Każdego gracza zainteresuje temat konkursy bukmacherskie z nagrodami. W końcu przy obstawianiu każdy lubi wygrywać i to jest cel typowania… a czasami można też zwyciężać freebety nie tylko za to, co zrobimy w zakładach bukmacherskich. Nagrody przewidziane dla wszystkich graczy, także tych stałych. Natomiast poszukując bonusów bukmacherskich na start sprawdź tutaj ekskluzywne oferty.  

Wspomniałem też, że konkursy bukmacherskie z nagrodami… na poziomie konsol do gier? Właściwie to coś więcej niż tylko konkurs, ale to prawda – dzięki obstawianiu wydarzeń sportowych możesz zdobyć atrakcyjne nagrody. Więcej na ten temat w zakładce Typomania i na stronie Typomania.net.

Konkursy bukmacherskie z nagrodami – tysiące złotych we freebetach każdego miesiąca!

Tak, to prawda. Jeżeli jesteś naszym odbiorcą już od dłuższego czasu, to wiesz, że co jakiś czas możesz wygrać darmowe środki do wykorzystania w zakładach bukmacherskich. Największa suma jaką dotychczas rozdaliśmy jednorazowo to 200 złotych! W związku z tym nie można zacząć inaczej, niż od napisania o Battle Royale.

Typerski Battle Royale

Jeżeli z czymś Ci się kojarzy ta nazwa to się nie mylisz – z popularnymi grami w ostatnim czasie, gdzie pisząc w skrócie, każdy rywalizuje z każdym. Na końcu zostaje jeden zwycięzca. Nie inaczej jest w naszej typerskiej zabawie, a wygrany zostaje wynagrodzony freebetami. Jak wygląda taka rywalizacja?

Pierwszego dnia każdy może wejść do gry. Na jedną dobę przypada jeden typ o danym, narzuconym minimalnym kursie. Trafiasz przechodzisz do rywalizacji następnego dnia. Pudło? Odpadasz z gry. Na koniec pozostaje jedna, zwycięska osoba.

Zwycięzca Battle Royale

Tak w wielkim skrócie wygląda konkurs bukmacherski z nagrodami zwany Battle Royale. Obecnie przeprowadzamy takie dwie rywalizacje w miesiącu – na początku, pierwszego oraz w połowie, od szesnastego. Dla najlepszego czeka 150 złotych, natomiast ci, którzy odpadną szybciej, ale na nagradzanym etapie tez mogą liczyć na freebety.

Jak dołączyć do tego konkursu bukmacherskiego ze wspomnianymi nagrodami? Wystarczy zostać członkiem naszej grupy typerskiej Zagranie na facebooku – kliknij tutaj i bądź na bieżąco z walką o freebety.

Baner do dołączenia do Grupy Typerskiej Zagranie

Jednak Battle Royale to nie jedyna możliwość wygrania nagród z konkursów bukmacherskich na naszej grupie. Organizujemy także między innymi typowanie dokładnych rezultatów spotkań – za poprawne wskazanie wyniku osoba może liczyć na darmowe środki do gry u jednego z bukmacherów.

Konkurs bukmacherski z nagrodami na dokładny wynik i freebety

Konkurs bukmacherski z nagrodami na freebety

Tego typu konkursy organizujemy co jakiś czas przy okazji różnych wydarzeń sportowych. Zasady są bardzo proste i zazwyczaj wymagane jest wyłącznie podanie dokładnego wyniku spotkania. W tym wypadku także musisz dołączyć do naszej grupy na Facebooku, aby tam brać udział w tego typu zabawach. Wszystko jest oczywiście darmowe, a nagrody w wysokości kilkudziesięciu złotych w formie freebetów czekają. Poniżej kilka przykładowych punktów z regulaminu takiego konkursu bukmacherskiego z nagrodami:

  • Odpowiedź zamieść w komentarzu postu konkursowego
  • Wygrywa pierwsze pięć osób z poprawną odpowiedzią
  • W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika
  • Konkurs 18+

Bilety VIP na zdarzenia sportowe, czyli kolejne konkursy bukmacherskie z nagrodami

Freebety to nie jedyne konkursy bukmacherskie z nagrodami dla naszej społeczności. We współpracy z bukmacherami jesteśmy w stanie załatwić dla Was także wejściówki na spotkania… i to często nie byle jakie, bo VIP!

Konkurs bukmacherski na bilety na mecz

Jakie bilety można wygrać? Na przykład dzięki współpracy z Fortuną jesteśmy w stanie dać Wam wejściówki na spotkania Legii Warszawy – ligowe czy w pucharach europejskich. Jednak nie każdy jest z Warszawy, no to mamy coś ekstra. Fortuna jest sponsorem tytularnym zaplecza Ekstraklasy. Z tej okazji co jakiś czas do wygrania bilety VIP na dowolne, wybrane spotkanie z pierwszej ligi! W przeszłości rozdawaliśmy także bilety na koszykówkę czy żużel. Po prostu śledźcie naszą grupę i stronę, a możecie być pewni, że zawsze będziemy się dla Was starać o konkursy bukmacherskie z nagrodami! Tutaj zadaniem jest także wytypowanie dokładnego wyniku spotkania.

Konsola jako nagroda za obstawianie w zakładach bukmacherskich?

Jeżeli śledzisz nasz portal na bieżąco, to już pewnie słyszałeś o Typomanii. Jeżeli nie… to nie wiem na co czekasz, ale wchodź na Typomania.net i dołączaj do gry. Tutaj nagrody zadowolą każdego, bo już rozdaliśmy między innymi konsolę, SmartWatcha czy kamerkę GoPro Hero 7. Każdego miesiąca nowe rzeczy do zgarnięcia.

Co trzeba zrobić? Aby brać udział w rywalizacji trzeba posiadać konto w forBET, PZBuk lub STS założone z kodu promocyjnego z naszej strony. Jeżeli nie jesteś pewien, czy spełniasz ten warunek to nic nie szkodzi – zarejestruj się na Typomania.net, podepnij swoje konto i czekaj na weryfikacje. Warto, ponieważ za pozytywną weryfikację do forBETa czy STSa freebet 20 złotych! Taki czyn nic nie kosztuje.

Co można powiedzieć o samej rywalizacji? Zbierasz punkty za obstawianie kuponów u wspomnianych operatorów i rywalizujesz o nagrody, niczym w każdym innym konkursie bukmacherskim.