Korona Kielce – Radomiak Radom: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.04.2024

gdzie obejrzeć mecz Korona - Radomiak

Korona Kielce – Radomiak Radom: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Kolejne spotkanie z serii ważnych w kontekście układu dolnej części tabeli. Radomiak może wygraną praktycznie zapewnić sobie utrzymanie, Korona potrzebuje dużego zastrzyku punktowego, by wydostać się ze strefy spadkowej. Gdzie obejrzeć to spotkanie? Przeczytaj poniższy artykuł i zyskaj dostęp do platformy, gdzie obejrzysz wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy!

Korona Kielce – Radomiak Radom na żywo w TV

W ostatnim czasie doszło do dużego przetasowania jeśli chodzi o anteny, na których można śledzić najlepsze polskie rozgrywki piłkarskie. Ekstraklasę nadal można oglądać w 100% w Canal+, ale już nie zawsze każdy mecz będzie dostępny w Canal+Sport, a jedynie w Canal+Sport 3 lub Canal+Sport 5. I to właśnie na tych dwóch antenach będzie można obejrzeć spotkanie Korony z Radomiakiem. Ponadto tradycyjnie mecz będzie dostępny w streamingu w Canal+Online, a dostęp do niego możesz zyskać czytając kilka punktów poniżej.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Korona – Radomiak i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Korona Kielce – Radomiak Radom gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Canal+Online pozwala na oglądanie aż czterech meczów na raz na jednym ekranie! To funkcja Multi-Live daje możliwość bycia realizatorem transmisji we własnym domu – to Ty decydujesz gdzie się w danej chwili przenosisz, które okno będzie większe, a które mniejsze – poza praktycznym rozwiązaniem daje ono z pewnością wiele rozrywki tym bardziej, że wchodzimy w okres, gdzie jest się między czym przełączać – rozpoczęła się PGE Ekstraliga, NBA wkracza w decydującą fazę, a w Ekstraklasie nie ma spotkań o nic!

Gdzie oglądać Korona Kielce – Radomiak Radom?

Podsumowując – mecz Korony Kielce z Radomiakiem Radom możesz śledzić od 18:00 na antenach Canal+Sport 3 i Canal+Sport 5 oraz w internecie w Canal+Online. Sama transmisja wystartuje już o 17:40, a do pierwszego gwizdka będziesz mógł posłuchać co mają do powiedzenia trenerzy obu drużyn, czy też zaproszeni do przedmeczowego studia goście. Mecz prosto ze stadionu w Kielcach skomentują Krzysztof Marciniak oraz Wojciech Jagoda, a typy na to starcie i typy na Ekstraklasę znajdziesz na zagranie.com.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze