Poprzednie dwa kupony, w których braliśmy na tapet Polską Hokej Ligę, przyniosły nam profit. Dzisiaj postaramy się podtrzymać dobrą passę i oczywiście chcemy ustrzelić hattricka. Kolejną ósmą serię gier rozpoczynamy jedynym czwartkowym starciem w Krakowie, więc naturalnie spotkanie Comarch Cracovii z Podhalem Nowy Targ będzie naszym głównym bohaterem analizy. W piątek odbędą się kolejne trzy pojedynki, które również jutro pojawią się na portalu. Dobrą wiadomością dla kibiców naszej rodzimej ligi jest informacja, że dzisiejsze spotkanie będzie dostępne na żywo całkowicie za darmo. Skoro już wszystko wiadomo to pora brać się do omawiania czwartkowego starcia!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Comarch Cracovia – Podhale Nowy Targ: typy i kursy bukmacherskie 30.09.2021

Kod promocyjny do Fortuny znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Comarch Cracovia – Podhale Nowy Targ (30.09.2021 r. 18:30)

Na początku sezonu nic nie zapowiadało, że będziemy świadkami tak szybko strzelonych dziesięciu goli w jednym meczu przez jedną drużynę. Jednak nie trzeba było tak długo czekać i w 6. kolejce Zagłębie Sosnowiec zrobiło to jako pierwsze, tracąc przy tym dwie bramki. JKH Jastrzębie ewidentnie pozazdrościło sosnowiczanom takiej skuteczności i już parę dni później również trafiali do siatki rywala dziesięciokrotnie, ale przy tym nie stracili ani jednej bramki. Najgorszy jednak w tym wszystkim jest fakt, że ofiarą obu ekip było Podhale Nowy Targ, które w dwa dni straciło aż 20 bramek, zdobywając zaledwie wspomniane dwa trafienia. Można zacząć się zastanawiać czy przez problemy finansowe nowotarżanie nie podzielą losu Stoczniowca Gdańsk, który w tamtym sezonie był przysłowiowym chłopcem do bicia. W przypadku “Szarotek” nie powinno dojść do wycofania drużyny z ligi, ale może się okazać, że niespodziewana wygrana z Unią Oświęcim była jedynym powodem do radości kibiców z Nowego Targu, a reszta obecnej kampanii będzie miała bardzo gorzki smak.

W Krakowie zmieniono plan na rozgrywanie sezonu regularnego i budowanie drużyny zaczęli przed play-off w poprzednim sezonie PHL, ale różnica jest taka, że większość składu udało się utrzymać na bieżące rozgrywki. Wicemistrzowie Polski przed meczem z JKH zostali wzmocnieni w ostatniej chwili przez młodego obrońcę Jakuba Mullera, który występował w Czechach, Finlandii i na Słowacji. Muller znalazł się w kadrze na mecz z mistrzami Polski i występował w czwartej formacji. Ekipa spod Wawela miała na swojej drodze bardzo wymagające spotkania, z których trzykrotnie okazali się lepsi od przeciwnika, ale musieli uznać również wyższość GKS-u Katowice i JKH Jastrzębia. W Nowym Targu mają problem z grą defensywną, co widać po bilansie straconych bramek, ale największym powodem do zmartwień są gry w przewagach i nie chodzi tutaj o słabą skuteczność, ale o utratę bramek z osłabionym przeciwnikiem. Nowotarżanie stracili aż 7 bramek, grając o jednego zawodnika więcej w zaledwie sześciu spotkaniach, co jest bardzo niechlubną statystyką. W tym meczu faworyt jest tylko jeden, ale według mnie bukmacherzy znacznie zawyżyli kurs na wygraną Comarch Cracovii i wynosi on 1.36. Dzięki temu można połączyć ich wygraną na przykład ze zdobyczą bramkową i dzięki temu wykorzystać bonus od Fortuny, który pozwoli Ci postawić moje typy w zakładzie bez ryzyka na start!

Grupa Zagranie

Co obstawić?

W tym spotkaniu oraz w każdym następującym faworytem na pewno nie będą nowotarżanie i kwestią czasu będzie aż kurs w ich pojedynkach, będzie znacznie mniejszy niż ten dzisiejszy. Podhalanie do tego starcia moim zdaniem podejdą z myślą, aby ponownie nie stracić dwucyfrowej liczby bramek, i ich styl gry może być dużo bardziej defensywny. Krakowianie mogą w tym pojedynku urządzić sobie trening strzelecki, ale wszystko zależy od ich skuteczności pod bramką Podhala Nowy Targ. Na pewno to Comarch Cracovia nada ton spotkaniu i to oni będą kontrolować przebieg gry. W tym pojedynku można szukać wielu rozwiązań w stronę Cracovii, ale ja wybieram ich zwycięstwo w pierwszej tercji oraz całym meczu. Dla odważniejszych jest również wygrana Cracovii do zera, a kurs na to zdarzenie zachęca, żeby spróbować zagrać za mniejszą stawkę.

Fortuna
2,07
Comarch Cracovia wygra 1.tercję i cały mecz
Fortuna
6,40
Comarch Cracovia wygra do zera

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

PHL cracovia phl czwartek

Foto. Krzysztof Porebski

Zaloguj się aby dodawać komentarze