Następny bukmacher na polskim rynku oferuje specjalne nagrody za wygrane kupony. Fortuna ruszyła z listopadową edycją Mistrzostw Typerów! Bonusy bukmacherskie pojawiają się z dużą częstotliwością. Czy gracze mogą być zadowoleni z tego, co oferuje sponsor m.in Legii Warszawa? Zapraszam do lektury!

Listopad z Fortuną

Podczas tego miesiąca ten znany bukmacher będzie w swoich Mistrzostwach Typerów premiował:

  • wygrany kupon x1
  • wygrane kupony zagrane za więcej niż 50zł x4
  • wygrane kupony o kursie większym niż 10.0 x10

System ten jest prosty, po zapisaniu się do programu Fortuna Klub Plus, zgłoszeniu swoich kuponów do Mistrzostw Typerów i pozytywnym ich rozliczeniu ewentualna wygrana będzie pomnożona przez powyższe współczynniki zależne od spełnionych wymagań. W ten sposób dany użytkownik kolekcjonuje punkty, które na koniec klasyfikują go wśród wszystkich graczy. W tym miesiącu do wygrania są takie nagrody jak Telefon Samsung S10e, Zegarek Boss Ocean Edition Chrono, czy też Głośnik B&O; Play A1.

Inne bonusy bukmacherskie a Typomania

Nie sposób tutaj po raz kolejny nie wspomnieć o zabawie przygotowanej przez Zagranie dla naszych czytelników. Typomania ma się dobrze i przybiera coraz więcej na popularności. Wystarczy założyć konto w serwisie Typomania i podpiąć odpowiednich bukmacherów. Ciekawi? Po więcej informacji zapraszamy na podstronę, która dedykowana jest tej promocji!

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!