W sobotni wieczór czeka nas KSW 46, gdzie dostajemy dwie super walki. Tak można nazwać starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem oraz Mateusza Gamrota z Kleberem Koike Erbstem, ponieważ naprzeciwko siebie staną mistrzowie KSW. Czeski bukmacher w roli faworytów wskazuje na Czeczena oraz czempiona dywizji lekkiej. Czy słusznie? Fortuna opinie – przed lekturą na temat gali KSW 46 sprawdź naszą recenzję bukmachera.

W opinii bukmacherów Fortuny Khalidov faworytem walki wieczoru KSW 46

Na portalu znajdziecie w poniedziałkowym tekście obszerne analizy do trzech głównych walk KSW 46, a już dzisiaj ukazała się propozycja konkretnego kuponu na sobotni wieczór. Jednak tutaj w tekście skupmy się na ofercie Fortuny. Opinie bukmacherów na temat głównego pojedynku wskazują Mameda Khalidova jako faworyta. Teoretycznie na pierwszy rzut oka taka różnica kursowa jak 1,5 – 2,41 wydaje się za duża, ponieważ underdog rewanżowego pojedynku zwyciężył w pierwszej rywalizacji. Jednak przypomnijmy sobie jak wyglądało to starcie, bo zakończyło się w trzeciej rundzie, a to Mamed Khalidov był zwycięzcą na kartach punktowych, ale dał się złapać w duszenie trójkątne. Z resztą rzućmy okiem na pierwszą walkę dwójki bohaterów sobotniego wieczora.

Mimo że w tej walce również faworyzuje Mameda Khalidova to kurs na Czeczena wydaje się za niski. Jednym z głównych czynników porażki gwiazdy KSW w poprzednim boju był fakt różnicy wagowej. Tym razem będzie podobnie i tutaj można upatrywać szans mistrza z wyższej dywizji. Były czempion średniej dwa razy posyłał na deski Tomasza Narkuna, ale nie był w stanie go zamroczyć czy wykończyć. Z kolei Szczecinianin wyczekał swój moment i gdy Mamed Khalidov stracił już swoją dynamikę w trzeciej rundzie to wykorzystał przewagę masy oraz pressingu. Czeczen wie, co musi zrobić inaczej. Jednak mimo większej ekonomii w starciu, problemy z wytrzymałością i tak mogą się pojawić. W przeszłości nie zauważaliśmy tego kłopotu, bo większość walk rozstrzygał na swoją korzyść już w pierwszej rundzie. W takim wypadku wydaje się, że Fortuna i opinie bukmacherów na temat tego starcia rozmijają się trochę z realnymi szansami obu zawodników, bo te można równie dobrze postawić na równi. Warto wspomnieć, że czeska firma oferująca obstawianie wystawiła na walkę Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem 22 dodatkowe zdarzenia.

Fortuna opinie i kursy na KSW 46

Walka Gamrota z Erbstem – Fortuna opinie stawiają na Polaka

W obecnych czasach zapanował trend robienia walk mistrz kontra mistrz. W UFC czy Bellatorze, a teraz pierwszy raz mamy takie starcie w KSW, kiedy jeden z fighterów stoi przed szansą zostania podwójnym czempionem.  Pojedynek Mateusza Gamrota z Kleberem Koike Erbstem zapowiada się równie interesująca jak główne danie wieczoru. Na tę walkę przygotowałem analizę i typ po kursie 2,75 w filmiku.