W ten weekend wróciły rozgrywki Bundesligi oraz La Ligi. Do tego fani piłkarskich emocji mogą również wybierać z oferty na Premier League czy Ekstraklasę. Do kompletu brakuje tylko Serie A, jednak już te możliwości pozwalają graczom skorzystać z promocji „Kombodoładowanie” w PZBuk.

PZBuk kod bonusowy i Kombodoładowanie

Po wpisaniu kodu bonusowego u bukmachera PZBuk podczas rejestracji otrzymujecie możliwość uzyskania 600 PLN na start w promocji od depozytu. Następnie gracze mogą wykorzystać pozostałe oferty już po założeniu konta. Jedną z nich jest właśnie Kombodoładowanie. Jedna z najciekawszych promocji w PZBuk.

Kombodoładowanie to nawet o 15% wyższe wygrane z zakładów kombinacyjnych! Proste zasady, im więcej pozycji na kuponie, tym szansa na większą wygraną!

kombodoładowanieDodatkowe wygrane przy liczbie pozycji na kuponie: – zakład podwójny – 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny- 4%, 6-krotny – 5%, 7-10-krotny – 10%, 11-krotny i więcej – 15 %.

Ważna informacja: Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na następujące ligi piłki nożnej: Premier League, Bundesliga, La Liga, Ekstraklasa.

Dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

W ten weekend warto wykorzystać kod bonusowy w PZBuk i zagrać Kombodoładowanie. Ciekawych meczów w ofercie nie brakuje!