Kod promocyjny STS: Francja – Polska | 25.06.2024

kod promocyjny STS Polska

Kod promocyjny do STS na mecz Francja – Polska to ZAGRANIE400. Z tym kodem otrzymujesz szereg ciekawych promocji na czele ze specjalną promocją na to spotkanie. 400 PLN za jednego gola Polski – takie rzeczy z kodem promocyjnym ZAGRANIE na mecz Francja vs Polska. Poniżej wszystkie szczegóły!

Oferta STS na mecz Francja – Polska
Kod promocyjny STSZAGRANIE400
Sepjalna promocja na mecz400 zł za gola Polski
Bonus od 1. depozytu100% do 100 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 200 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 300 zł
Bonus za zadania60 zł

Jaki jest kod promocyjny STS na mecz Francja – Polska?

Jak już wiesz kod promocyjny STS na mecz Francja Polska to: ZAGRANIE400. Należy go wpisać w trakcie rejestracji konta na stronie bukmachera. Do formularza najłatwiej przejść poprzez kliknięcie powyższego baneru. Od razu zostaniesz przeniesiony w odpowiednie miejsce i będziesz miał pewność wykorzystania wszystkich najlepszych ofert.

Francja - Polska promocja STS 400 PLN

Co daje kod promocyjny STS na mecz Francja vs Polska?

Nasz kod promocyjny do STS na mecz Francji z Polską oznacza szereg bonusów, do których zaliczamy: trzy bonusy od depozytu, extra promocje za zadania i specjalny bonus 400 PLN za gola Polski. Oferta STS jest zatem bardzo bogata, a kod promocyjny ZAGRANIE zapewnia pełne jej wykorzystanie. Łap szczegóły promocji na mecz Polski z Francją:

  1. Zarejestruj się z linku: https://zagranie.com/goto/sts/?profile=Offers&subprofile=promo3
  2. Użyj kodu ZAGRANIE400
  3. Udziel zgód marketingowych
  4. Zrób depozyt na przynajmniej 50 PLN
  5. Zagraj kupon SOLO lub AKO z typem na bramkę Polski w meczu z Francją
  6. Stawka zakładu = minimum 2 PLN
  7. Wygrałeś kupon? Otrzymasz 400 PLN bonusu do aktywacji

Francja – Polska w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE – co można obstawiać?

W tym momencie dobrze by było jakbyś sprawdził nasze typy na mecz Francja – Polska. Dzięki temu poznasz dokładną sytuację obu drużyn, przewidywane składy, analizy oraz kursy na to spotkanie. A teraz łap mój typ na to spotkanie.

Według mnie bardzo ciekawym, choć trochę ryzykownym zakładem na mecz Francji z Polską jest to, że pierwsza połowa meczu zakończy się remisem. Kurs w STS na takie zdarzenie wynosi aż 2.75.

Oba mecze Polski na tym Euro do przerwy kończyły się wynikiem 1:1. Widać było, że nasza kadra mocno weszła w te spotkania i dopiero po przerwie coś się zacinało. Z kolei mecz Francji z Holandią zakończył się bezbramkowym remisem, a w starciu z Austrią samobójczy gol padł dopiero w końcówce pierwszej połowy. Wydaje mi się, że nasza kadra ponownie na początku meczu postawi twarde warunki, może nawet strzeli gola i ostatecznie pierwsze 45 minut zakończy się remisem.

kursy sts francja polska

Zaloguj się aby dodawać komentarze