Kopenhaga – Manchester City: 300 zł za wygrany zakład 1X2

Bonus za typ 1X2 w meczu Kopenhaga - Manchester City

Czas na fazę pucharową Ligi Mistrzów. W najbliższy wtorkowy wieczór do walki o ćwierćfinał Chapmions League staną drużyny z dwóch różnych piłkarskich światów. Kopenhaga w fazie grupowej pokazała charakter, dzięki czemu awansowała do 1/8 finału, jednak ich szanse w starciu z broniącym tytułu Manchesterem City są bardzo niskie. A z okazji powrotu tychże rozgrywek, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. O co w niej chodzi? Potrzebne szczegóły znajdziesz nieco niżej.

baner na 1/8 finału LM

Freebet 300 PLN za poprawny typ 1X2 w meczu Kopenhaga – Manchester City od Superbet!

Bez wątpienia w duńsko-angielskiej parze, murowanym faworytem do awansu są podopieczni Pepa Guardioli. W końcu radzą sobie w tym sezonie równie wyśmienicie co w poprzednim i są stawiani przez bukamcherów jako jeden z głównych pretendentów do tytułu w Champions League. Tak naprawdę w każdym aspekcie Manchester City przebija swoich najbliższych rywali. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś obstawić zwycięzcę wtorkowego meczu, to warto rozważyć akcję przygotowaną przez podanego operatora. Mianowicie po rejestracji konta z kodem promocyjnym i spełnieniu wymogów, a także obstawieniu wyniku 1X2, możesz liczyć na freebet o wartości 300 PLN! Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  2. Wpłać pierwszy depozyt na minimum 50 PLN
  3. Zagraj premierowy kupon SOLO na którym znajdzie się typ na mecz Kopenhaga – Manchester City z rynku 1X2
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  5. W promocji biorą też udział inne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów
  6. Jeżeli podasz poprawny typ, to otrzymasz freebet w wysokości 300 PLN!
  7. Więcej szczegółów na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie promocji

Powyżej znajduje się skrócony opis promocji Superbet. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, zajrzyj na stronę bukmachera w regulamin akcji lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze