Korona Kielce – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.12.2023

Artur Jędrzejczyk, Ronaldo Deaconu

Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Legia Warszawa? W środę wieczorem rozegrany zostanie mecz pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV? Przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Korona Kielce – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Korony Kielce z Legią Warszawa odbędzie się 6 grudnia 2023 o godzinie 21:00. W teorii ciut większe szanse na awans do ćwierćfinału będą mieć goście, który znajdują się w gronie czołowych ekip w kraju, podczas gdy gospodarze to zespół walczący o utrzymanie. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV, transmisja dostępna będzie w Polsat Sport.

Korona Kielce – Legia Warszawa: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz obejrzeć też w formie streamu online w Polsat Box Go. Możesz oglądać tam wybrane mecze Pucharu Polski, a także wszystkie starcia 1. ligi. Oprócz tego dostępne w tym serwisie są też transmisje wszystkich meczów UEFA Champions League. Zachęcam przy okazji do sprawdzenia oferty transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Korona Kielce – Legia Warszawa?

Korona Kielce – Legia Warszawa obejrzysz w Polsat Box Go. Możesz również zagrać swoje typy na ten pojedynek, a w ComeOn znajdziesz bardzo bogatą ofertę zakładów na starcia Pucharu Polski. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, obstaw pierwszy kupon i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz zwrot pieniędzy, które będziesz mógł od razu wypłacić! Powodzenia!

ComeOn ZBR

Obrazek w tle: fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze