Kończymy pierwszą rundę w World Matchplay! Walka o uzupełnienie 1/8 finału!

tablica do darta z lotkami

Już dzisiaj poznamy komplet zawodników, którzy dalej będą mogli walczyć o tegoroczne trofeum. Poniedziałek zapowiada się niezwykle emocjonująco, gdyż mamy bardzo potężne starcia zawodników, którzy mają ogromne umiejętności i z pewnością nie będą chcieli pożegnać się z rywalizacją już w pierwszej rundzie zawodów. Rozpoczynamy już od 20:00 i po raz trzeci meldujemy się w hali Winter Gardens! Do tej pory zawodnicy nas nie zawodzili i miejmy nadzieję, że i tym razem dostarczą nam masę emocji związanych z ich występami. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na dzisiejsze starcia!

Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nathan Aspinall vs Mervyn King

19.07.2021 r. – 21:00

Bardzo ciekawe starcie, które będzie drugim pojedynkiem tego wieczoru. Sesję wieczorną rozpoczniemy spotkanie Gurney vs White. Publiczność z pewnością rozgrzeje się na tej rywalizacji, gdyż obaj panowie potrafią zaskakiwać w pierwszych rundach, na turniejach telewizyjnych. My skupimy się jednak na starciu reprezentantów Anglii, a dokładniej na pojedynku Aspinall vs King. ASP zaskoczył wszystkich i po słabym początku sezonu, zameldował się w półfinale tegorocznej Ligi Mistrzów, gdzie mogliśmy zobaczyć niesamowitą przemianę i zawodnika zasługującego na jego lokatę w rankingu PDC. Nie jest on stabilnym zawodnikiem, który dysponuje wysoką formą przez cały okres trwania sezonu, ale do Premier League przygotował się fantastycznie. Nathan nie jest może zawodnikiem, który potrafi zaskakiwać skutecznością na 180. lub 171. Ma jednak bardzo uschematyzowane rzuty i rzadko trafiają mu się wtopy na pojedynczych notach. Myślę, że będzie jeszcze niesiony na swoim bardzo dobrym występie podczas Ligi Mistrzów i postara podtrzymać swoją formę. Średnio inkasuje on 96 punktów na mecz, co może nie jest czymś oszałamiającym, ale często wystarcza na pokonywanie przeciwników. Z pewnością dzisiaj zaważyć może aspekt zerowania tarczy, co u obu panów ma się różnie. ASP dopiero po raz trzeci pojawi się na arenie World Matchplay. Dotychczas odpadał już w pierwszych rundach. Czy tym razem się to zmieni i wywalczy swój najlepszy rezultat awansując dalej? 

Na to nie będzie chciał pozwolić Mervyn King. Angielski zawodnik miał niesamowitą końcówkę poprzedniego sezonu, gdzie dotarł do finału Mastersa pokonując z dużą przewagą swoich rywali. Ostatnio można mieć wrażenie, że nieco jego forma spadła, ale on potrafi wystrzelić w najmniej spodziewanym momencie. Ma on ogrom doświadczenie w turniejach telewizyjnych.  Największą bolączką jest jego chimeryczność podczas legów. Często poddaje rzuty, byleby dokończyć rozgrywkę w momencie, kiedy mu nie idzie. Jest on zawodnikiem o wielkich umiejętnościach, jednak musi trafić z dyspozycją dnia. Wiadomo, że ciężko jest prorokować, z jaką dyspozycją przyjeżdża do Winter Gardens, ale myślę, że dzisiaj powalczy i pokaże się z bardzo dobrej strony. Tym bardziej że mierzy się ze swoim rodakiem, z którym jeszcze nie przegrał. Powinniśmy być świadkami świetnego widowiska, o co z pewnością zatroszczą się panowie Aspinall i King! 

Co obstawiać?

Niesamowicie szkoda będzie przegranego z tego pojedynku, gdyż obaj panowie mają argumenty, aby dalej brać udział w rywalizacji. Będzie to ich trzecie bezpośrednie starcie na arenie telewizyjnej. Do tej pory wygrywał King, zatem któryś z zawodników polepszy swój dorobek statystyk o kolejne lub debiutanckie zwycięstwo. Mimo że do tej pory ich starcia w grze do 10 legów opiewały na ucieczki na dystansie, to dzisiaj celuje w bardziej wyrównane spotkanie i gram na over gemowy w tym pojedynku. Każdy wynik powyżej 15 legów w meczu, daje nam zielony typ. Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Powyżej 15,5 legów w spotkaniu
Kurs: 1.35
Zagraj!

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen vs Damon Heta

19.07.2021 r. – 21:50

“Must win” dla byłego mistrza świata. Wahająca się forma MVG może być zastanawiająca i prowadzić do sporej ilości pytań. Bardzo dobre spotkania, przeplatane z niesamowicie słabymi występami. Gerwen jest zawodnikiem, który często dopasowuje się do poziomu rywala, z którym się mierzy. Ostatnio rzadko się zdarza, aby to on narzucał tempo gry. Wiadomo, że jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, jednak jego aspiracje są jeszcze większe, co sam podkreśla w wywiadach. Jest bardzo pewny siebie i World Matchplay rozpoczyna po to, aby odnieść swój kolejny sukces w karierze. Holender ma za sobą niezbyt udany turniej Ligi Mistrzów, gdyż po niesamowitej fazie grupowej, gdzie pewnie wygrał w tabeli, w półfinale oddał aż cztery swoje rozpoczęcia i przegrał z Claytonem. Mimo wysokich not i średniej prawie 102 punkty na trzy lotki, to Walijczyk okazał się być od niego lepszy. To mogło trochę wkurzyć zawodnika z Holandii, dlatego dzisiaj spodziewam się niesamowitego odpału z jego strony. Do tego wraca publiczność, z którą MVG jest niesamowicie zasymilowany. Jest to jego handicap na każde starcie. Michael, mimo że nie gra na wysokich notach i biega po całej tarczy ze swoimi lotkami, to jest w stanie kończyć bardzo wysokie liczby w ostatnich podejściach i kraść legi po całych złych podejściach. W ostatnich Playersach meldował się bardzo wysoko, co może wskazywać na jego zaangażowanie w rywalizacje w tym turnieju. Liczę, że pokaże się nam z bardzo dobrej strony i zamelduje się w kolejnej rundzie. 

Naprzeciwko byłego mistrz świata stawi się zawodnik z Australii, który o dziwo jest rodzynkiem z tego kraju, podczas tegorocznego World Matchplay. Dla Damona będzie to debiutancki występ na tym turnieju, co może dodatkowo wpłynąć na jego dyspozycję. Do tego gra z MVG na otwarcie turnieju. Może to być prawdziwy cios mentalny dla tego zawodnika, który i tak ciężko znosi presję podczas turniejów telewizyjnych. Ostatnimi czasy nie prezentuje się niczym nadzwyczajnym. Dosyć szybkie porażki w Playersach przez ostatnie dwie serie rozgrywek. Najdalej dotarł do czwartej rundy, co pokazuje, że jego forma nie jest wznosząca. Nie ma on aż takich umiejętności, na jakie może liczyć MVG. Myślę, że mocno będziemy mogli zobaczyć różnicę w tym meczu i szybką ucieczkę zawodnika z Holandii, aby na spokojnie pozwolić sobie rozgrzewać się na tarczy. Heta ma w swoim dorobku wygrane z MVG, ale były to turnieje PC. Czy dzisiaj jest w stanie zaskoczyć Michaela van Gerwena, który z tajną bronią w postaci publiczności, będzie chciał się zrewanżować na brak triumfu w Premier League?!

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie liczę na niespodziankę i myślę, że zobaczymy maszynę, która rozpocznie chód po podbój hali w Blackpool. MVG wydaje się być ostatnio w stabilnej i wysokiej formie, co powinien przenieść dzisiaj na wynik. Zdecydowanie jestem zdania, że zadecyduje tutaj czynnik mentalny, a ten stoi po stronie MVG. Heta często stresuje się swoimi występami telewizyjnymi, dlatego dzisiaj idę w stronę Holendra i gram na jego win z handicapem legów. Zachęcam także do zagrania kuponu w Superbet, gdzie stworzona jest moja propozycja!

Michael van Gerwen -2,5 legów handicap
Kurs: 1.65
Zagraj!

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Dubel dart 19.07.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze