Czy polscy kibice znajdą lepszą okazję do wykorzystania bonusów bukmacherskich niż występ Krzysztofa Piątka w Serie A? Pewnie nie. Sobotni wieczór oznacza pojedynek AC Milanu z Sassuolo. Czy Piątek po raz kolejny pokona bramkarza rywali? Szukamy odpowiedzi na to pytanie. 

AC Milan vs Sassuolo – co musisz wiedzieć przed wykorzystaniem bonusu? 

Rossoneri od początku 2019 roku stali się kolejnym ,,polskim” klubem w Serie A. Wszystko przez transfer Krzysztofa Piątka, który z Genoi przeszedł do AC Milanu. O tym zostało już powiedziane i napisane wszystko, więc nie będziemy się powtarzać. Powtarzanie jest natomiast cechą Piątka i w tym przypadku nie jest to nic złego. 

Polak nie strzelił gola tylko w dwóch meczach w barwach nowego klubu: w debiucie i w ostatnim pojedynku z Lazio w ramach Pucharu Włoch. Cóż, nie zawsze można trafiać do bramki rywali. Ważne jest to, że od momentu pozyskania Piątka AC Milan nie przegrał jeszcze ani razu w siedmiu pojedynkach. Wyższość Rossoneri musieli uznać choćby zawodnicy Napoli czy Atalanty. 

W ten oto sposób udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów jest coraz bardziej możliwy. Milan zajmuje czwartą pozycję (ostatnią gwarantującą udział w Champions League) i przewaga nad piątą Romą to tylko jeden punkt. Ale co tam patrzeć się za plecy – drużyna z Mediolanu ma nawet szansę wyprzedzić lokalnego rywala, Inter, bo różnica między sąsiadami (nie tylko w tabeli) to dwa oczka. 

Pokonanie Sassuolo przybliży Rossonerich do osiągnięcia tego celu. Sobotnia misja nie wygląda na zbyt trudną, kiedy Twoim rywalem jest 11. zespół w tabeli Serie A. Mając na uwadze jedyną potyczkę tych ekip w tym sezonie, wygląda to jeszcze lepiej dla Milanu. Mecz w Sassuolo skończył się wygraną 4-1 gości i obyło się bez goli Krzysztofa Piątka (przecież tam nie grał jeszcze wtedy). Nie znaczy to wcale, że Polak nie ma na koncie trafień przeciwko temu klubowi. Ma i to aż dwa: 

W takim razie pora na kolejne. 

Kursy bukmacherskie na Milan – Sassuolo 

Tu bez niespodzianek: 

milan sassuolo kursy bukmacherskie 

Ale tego można było się spodziewać. Milan walczy o miejsce w top-3, a Sassuolo, tym bardziej na wyjeździe, nie powinno być zbyt dużym zagrożeniem dla Rossonerich. 

Gole? Powinno być w miarę dużo, bo niższy kurs jest na over 2.5 bramek (1.76) niż na under (2.00). To dobra wiadomość dla kibiców, po tym, co Milan pokazał w meczu z Lazio (PS. nic nie pokazał). 

No i teraz to, co tygryski, a raczej Polacy lubią najbardziej, czyli postawa Krzysztofa Piątka. Polak już dwa raz pokonał bramkarza Sassuolo w tym sezonie. Czy zrobi to po raz trzeci? Przewidywania bukmacherów wskazują, że bonusowe środki otrzymane od zakładów bukmacherskich opłaca się wykorzystać na gola Polaka i kurs na bramkę w dowolnym momencie spotkania to tylko 1.60!