Korona Kielce – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.10.2023

Piłkarze Korony po wygranym spotkaniu

Gdzie oglądać Korona Kielce – Warta Poznań? Przed przerwą na zgrupowania reprezentacji, do rozegrania pozostała nam jeszcze jedna kolejka PKO BP Ekstraklasy! Granie w jej ramach rozpoczniemy już w piątek na Suzuki Arena, gdzie miejscowa Korona zmierzy siły z Wartą Poznań. W poniższym tekście znajdziecie odpowiedź na pytanie, gdzie i w jaki sposób można będzie obejrzeć to spotkanie. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Korona Kielce – Warta Poznań na żywo w TV

Spotkanie Korony z Wartą rozpocznie najnowszą, bo już 11. kolejkę PKO BP Ekstraklasy, po której piłkarze wybiorą się na zgrupowania reprezentacji. Starcie na Suzuki Arena zapowiada się bardzo ciekawie i może mieć spory wpływ na układ dolnej części tabeli. Termin meczu został wyznaczony na 6. października 2023 roku i godzinę 18:00. Omawianą batalię będzie można obejrzeć na kilka sposobów. Najpopularniejszy rodzaj transmisji, a więc transmisja w TV tradycyjnie już zostanie przeprowadzona na Canal+ Sport 1, jak i na Canal+ Sport 3!

Korona Kielce – Warta Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizację Korony Kielce z Wartą Poznań będzie można również śledzić w Internecie i wszystko to odbędzie się również wobec legalnej i bezpiecznej transmisji! Spotkanie Korony z Wartą pokazane zostanie w formie streamu online, który wyemitowany zostanie na oficjalnej stronie internetowej telewizji Canal+, a więc w serwisie Canal+ Online. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnej oferty i za naprawdę niewielkie pieniądze uzyskać dostęp do wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, co uczynicie w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Korona – Warta i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Korona Kielce – Warta Poznań?

Jeżeli w trakcie spotkania nie będziecie przebywać w domu, to Canal+ i dla Was ma interesującą opcję, dzięki której omawiane starcie obejrzycie na żywo! Na swój smartfon możecie bowiem zainstalować aplikację bukmachera i również z jej poziomu śledzić opisywane zmagania w czasie rzeczywistym. Opcji jest więc kilka, a mi pozostało życzyć miłego oglądania, jak i zachęcić do sprawdzenia transmisji u bukmacherów, by nie przegapić żadnego ciekawego meczu w ten weekend!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze