. Transmisja z tego wydarzenia dostępna jets tylko w systemie Pay Per View. KSW 60 obejrzysz przez PPV na kanale Cyfrowego Polsatu, aplikacji IPLA TV i strone kswtv.com.

Cena za KSW 60 w PPV to koszt 40 złotych!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze