Krycha – Wiewiór typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. W trakcie 14 gali FAME MMA będziemy mogli obejrzeć aż dziewięć pojedynków, a jednym z nich będzie starcie Krychy z Wiewiórem. Drugi z nich jest ogromnym faworytem, bo ma większe doświadczenie, umiejętności i lepsze warunki fizyczne, ale to jeszcze wcale nie oznacza, że Krycha jest bez szans. Na pewno będzie to ciekawe starcie i warto je obejrzeć!

baner na fame mma 14
fot. betclic

Krycha – Wiewiór, typy na walkę

W sobotę, 14.05.2022, o godzinie 20:00 rozpocznie się 14 gala FAME MMA. Podczas jednej z pierwszych walk Krycha zmierzy się z Wiewiórem, więc będziemy świadkami bardzo ciekawego widowiska. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Wiewiór, co nie dziwi nas. Posiada w końcu lepsze warunki fizyczne, a także większe doświadczenie. Wiele argumentów przemawia za nim, ale Krycha jest waleczny, dlatego właśnie spodziewamy się tutaj świetnego widowiska!

Krystian “Krycha” Wilczak – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka zapowiedź walki

Na FAME MMA 14 walka Krychy z Wiewiórem zapowiada się na bardzo ciekawą. Drugi z nich na papierze to faworyt, ale to wcale nie oznacza, że Krycha nie ma tutaj żadnych argumentów. Jego waleczność w poprzednich walkach pokazała, że tym razem także może ją nam pokazać. Wiewiór ma więcej argumentów, ale na FAME często dochodzi do niespodzianek i tak samo może być tym razem. Na pewno będzie to jednak starcie, które warto obstawić, dlatego niżej pokażemy Ci typy na Krycha – Wiewiór. Sprawdź przy okazji, co czeka na Ciebie w Betclic z kodem promocyjnym ZAGRANIE!

Krycha – Wiewiór gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Dwie pierwsze walki na FAME MMA 14 zostaną puszczone w otwartym kanale YouTube, a pozostałe można obejrzeć w specjalnym systemie PPV od FAME MMA. Trzeba za niego zapłacić 34 PLN w przypadku droższej opcji, która daje nam dostęp do full HD. 

To jedyne legalne miejsce, gdzie będzie można obejrzeć walki na FAME MMA 14. Starcie Krychy z Wiewiórem będzie o pas, co dodaje mu większej wagi. Z całą pewnością warto będzie odpalić starcie pomiędzy tymi zawodnikami, bo możemy spodziewać się dobrego widowiska.

Krycha – Wiewiór, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
1,30
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3,00
Krycha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Kursy na liczbe rund
Betclic
1,40
Wygrana na punkty - TAK
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,60
Wygrana na punkty - NIE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Krycha – Wiewiór, kto wygra walkę?

Typy na walkę Krycha – Wieczór znajdziesz niżej, a najpierw rozstrzygnijmy kwestię związaną z tym, kto ma większe szanse na wygraną w tej walce. Zdaniem bukmacherów jest to Wiewiór, a argumenty przemawiające za tym przedstawiliśmy wyżej. Sam kurs na Wiewióra nie jest jednak zbyt zachęcający do grania i żeby uniknąć ponoszenia niepotrzebnego ryzyka warto jest ten pojedynek obstawić z zakładem bez ryzyka. Możesz go odebrać rejestrując się z tego przycisku:

Typy na Krycha – Wiewiór

Jakie są ciekawe typy na walkę Krychy z Wiewiórem? Warto tutaj rozważyć właśnie wygraną na punkty, ponieważ żaden z tych zawodników nie ma predyspozycji do tego, żeby znokautować drugiego. Do tego jeszcze motywacja u Krychy sprawia, że Wiewiór może mieć spore problemy z wygraniem tego starcia przez KO lub TKO. Najlepiej jest więc celować w rundy lub wygraną na punkty i w tym wypadku wybieramy drugą z tych opcji. Zagrać ją można w Betclic, a kursy prezentują się w ten sposób:

wiewiór - krycha rypy
fot. betclic

FAQ

Gdzie obstawić walkę Krychy z Wiewiórem?

Walkę Krychy z Wiewiórem najlepiej będzie obstawić w Betclicu!

Gdzie obejrzeć starcie tych zawodników?

Wszystkie walki FAME MMA 14 będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze