Korona Kielce – ŁKS Łódź: 300 zł w Superbet za wygrany zakład

Piłkarz Korony z piłką przy nodze

Walka o utrzymanie w Ekstraklasie podczas rundy wiosennej zapowiada się znakomicie, a w pierwszym meczu po przerwie zimowej Korona Kielce zmierzy się z ŁKS-em Łódź! Obstawiając to starcie w Superbet zyskać możecie teraz 300 PLN, o ile traficie wynik rywalizacji! Wszystkie zasady i szczegóły promocji znajdziecie w tym krótkim tekście!

baner Superbet na 20. kolejkę Ekstraklasy

Bukmacher Superbet z okazji powrotu Ekstraklasy przygotował specjalną promocję! W jej ramach obstawić można chociażby mecz Korony z ŁKS-em, a za trafiony zakład na wynik rywalizacji otrzymać aż 300 PLN bonusu! Akcja skierowana jest wyłącznie do nowych graczy, a więcej szczegółów pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Korona Kielce – ŁKS Łódź
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Zarówno Kielczanie, jak i beniaminek z Łodzi są zaangażowani w walkę o utrzymanie. W poprzednim sezonie Korona spisywała się znakomicie na wiosnę i chyba na ten moment jest nieco lepszym zespołem, ani ŁKS. Ostatecznie jednak do Was należy wybór odnośnie wyniku spotkania – za trafiony typ otrzymacie w Superbet aż 300 PLN, a podobnej promocji na naszym rynku nie znajdziecie. Powodzenia!

Jeżeli nie jesteś pewny warunków działania promocji napisz do nas, albo sprawdź pełny regulamin akcji promocyjnej na stronie Superbet, by prawidłowo wziąć udział w akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze