Największy polski bukmacher przygotował promocję dla wszystkich graczy. Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się z dodatkowych środków na grę? Wystarczy grać regularnie i na Twoje konto wpadnie dodatkowe 30 PLN! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o bonusie od STS!

Graj regularnie i odbierz bonus!

Jeśli chcesz w łatwy sposób zgarnąć dodatkowe 30 PLN bonusu na grę to koniecznie dołącz do akcji, którą rozpoczął STS. Jedyne co musisz zrobić, żeby móc liczyć się w grze o 30 PLN to zalogować się na swoje konto, kliknąć w przycisk ‘WEŹ UDZIAŁ!’ i w ciągu jednego tygodnia dokonać obrotu na 200 złotych.

bonus od STS graj regularnie

Do obrotu zaliczają się kupony z kursem powyżej 1,85. Jeden etap trwa od poniedziałku do niedzieli. Warto podkreślić, że każdy gracz może otrzymać bonus za każdy tydzień. Ile będzie etapów? Akcja trwa aż do odwołania! Dzięki temu przez kilka najbliższych tygodni będziesz nagradzany bonusami za regularną w STS-ie. Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

Dołącz do akcji i odbieraj niezliczone bonusy!

STS bonus – sprawdź teraz!

Kliknij –> https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/, a dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy nt. bonusów w STS. Rejestracja, bonusy powitalne i szansa w Typomanii – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu! Pamiętaj również, że STS bonus to szansa na: 1200 PLN bonusu od depozytu, freebet w wysokości 29 PLN, 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii oraz 30 PLN na zakład bez ryzyka! Nie czekaj, załóż konto naszym kodem promocyjny: 1259PLN i ciesz się z bonusów od STS!