Gdzie oglądać mecz Kongo – Maroko? W piątek w kwalifikacjach do mistrzostw świata dojdzie do dość interesującego starcia, w którym Kongo zmierzy się z Maroko. Na papierze wygląda to na dość  interesujące starcie. Goście są faworytami, ale jeszcze swoje atuty będą musieli przekuć w zwycięstwo. Szczególnie że obie ekipy na pewno mają szanse na zwycięstwo.

Kongo – Maroko dzisiaj, gdzie oglądać

Kongo do meczu z Maroko będzie podchodzić jako underdog. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze porównując składy tych ekip, to ta ekipa wygląda trochę gorzej. Zagra jednak u siebie, a to już spory atut, który może spróbować wykorzystać.

Maroko ma lekkie wahania formy, co na pewno nie działa na korzyść tej drużyny. Teraz jeszcze zagra na wyjeździe, co oznacza, że nie może liczyć na wsparcie kibiców. Francuska ekipa musi też pamiętać, iż ewentualna porażka może oznaczać spore problemy przed rewanżem.

Kongo – Maroko, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Kongo – Maroko i czy będzie to możliwe w TV. Tutaj mamy dobrą wiadomość dla wielu osób, ponieważ taką możliwość dostaniesz w Viaplay, a dokładnie to w aplikacji na telewizory od tej platformy. To świetne rozwiązanie, jak chcesz obejrzeć spotkania na dużym ekranie. Niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz zgarnąć darmowe 30 dni od Viaplay.

Kongo – Maroko, transmisja na żywo za darmo

W Viaplay pokazywane są wszystkie spotkania kwalifikacji do mistrzostw świata z Afryki. Mecz Kongo – Maroko także możesz obejrzeć bez opłat. Wystarczy postępować według specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji, bo dzięki temu zgarniesz darmowe 30 dni:

  1. Załóż konto poprzez baner znajdujący się wyżej
  2. Zaloguj się na swój profil
  3. Oglądaj mecz Kongo – Maroko

Rejestrując się z naszego linku dostaniesz od razu dostęp do Viaplay na 30 dni za darmo. To jednak nie jedyne rozwiązanie, jakie warto sprawdzić. Na co dzień mecze za darmo możesz oglądać np. w STS TV!

Kongo – Maroko, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Kongo – Maroko będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Viaplay posiada swoją aplikację na telefon, a także wersję przeglądarkową, z której można skorzystać. Na pewno warto rozważyć takie rozwiązania, bo przede wszystkim są darmowe.

Kongo – Maroko, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Kongo – Maroko dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża i trzeba przyznać, że ta ekipa na papierze ma po prostu o wiele większe szanse.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 09:32.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Kongo - Maroko?

Spotkanie Kongo - Maroko obejrzysz w Viaplay.

O której Kongo zagra z Maroko?

Kongo zmierzy się z Maroko już o godzinie 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze