Korona Kielce – Raków Częstochowa: 200 zł za gola wybranej drużyny!

W najbliższą środę na poziomie PKO BP Ekstraklasy rozegrany zostanie zaległy mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Rakowem Częstochowa. Nowi gracze przy jego okazji mogą założyć nowe konto u bukmachera Superbet i skorzystać ze specjalnej promocji, grając zakład na bramkę wybranej ekipy i potencjalnie zdobywając aż 200 PLN bonusu! Jak skorzystać z takiej okazji? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

baner na Korona - Raków Superbet

Rywalizacja Korony Kielce z Rakowem Częstochowa to mecz, który w Superbet możecie obstawić po promocyjnym kursie! Wspomniany bukmacher zaproponował bowiem nowym typerom aż 200 PLN bonusu za poprawny zakład na gola wybranej ekipy! Instrukcję rejestracji i skorzystania z takiej promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę wybranej drużyny w meczu Korona Kielce – Raków Częstochowa.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Oczywiście w roli faworyta środowej rywalizacji stawia się aktualnych mistrzów Polski, a więc zawodników Rakowa! Medaliki ostatnimi czasy nie są może w najwyższej formie, jednak obecnie zajmują 4. miejsce i wciąż biją się o najwyższe cele w Ekstraklasie. Z kolei Korona walczy o utrzymanie i notuje serię 5 kolejnych gier bez zwycięstwa. Ostatecznie to do Was należy decyzja na bramkę której drużyny postawicie – ja polecam skorzystać z promocji i dać sobie szansę na zdobycie 2 stówek bonusu w Superbet!

kupon na zasilacz Korona - Raków

Pamiętaj, że w artykule przedstawiono skróconą wersję regulaminu. Jeśli masz wątpliwości co do warunków i zasad akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin, by poprawnie skorzystać z promocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze