Turniej panów w piłce ręcznej na Igrzyskach Olimpijskich ma swój koniec, jeśli chodzi o fazę grupową. Wiemy, kto zajmie które miejsce, wiemy też, kto zagra z kim w kolejnej rundzie. Mecze tej fazy odbędą się we wtorek, a my zerkamy jeszcze na turniej pań, bo i one grają w 5 serii gier. Tutaj jest jeszcze kilka kwestii niepewnych w kontekście awansu do następnej rundy. Francuzki są bliskie odpadnięcia i potrzebna im jest wygrana. Tak samo w grupie drugiej, gdzie aż 3 nacje walczą o jedno miejsce do kolejnego etapu. Kto je zajmie? Zobaczmy, czeka nas sporo emocji. Gramy u bukmachera STS.

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Korea Południowa K – Angola K

02.08.2021r. 02:00

Grupa A turnieju i spotkanie pomiędzy obecnie 4 i 5 ekipą w tabeli. Tutaj wszystko jest proste. Kto wygra, ten awansuje do następnej rundy. Trzeba mieć na uwadze fakt, że jeszcze gra Japonia i ona ma tyle samo punktów i również jest w grze o ćwierćfinał. Sytuacja wyrównana, każdy ma szanse, pytanie, kto ją wykorzysta?

STS posiada najwyższy bonus dla nowych graczy. Sprawdźcie.

W tym turnieju przy równej ilości punktów o kolejności decyduje bilans meczów bezpośrednich, a więc w tym przypadku mała tabela z grona tych 3 nacji. Koreanki na ten moment mają go po prostu najlepszy. Po prostu chodzi tu o bilans meczów z Japonią, a dopiero potem o bilans bramkowy, który Azjatki mają lepszy od kraju z Afryki. Poza tym jednym meczem z gospodyniami nie miały jednak zbyt wiele szans na punkty. Reszta spotkań przegrana dosyć gładko, no ale w sumie tego należało się spodziewać. Wygrana w tym meczu oznacza awans i prawdopodobnie mecz z reprezentacją Szwecji, czyli najlepszą nacją w drugiej grupie turnieju. To może i na ten moment najsłabiej broniąca nacja w grupie, ale za to 3 ofensywa, lepsza nawet niż Czarnogóra, więc mają na czym bazować.

Angola również skorzystała na tym, że nie jest najsłabsza w grupie, bo tą jest na ten moment Japonia i wygrały jakże ważny dla siebie mecz. 5 miejsce w grupie, ale jednak pewne ograniczenia, problemy, bowiem po pierwsze ta ekipa rzuca bardzo mało bramek w tym turnieju. Oczywiście lepiej broni, ale i gra po prostu wolniej, ma problem ze skutecznością. W meczu z Japonią poza fragmentem początku meczu, gdzie po prostu źle w niego weszły dominowały aż do samego końca. Pewność siebie tej ekipy może tutaj podskoczyć, ale muszą wiedzieć, że przy takim scenariuszu i kilki bramkach przewagi dla rywalek można już tego nie odrobić, bo po prostu Korea jest mocniejsza niż gospodynie turnieju.

Co typować?

Te dwie reprezentacje już miały okazje grać przeciwko sobie na Igrzyskach Olimpijskich, aczkolwiek było to dosyć dawno temu, bo w 2004 roku. Wówczas to Koreanki okazały się lepsze. Moim zdaniem w tym turnieju wyglądają po prostu lepiej i stać Azjatki na to, by i tym razem wygrać, co da im pewne 4 miejsce w grupie. STS posiada również ofertę na inne mecze tej kolejki. Chcecie obstawić? Warto zarejestrować się najpierw z naszym kodem.

STS
1.45
Korea Południowa
Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Francja K – Brazylia K

02.08.2021r. 04:00

Grupa B turnieju olimpijskiego i mecz 5 i 4 drużyny w tabeli. Tak więc jak widać, sytuacja jest bardzo podobna do tej w drugiej grupie, aczkolwiek tutaj możliwy jest awans nawet na 3 miejsce w grupie przy dobrych wiatrach, to znaczy porażce Hiszpanek z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Jest się o co bić tutaj, zobaczymy, kto zgarnie pełną pulę. Za plecami są jeszcze Węgierki, więc remis niezbyt mile widziany.

Trójkolorowe bardzo mocno zawodzą na tym turnieju. Fakt, by tak mocna i utytułowana nacja miała problem z tym, by wyjść z grupy to tylko potwierdza. Nikt raczej nie spodziewał się takiego układu tabeli na kolejkę przed końcem. Raptem 1 wygrana do tej pory i 1 remis. Na pewno żałują mocno meczu z ostatniej kolejki, kiedy to przegrały z Rosjankami w tym prestiżowym meczu, o którym wspominałem przy okazji właśnie tego spotkania. Strata bramki w samej końcówce na 2 punkty dla RKO. Bardzo mizerna gra, to znaczy słaba postawa w ataku, bardzo wolna gra, ale mało traconych bramek. Ta ekipa znana, również w odmianie męskiej, z bardzo dobrego szkolenia bramkarzy. Potrzeba jednak tutaj nieco odważniej zagrać, bo jest szansa uniknąć nawet Norweżek w następnej rundzie, a i można poprawić ten bilans bramkowy, bo tak naprawdę tylko Hiszpanki rzuciły mniej bramek niż one.

Brazylia ma tyle samo punktów, taki sam bilans gier, jednak wyprzedzają Francuzki lepszym bilansem bramkowym, lepszą różnicą, dlatego też są w tej komfortowej sytuacji, że do awansu wystarczy im po prostu remis. Oczywiście trzeba liczyć na to, że nie wygrają Węgierki, które mogą jeszcze w tej grupie namieszać po bardzo dobrej grze w meczu z Hiszpankami. Nacja z Ameryki Południowej bardzo dobrze weszła w turniej gromadząc 3 punkty w pierwszych 2 meczach, ale potem coś się posypało, przegrały 2 mecze, ale nie był to bardzo zły styl, jednak nie były to też spotkania, gdzie było blisko zdobyczy punktowej. Nie są moim zdaniem w tym meczu na straconej pozycji.

Sprawdźcie opinie o STS.

Co typować?

Moim faworytem w tym meczu są Francuzki. Mają większy potencjał, większe doświadczenie, poza tym realia są takie, że będąc niżej w tabeli od Brazylii muszą po prostu rzucić się na rywalki i to spotkanie wygrać. W 3 ostatnich spotkaniach Brazylia traciła co najmniej 27 bramek, a Francja w 3 z 4 spotkań w grupie rzucała co najmniej 27 bramek. Linia w zakładach STS jest zawyżona o 1 bramkę, aczkolwiek 2 razy na tym turnieju Francja rzucała co najmniej tyle, a Brazylia pokazała meczem ze Szwecją, że da się im łatwo trafiać, rzucając 34 bramki po bardzo szybkiej grze.

STS
1.7
Francja powyżej 27.5 bramek

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry
kupon STS

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze