Na takie dni czekali chyba wszyscy kibice piłki nożnej. W ciągu dwóch dni zobaczymy cztery bardzo ciekawe spotkania. Taką sytuację stara się wykorzystać bukmacher STS, który przygotował bardzo atrakcyjny bonus. Wytypuj dwa wyniki i weź udział w podziale 10 000 PLN! Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich. 

Kliknij bonusy bukmacherskie, a dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji o promocjach od bukmacherów, poznasz nasz ranking najlepszych bonusów, ich rodzaje oraz dowiesz się na co warto zwracać szczególną uwagę.

bonus bukmacherski od STS

Traf dwa spotkania odbierz 10000 PLN!

Chelsea vs Bayern, Napoli vs Barcelona, Lyon vs Juventus oraz Real vs Manchester – chyba każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Z okazji takich hitów, STS przygotował bardzo ciekawy bonus bukmacherski, w którym możesz zgarnąć aż 10 000 PLN! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się z wygranej? Już tłumaczę!

Twoim zadaniem jest poprawne wytypowaniem dwóch meczów 1/8 finału LM. W grę wchodzą zdarzenia na 1, X lub 2, czyli najprostsze z możliwych zakładów. Swoje typy musisz zawrzeć do 26.02, do godz. 21:00. Stawka Twojego kuponu, na którym znajdą się dokładnie dwa zdarzenia, które pochodzić będą z oferty prematch na Ligę Mistrzów, musi wynosić dokładnie 21 PLN. Jeśli okażesz się ekspertem i Twój zakład okaże się trafiony, to poza wygraną zgarniesz dodatkowo kwotę z puli 10000 PLN, która zostania rozdzielona pomiędzy zwycięzcami! Jeśli okażesz się jedynym szczęśliwcem, to całość trafi na Twoje konto!

Nagroda zostanie wypłacona na konto bonusowe. Obrót bonusem w STS jest trzykrotny, a kurs kuponu nie może być niższy niż 1.91. Nagrody zostaną przyznane do końca lutego 2020 roku. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonus od STS – zakład bez ryzyka do 230 PLN!

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się promocją i zawalczysz o 10 000 PLN! Pamiętaj, że ta akcja jest tylko jedną z wielu jaką prowadzi bukmacher STS. Bądź z nami na bieżąco, a nie przegapisz żadnej z nich! A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je dzisiaj z kodem promocyjnym: ZAGRANIE!

1_sts_bez_ryzyka_230

Fot. wyróżniające:  Ververidis Vasilis / Shutterstock.com