Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała? Na to pytanie odpowiadamy niżej. Gospodarze są nieznacznymi faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Czy gospodarze zgarną komplet punktów? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem, ale już teraz można sprawdzić, jakie kursy są dostępne u bukmacherów i gdzie odpalić transmisję online!

fuksiarz, baner, polsatbox
fot. fuksiarz

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, gdzie oglądać

Korona Kielce podejdzie dzisiaj do starcia z Podbeskidziem Bielsko-Biała jako delikatny faworyt. Korona ma teoretycznie nieco większe szanse, ale czy to się przełoży na samo starcie pomiędzy tymi ekipami? Różnica w tabeli pomiędzy tymi ekipami wynosi sześć punktów. Korona walczy o awans do Ekstraklasy, co byłoby spełnieniem marzeń. Podbeskidzie ma także szanse na baraże, bo strata do szóstego ŁKS to jedynie dwa punkty, więc to starcie będzie bardzo ważne!

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała w telewizji? Będzie to możliwe jedynie w Polsat Sport oraz w Polsat Box Go. Tak się składa, że jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport, to razem z Fuksiarzem mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie. Dostaniesz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go!

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo za darmo

Proces odebrania voucheru do Polsat Box Go jest akurat bardzo prosty. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Dzięki Fuksiarzowi możesz odebrać voucher i oglądać za darmo mecz Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Pamiętaj, że na Zagranie dostępne są typy dnia, z których możesz skorzystać i zwiększyć emocje z oglądania meczu Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała!

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja online

Transmisja online z meczu Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go, ale także w aplikacji na smartfony z systemem Android lub iOS. Taka możliwość będzie także w przeglądarce, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zobacz jeszcze, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali operatorzy. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady ze sporym value!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:54.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Korona - Podbeskidzie?

Spotkanie Korony z Podbeskidziem obejrzysz m.in. w Polsat Sport!

O której Korona zagra z Podbeskidziem?

Starcie Korona - Podbeskidzie zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze