Korona Kielce – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.11.2023

transmisja live z meczu Korona Kielce Jagiellonia

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Wicelider tabeli jedzie na trudny teren do Kielc, bo tylko jedna drużyna zdołała stamtąd wywieźć trzy punkty. Jagiellonia w delegacjach też nie bryluje jak przed własną publicznością, a Śląsk Wrocław zwyciężył w piątek z Cracovią i odskoczył na cztery punkty. Drużyna Adriana Siemieńca będzie chciała ten dystans znów zniwelować, a Złocisto-Krwiści nie oddadzą łatwo punktów w tym starciu. Gdzie będzie można je obejrzeć w telewizji oraz internecie? Przeczytaj artykuł i zgarnij zniżkę do platformy, która pokaże mecz Korona-Jagiellonia.

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok na żywo w TV

Tradycyjnie, od ponad 25 lat prawa do transmisji z PKO BP Ekstraklasy ma monopolista na tym rynku, czyli Canal+. Kibice zdążyli się już do tego przyzwyczaić, że jeśli chcą obejrzeć mecz swojej drużyny, to w głównej mierze muszą posiłkować się kanałami kodowanymi. Spotkanie Korona-Jagiellonia będzie pokazywane w aż trzech kanałach tej grupy: Canal+Sport, Canal+Sport 3, a także w jakości 4K w Canal+4K Ultra HD. Jeśli nie masz dostępu do tych kanałów – w kilku krokach możesz go nabyć po promocyjnej cenie, sprawdź jak:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Korona – Jagiellonia i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecz Korony z Jagiellonią obejrzysz także w internecie na platformie Canal+Online, gdzie możesz śledzić nie tylko Ekstraklasę, ale także wiele innych ciekawych rozgrywek – Premier League, La Liga, a także z innych dyscyplin – tenisa, żużla czy koszykówki. Oferta tego nadawcy jest bardzo bogata, a dodatkowo występują pakiety, w których możesz oglądać także kanały Polsat Sport Premium, czy zyskać dostęp do konkurencyjnej platformy Viaplay. Jeśli to wciąż za mało, to znajdziesz też transmisje live u bukmacherów. Na zagranie.com dowiesz się jakie rozgrywki obejrzysz u konkretnych operatorów i jakie wymagania trzeba spełnić, by cieszyć się tymi sportowymi emocjami.

Gdzie oglądać Korona Kielce – Jagiellonia Białystok?

Jak już wiesz z powyższych informacji, spotkanie Korona Kielce – Jagiellonia Białystok obejrzysz na antenach Canal+, a także w jakości 4K, co też oznacza dodatkowe smaczki, więcej detali, więcej kamer do obsługi tego spotkania, a w internecie zobaczysz ten mecz w streamingu platformy Canal+Online. Mecz rozpocznie się o 20:00, a sama transmisja wystartuje o 19:40, a spotkanie skomentują Bartosz Gleń oraz Michał Trela.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze