Kolumbia – Paragwaj: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

Kolumbijczyk podczas meczu

Już we wtorek Kolumbijczycy zmierzą się z Paragwajem w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Dla obu drużyn będzie to ważne starcie, bo kwestia awansu nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Kibice, którzy będą oglądać to spotkanie, nie powinni narzekać na nudę. Sprawdź, gdzie oglądać mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. 

Kolumbia – Paragwaj – gdzie oglądać dzisiaj?

W kwalifikacjach do mistrzostw świata Kolumbia zmierzy się dzisiaj z Paragwajem. Na papierze będzie to spotkanie dwóch ekip, które walczą o wyjazd na MŚ. Żadna z nich nie jest to pewna, a do końca pozostało jeszcze kilka spotkań, więc tutaj wszystko może się zdarzyć. Warto sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz, zobaczyć co wiemy o transmisji w TV i streamie online, a także zerknąć na proponowane przez nas typy dnia – obstawiając z nimi zwiększysz emocje z oglądania.

Kolumbia – Paragwaj: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć spotkanie Kolumbii z Paragwajem? Mecz tych drużyn będziesz mógł odpalić w TVP SPORT, bowiem to właśnie ta telewizja wykupiła prawa do meczów z Ameryki Południowej.

Kolumbia – Paragwaj: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Kolumbii z Paragwajem będziesz mógł też prawdopodobnie odpalić na dużym ekranie. TVP może pokaże tam mecz tych ekip, a jeżeli tak się nie stanie, to możesz jeszcze skorzystać z chromecasta i przerzucić obraz z aplikacji na telefonie.

Kolumbia – Paragwaj: stream na żywo online

Gdzie włączyć stream online z meczu Kolumbii z Paragwajem? Skoro TVP SPORT ma prawa do pokazywania spotkania, to oznacza, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w TV, ale też właśnie w przeglądarce, czy aplikacji mobilnej.

Kolumbia – Paragwaj: zapowiedź meczu

Kolumbia zmierzy się z Paragwajem w ważnym meczu w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Gospodarze są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach u bukmacherów. Jednak wcale nie będą mieli prostej przeprawy. Warto sprawdzić kursy bukmacherskie i zapoznać się z ciekawymi typami dnia, przygotowanymi przez naszych ekspertów.

Zdjęcie: MB Media / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Kolumbia - Paragwaj?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w TVP Sport!

Kto jest faworytem w meczu Kolumbia - Paragwaj?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają zawodnicy z Kolumbii, którzy zagrają u siebie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze