W trakcie FAME MMA 9 będziemy również świadkami starcia Krystiana “Krychy” Wilczka z Patrykiem “Mortalcio” Baranem. Faworyt? Niewątpliwie Krycha, ale Mortalcio przecież już wcześniej pokazywał się z przyzwoitej strony podczas FAME MMA. Kto więc tym razem sięgnie po zwycięstwo i jakie są kursy na poszczególne typy? Sprawdźcie sami!

Krystian “Krycha” Wilczek – Patryk “Mortalcio” Baran kursy

Podczas FAME MMA 9 będziemy również świadkami starcia pomiędzy Krystianem “Krychą” Wilczkiem, a Patrykiem “Mortalcio” Baranem. Faworytem jest oczywiście pierwszy z nich, głównie ze względu na fakt, że ma przewagę fizyczną i po materiałach z przygotowań wygląda znacznie lepiej.

Jednak Mortalcio w ostatniej walce pokazał się dość przyzwoicie, o czym warto pamiętać. Zobaczmy więc, jak wygląda kursy na zakład 1/2, czyli jedną z najpopularniejszych opcji:

  • Krystian “Krycha” Wilczek – 1.33
  • Patryk “Mortalcio” Baran – 2.85

betclic fame mma 9

Jednak poza zakładem na 1/2 w ofercie Betclic nie znajdziemy więcej kursów, które moglibyśmy obstawić. W przeciwieństwie do pozostałych walk, jak chociażby ta Kubańczyka z Malczewskim, tutaj nie znajdziemy innych opcji, ale te być może pojawią się na dniach, więc warto obserwować ofertę!

FAME MMA 9 kursy bukmacherskie – sprawdź, kto jest faworytem w innych walkach!

Krystian “Krycha” Wilczek – Patryk “Mortalcio” Baran typy

Przy typach na starcie Krystiana “Krychy” Wilczka z Patrykiem “Mortalcio” Baranem na ten moment należy się głównie skupić na tym kto wygra. Zacznijmy od tego, że nawet jeżeli Mortalcio wygrał ostatnią walkę, to przede wszystkim jego rywal nie był najwyższych lotów – Mariusz “Hejter” Słoński nie pokazał nic specjalnego w oktagonie. Z kolei bilans Krychy to na ten moment dwie wygrane walki i tylko jedna przegrana. Niewątpliwie Wilczek lepiej wygląda w oktagonie niż jego rywal, a do tego po prostu ma większe doświadczenie.

Krystian “Krycha” Wilczek – Patryk “Mortalcio” Baran bonusy

Przy takich walkach, jak ta Krychy z Mortalcio, dobrze jest skorzystać z bonusów w Betclic. Te możecie zgarnąć z kodem promocyjnym VIPFAME i da Wam:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze