Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.07.2023

Piłkarz Kotwicy w meczu z Zagłębiem

Gdzie oglądać Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg? Po fatalnej końcówce poprzedniej kampanii, silny jak na warunki 2. ligi zespół Kotwicy rozpoczął nową kampanię w równie kiepski sposób. W drugiej kolejce piłkarze z Kołobrzegu zmierzą się z nieobliczalną Olimpią Elbląg, a jeśli chcecie się dowiedzieć jak obejrzeć to starcie, to w poniższym tekście znajdziecie właśnie takie treści. Zapraszam do lektury.

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Kotwicy z Olimpią będzie jednym z najciekawszych spotkań eWinner 2. Ligi w drugiej serii gier. Wszak mowa tu o dwóch ekipach, które mają ambicję, by awansować na wyższy poziom rozgrywek i stać ich na bardzo przyzwoity poziom gry. Sama rywalizacja została zaplanowana na sobotę, 29. lipca 2023 roku, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 18:00. Niestety nie znajdziemy legalnej transmisji telewizyjnej na żadnym kanale w TV. Są jednak inne sposoby by ten mecz obejrzeć na żywo!

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg, transmisja i stream online na żywo

Spotkania eWinner 2. Ligi zwykle nie cieszą się największą popularnością, a zatem dostęp do ich transmsiji nie należy do łatwych. W przypadku meczu Kotwica – Olimpia nie znajdziemy transmisji w TV, ani streamu online. Można natomiast skorzystać z aplikacji mobilnej oficjalnego bukmachera. Po zainstalowaniu aplikacji eWinner na telefon i zalogowaniu się na swoje konto, zyskacie dostęp do omawianego spotkania na żywo i w dobrej jakości. A kto jest faworytem omawianej rywalizacji według bukmacherów? Oto aktualne kursy:

Gdzie oglądać Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg?

Okazuje się więc, że de facto jedyną legalną możliwością na obejrzenie meczu Kotwica – Olimpia będzie wspomniane zainstalowanie aplikacji eWinner na swój telefon i odpalenie streamu online na urządzeniu mobilnym. Jest to jakieś wyjście, jeśli jesteście zadeklarowanymi kibicami jednej lub drugiej ekipy. Na koniec zachęcę do sprawdzenia transmisji online u polskich bukmacherów – tam znajdziecie ciekawe spotkania na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze