Rozpoczynamy 1/16 finału podczas tegorocznego UK Open, czyli turnieju telewizyjnego, który zrzesza największą liczbę uczestników i niemalże rozpoczyna drogę w głąb sezonu. Już w pierwszej rundzie głównej drabinki mieliśmy niektóre niesamowite starcia oraz niespodziewane rezultaty. Zdecydowanie cieszy występ Krzysztofa Ratajskiego, który wyeliminował Aspinalla, a w losowaniu szczęście się do niego uśmiechnęło. Jak będzie dzisiaj i czy zanotujemy plus? Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski – Madars Razma

06.03.2021 r. – 15:00

Ten turniej wyróżnia się wieloma zmiennymi, które są specyficzne właśnie dla rozgrywek UK Open. Podstawową sprawą jest ilość uczestników, którzy biorą w nim udział. Druga i bardzo ważna to taka, że zawodnicy nie znają swoich następnych rywali i mają w ciągu dnia tylko kilka chwil na nastawienie psychiczne w momencie losowania i ukazania się nazwiska, z jakim będą rywalizować. To losowanie wydaje się być korzystne dla naszego rodaka. Krzysztof Ratajski świetnie spisał się w pierwszej rundzie i awansował po wygranym meczu z Nathanem Aspinallem. Polak dobrze prezentuje się także w rozgrywkach Players Championship, jednak turnieje telewizyjne to coś więcej niż zwykłe granie w zamkniętych klitkach z tarczą. Zdecydowanie lepiej na występach tv wypada Krzysztof i to w nim wiążemy naszą nadzieję na rozpoczęcie kuponu. Polak potrafi wykorzystywać presję otoczenia i pokazuje, że jest w stanie zajść w tym roku jeszcze wyżej, niż w poprzednim sezonie. 14. zawodnik światowego rankingu PDC ma dzisiaj za zadanie pokonać Łotysza i awansować dalej. W końcu poprawiła się skuteczność rzucania potrójnych 19., co zawsze było dobrym odbiciem do zasłoniętych i nieskutecznych 20.

Przeciwnik Krzysztofa to o 12 lat młodszy zawodnik, pochodzący z Łotwy. Nie ma w swojej karierze jeszcze należytego dorobku, jak chociażby jakaś znamienita zdobycz w turnieju telewizyjnym, jednak cały czas utrzymuje się w okolicach 60 miejsca w rankingu PDC. Razma ma przebłyski bardzo dobrego darta, jednak czy same przebłyski będą wystarczające. Pokonał on w pierwszej rundzie nieklasyfikowanego Davida Evansa i obecnie ma przed sobą dużo większe wyzwanie. Ratajski jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji i powinien pokazać to na tarczy, grając z nieco mniej obeznanym z dalekimi rundami Łotyszem.

Co obstawiać?

Jestem pełen nadziei, że ten dzień rozpoczęty od patriotycznego typu, okaże się zielony. Krzysztof bardzo dobrze spisał się w pierwszym pojedynku, dając możliwość tylko na wygranie 5 legów przez 10. zawodnika świata. Dlaczego nie miałoby się to powtórzyć w starciu z 53. zawodnikiem PDC? Myślę, że typ na Krzyśka jest dobrze rokujący, a my wykorzystamy go na rozpoczęcie naszego kuponu. Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Krzysztof Ratajski – Madars Razma

Typ: Ratajski win

Kurs: 1.33

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dave Chisnall – Dany Noppert

06.03.2021 r. – 15:45

Powtórka z Mistrzostw Świata i dokładnie na tym samym etapie rozgrywek. Gra toczy się do wygrania przez pierwszego zawodnika 10. legów, a bardzo mocne rozpoczęcie w spotkaniu miał “Chizzy”. Dave pokazuje, że podtrzymał formę z końcówki ubiegłego roku, gdzie dotarł aż do półfinału Mistrzostw Świata. Spory awans w rankingu i mimo większej presji na jego osobę, to pokazał klasę wygrywając z ubiegłorocznym Mistrzem Świata, czyli Peterem Wrightem. Sporą dawkę przełamań zaoferował on swojemu rywalowi i uważam, że dzisiaj będziemy świadkami podobnego przebiegu meczu. Bardzo dobrze funkcjonujące triple 20 i mało błędów z przypadkowymi pojedynczymi notami wpadającymi na tarczy. Gra Dave’a cieszy oko, a w dodatku jest mocno przyspieszająca, co zmusza rywali do gonienia, ale popełniania błędów zarazem, gdyż wywołana presja, zwiększa natężenie mentalne. Chisnall może się cieszyć z losowania i po pierwszym meczu uważam, że znowu może on zagrozić głównym faworytom do wygrania turnieju.

Z kolei Holender, Danny Noppert, wraca do formy, jednak nie jest to ten sam zawodnik, co potrafił straszyć na scenach na początku ubiegłego sezonu. Jest on w stanie powalczyć z Dave’em, jednak jego liczne błędy popełniane na pojedynczych punktach, mogą sprawić, że Chisnall będzie na tyle odskakiwał, że Danny zechce go w pośpiechu dogonić i zacznie się gubić. Zdecydowanie poprawione wykończenia, co było bolączką w poprzednich Mistrzostwach Świata. Nie do końca wierze w szybkie odrodzenie się zawodnika z Niderlandów, tak więc nie będę grał w jego stronę.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że zwycięzca tego meczu będzie taki sam, jak miało to miejsce podczas Mistrzostw Świata. Tam w niesamowitej formie był Chisnall i wczoraj w pierwszym swoim pojedynku tylko potwierdził siłę swojego nazwiska na listach startowych. Dzisiaj kieruje swój typ w stronę Chizzy’iego! 

Dave Chisnall – Danny Noppert

Typ: Chisnall win

Kurs: 1.45

Gewryn Price – Ricky Evans

06.03.2021 r. – 14:15

Nowy lider tegorocznego rankingu PDC podejmować będzie najszybszego dartera świata. Ich pojedynki w większości kończyły się na wygranych Walijczyka i nic nie wskazuje na to, aby dzisiaj miało się to zmienić. Obserwatorzy darta znają Gewryna i wiedzą, że często potrzebuje on pierwszego meczu na przetarcie i oswojenia się z halą. Tym razem było podobnie. Mimo zaskoczenia, jakie na początku pokazał Hudson, późniejsza gra Price była już na tyle ekonomiczna i swobodne, że spokojnie doprowadził do zwycięstwa w spotkaniu w stanie 10:5. Jest on pewnym zawodnikiem i wie kiedy należy przyspieszyć grę, a także ma nerwy na długie pojedynki i zwroty w akcji. Iceman jest dosyć charakterystycznym zawodnikiem, który poprzedni rok miał najlepszy w karierze. W tym sezonie mało brakło do osiągnięcia finału Mastersa, gdzie musiał pogodzić się z wyższością Mervyna Kinga, który niesamowicie dobrze spisywał się na tamtym turnieju. Mecz, który był na wysokim poziomie i niezależnie, kto by wygrał, to finał temu panu się należał. Dzisiaj stoi przed ponownym starciem w oficjalnych rozgrywkach z Anglikiem, którego już trzykrotnie pokonywał. Myślę, że doświadczenie i opanowanie będzie tutaj bardzo potrzebne,a bez wątpienia, Walijczyk takie ma.

Z kolei jego rywal to bardzo szybko rzucający zawodnik z Anglii, który jest obecnie miejsce za czołową 30. światowego rankingu. Problem u Ricka jest tak, że nie potrafi on wytrzymywać presji związanej z turniejami o większej randze. Tak jak podczas Players Championship jego występy są na dobrym poziomie, tak na tv tournaments jeszcze brakuje odblokowania. Wygrana z Ianem Whitem z pewnością go uskrzydli, jednak jest to podobnego pokroju zawodnik, co Gewryn, który potrzebuje wejścia w turniej i rozegrania się z halą. Dlatego nie widzę tutaj innej opcji, niż przewaga doświadczenia nad szybkością.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu faworyt powinien być tylko jeden. Jest nim obecny lider rankingu PDC, Gewryn Price. Stawiam na jego wygraną, która powinna się zakończyć podobnym rezultatem, jak było to przed rokiem, na tym samym etapie rozgrywek i z tym samym rywalem. Do zawarcia całego kuponu skorzystałem z oferty Superbet, do której sprawdzenia, serdecznie zapraszam!

Gewryn Price – Ricky Evans

Typ: Price win

Kurs: 1.25

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Triple dart 06.03.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze