KSW 56 PPV – ile wynosi cena za transmisje najbliższej gali? Poznaj cenę za PPV na KSW 56, a także odkryj kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz bonusy 2230 złotych. KSW można oglądać tylko w systemie Pay Per View. Sprawdź, jak włączyć PPV na KSW 56! Ile zapłacisz za transmisje na PPV? Gdzie oglądać KSW 56 w systemie PPV? Poznaj wszystkie informacje dotyczące KSW 56 w PPV.

Bukmacher Fortuna jest jednym ze sponsorów gali KSW 56 i transmisji w systemie PPV. Jako portal współpracujący z tą firmą posiadamy ekskluzywny kod promocyjny do Fortuny: 2230PLN. Załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym od Zagranie, a otrzymasz trzy bonusy na typowanie KSW 56. Co zyskasz? Darmowy zakład 20 złotych, zakład bez ryzyka 210 zł i bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN. Więcej o specjalnym kodzie promocyjnym Fortuna przeczytasz na tej stronie!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna to najlepszy bukmacher do obstawiania KSW 56. Gala odbędzie się 14 listopada 2020 roku (sobota), a walką wieczoru będzie konfrontacja o pas kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Roberto Soldićem. Gdzie oglądać transmisje z KSW 56? Poniżej dowiesz się, na czym polega relacja “na żywo” w systemie Pay Par View:

Ale wcześniej sprawdź typy i kursy bukmacherskie na KSW 56, dzięki czemu będziesz wiedział, co i gdzie obstawiać!

KSW 56 PPV – gdzie kupić?

Transmisje PPV polegają na tym, że dostęp do nich można uzyskać wyłącznie po wykupieniu abonamentu. To kodowane wydarzenia, które transmitowane są tylko w specjalnie przygotowanych programach. Transmisje w PPV są szczególnie popularne w sportach walki – wiele gal bokserskich w USA sprzedaje się poprzez PPV, podobnie jak UFC, a w Polsce np. FAME MMA czy właśnie KSW. Transmisja PPV to wyłączny dostęp do relacji z konkretnego wydarzenia sportowego – w tym przypadku gali KSW 56. To nie długoterminowy pakiet sportowy itd.

Dostęp do PPV w KSW 56 uzyskasz za pośrednictwem serwisu kswtv.com. To oficjalny serwis federacji KSW, który prowadzi sprzedaż transmisji PPV. Dodatkowo pakiet na KSW 56 w PPV wykupisz także w Cyfrowym Polsacie, aplikacji IPLA TV oraz sieciach kablowych.

KSW 56 – ile kosztuje transmisja PPV?

KSW to największa federacja MMA w Europie. W oktagonie KSW pojawiają się najwięksi polscy fighterzy, a także gwiazdy europejskiej sceny. Na KSW 56 walczyć będzie Michał Materla, Roberto Soldić, Tomasz Narkun czy Ivan Erslan. Z federacja KSW wciąż związany jest m.in. Mamed Khalidov, Łukasz “Juras” Jurkowski, Damian Janikowski, Scott Askham oraz Izu Ugonoh. Tak wielkie nazwiska zapewniają duże zainteresowanie walkami KSW. W sytuacji, gdy kibice nie mogą wchodzić na trybuny podczas gal KSW – rekordy oglądalności bij a transmisje w PPV.

Od jakiegoś czasu transmisje PPV z KSW są po stałej cenie. Jaką opłatę trzeba zrobić za dostęp do relacji z KSW 56? To koszt rzędu 40 złotych. Właśnie tyle kosztuje dostęp do transmisji w PPV z KSW 56, które odbędzie się 14 listopada. Transmisja live z KSW 56 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Wykupując PPV ze strony kswtv.com za abonament zapłacisz szybkim przelewem bankowym lub kartą Visa/Mastercard. To bezpieczne metody płatnicze znane m.in. u legalnych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce.

Gdzie i kiedy oglądać KSW 56? Sprawdź nasz dodatkowy artykuł na ten temat: https://zagranie.com/ksw-56-kiedy-i-gdzie-ogladac/.

KSW 56 PPV – jak oglądać?

Jeśli już wykupiłeś PPV na KSW 56, to warto poznać wszystkie metody oglądania “na żywo” tej gali. KSW 56 w PPV obejrzysz za pośrednictwem TV, a także transmisji online. Pierwszym sposobem jest włączenie transmisji przy użyciu komputera na stronie kswtv.com. Gala KSW 56 na komputerze transmitowana jest w jakości obrazu Full HD. Operator zaleca, żeby korzystać z internetu, którego transmisja będzie wynosić minimum 2 Mb/s.

Inną opcją oglądania KSW 56 w transmisjach online jest wykupienie transmisji w aplikacji IPLA TV. Posiadając konto w serwisie IPLA możesz uzyskać dostęp do PPV na KSW 56 po zrobieniu płatnej subskrypcji. IPLA TV możesz oglądać na komputerze, telefonie lub aplikacji na Smart TV.

Posiadacze telewizji w abonamencie Cyfrowego Polsatu za pośrednictwem specjalnego kanału po uiszczeniu opłaty 40 zł za PPV także otrzymają dostęp do transmisji “na żywo” z KSW 56.

KSW to federacja, która rozszerza swoje transmisje PPV o wiele nośników internetowych i telewizyjnych. Tego samego nie można napisać o FAME MMA, które na chwile obecną można oglądać tylko przez stronę internetową.

Chcesz obstawić KSW i sporty walki? Sprawdź nasze typy na sporty walki z wielu federacji – w tym KSW, UFC, FAME MMA i FEN: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Fortuna kod promocyjny na KSW 56

Transmisja w PPV z KSW 56 kosztuje 40 złotych. My dajemy szansę odzyskania tej kwoty z nawiązką dzięki promocji dla naszych użytkowników. Kod promocyjny w Fortunie na KSW 56 brzmi: 2230PLN – a w zamian za niego możesz tyle samo otrzymać w bonusach od tego bukmachera. Już na starcie za rejestrację i weryfikacje zgarniesz 20 PLN, a później po zrobieniu wpłaty – grasz bez ryzyka do kwoty 210 PLN. Przegrywasz? Nic się nie dzieje, bo bukmacher przyznaje ci zwrot stawki.

To idealna oferta na start dla początkujących typerów, którzy jeszcze nie założyli konta w Fortunie. Bukmacher jest sponsorem KSW i wystawia naprawdę interesującą ofertę na sporty walki. Kursy w Fortunie na KSW 56 są atrakcyjne, a oferta dotyczy wielu rynków nie tylko standardowych typów: kto wygra walkę?

Fortuna oferuje także transmisje live, ale KSW 56 nie znajduje się w ofercie Fortuna TV. W tym przypadku galę można oglądać tylko w PPV. Inne wydarzenia sportowe możesz znaleźć w transmisjach online w Fortunie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze