Gdzie oglądać mecz Korona Kielce – Chrobry Głogów? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W niedzielę czekają nas finały baraży w pierwszej lidze o miejsce w Ekstraklasie. Czy Korona wróci do elity polskiej piłki? A może to Chrobry sprawi niespodziankę?

fuksiarz, baner, polsatbox

Korona Kielce – Chrobry Głogów, gdzie oglądać

Już dzisiaj dojdzie do kolejnego interesujące meczu w pierwszej lidze, gdzie w ramach play-offów o Ekstraklasę dojdzie do spotkania Korona Kielce – Chrobry Głogów. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gracze Korony, ale zdecydowanie nie można przekreślać Chrobrego, który na papierze wyglądają na solidny zespół i na pewno może tutaj sprawić niespodziankę. Warto będzie obejrzeć stream z meczu Korona Kielce – Chrobry Głogów, a jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to niżej Ci pokażemy!

Korona Kielce – Chrobry Głogów, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Korona Kielce – Chrobry Głogów? Transmisja w telewizji zostanie puszczona w Polsat Box Go, gdzie potrzebujesz mieć wykupiony pakiet sportowy, aby móc korzystać z transmisji z pierwszej ligi. Razem z Fuksiarzem mamy jednak dla Ciebie świetne rozwiązanie w postaci voucheru do Polsat Box Go o wartości aż 40 PLN, o czym więcej piszemy niżej.

Korona Kielce – Chrobry Głogów, transmisja TV

W tym miejscu pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać transmisję online z meczu Korona Kielce – Chrobry Głogów za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat, czy haczyków. Wystarczy, że będziesz postępował według naszej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
  5. Oglądaj mecz
W Fuksiarzu z kodem promocyjnym dostaniesz także specjalne bonusy powitalne i korzystając z nich będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania. Warto się tym zainteresować, bo prezentów na start jest dość sporo!

Korona Kielce – Chrobry Głogów, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Korona Kielce – Chrobry Głogów, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Starcie tych ekip będzie do obejrzenia na telefonie, o ile masz urządzenie z systemem Android lub iOS.

Korona Kielce – Chrobry Głogów, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Korona Kielce – Chrobry Głogów warto będzie zerknąć np. na kursy bukmacherskie, bo obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 06:20.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Korona Kielce - Chrobry Głogów?

Spotkanie Korony Kielce z Chrobrym Głogów będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Korona Kielce zagra z Chrobrym Głogów?

Korona Kielce zagra z Chrobrym Głogów w niedzielę o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze