Gdzie oglądać mecz KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, a także dowiedzieć się, co wiadomo o transmisji w TV, to dobrze trafiłeś. Pogoń Szczecin przed tygodniem wygrała 4:1, więc przed rewanżem jest dość pewna awansu do kolejnego etapu. Trudno zakładać tutaj scenariusz, w którym gospodarze odrobią straty.

baner od viaplay na ligę konferencji

KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, gdzie oglądać

Już dzisiaj dojdzie do kolejnego interesujące meczu w kwalifikacjach do Ligi Konferencji, gdzie będziemy mogli oglądać spotkanie KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gracze z Polski, ale zdecydowanie nie można przekreślać Reyjkaviku, gdyż jest duża szansa, że Pogoń zagra rezerwami. W końcu ma aż trzy gole przewagi, co daje jej spory komfort.

KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin? Transmisja w telewizji zostanie puszczona w Viaplay, gdzie potrzebujesz mieć wykupiony pakiet sportowy, aby móc korzystać z transmisji z Ligi Konferencji. Razem z Fuksiarzem mamy jednak dla Ciebie świetne rozwiązanie w postaci darmowych 30 dni dostępu. O tym, jak zdobyć taki bonus piszemy niżej.

KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, transmisja TV

W tym miejscu pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać darmowe 30 dni w Viaplay i oglądać transmisję online z meczu KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat, czy haczyków. Wystarczy, że będziesz postępował według naszej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Oglądaj mecz KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin

Przy okazji sprawdź, gdzie oglądać pozostałe mecze Ligi Konferencji, ponieważ w najbliższych dniach rozegrane zostaną także inne spotkania w tych rozgrywkach!

KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Starcie tych ekip będzie do obejrzenia na telefonie, o ile masz urządzenie z systemem Android lub iOS. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu możemy oglądać mecz niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteśmy.

KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania KR Reyjkavik – Pogoń Szczecin warto będzie zerknąć np. na kursy bukmacherskie, bo obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają goście, którzy są lepsi piłkarsko, ale na pewno nie możemy przekreślać szans gospodarzy, którzy rzucą się na Pogoń, żeby odrobić straty.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:52.

fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Reykjavik - Pogoń?

Spotkanie Reykjavik z Pogonią będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O której Reykjavik zagra z Pogonią?

Starcie tych drużyn zaplanowane zostało na godzinę 20:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze