Kod na KSW 63 | kod promocyjny i bonusy na 63 galę KSW

kod na ksw 63

Poszukujesz kodu promocyjnego, bo chcesz z bonusem obstawiać KSW 63? Trafiłeś w idealne miejsce, bo na Zagranie specjalizujemy się w takich ofertach. To właśnie tutaj dajemy kody bonusowe na różne wydarzenia sportowe. W zakładach bukmacherskich KSW 63 cieszy się dużą popularnością, więc kod promocyjny powinien wielu użytkownikom pomóc w lepszym typowaniu kuponów. Jaki kod i gdzie wpisać, żeby zagrać KSW 63 bez ryzyka? Mamy dla ciebie specjalną ofertę od bukmachera Fortuna!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny na KSW 63

Kibice KSW, co galę mają swoich faworytów, którym kibicują, a także tych, których typują do zwycięstwa. U bukmacherów sporty walki, takie jak MMA, można obstawiać na rozstrzygnięcia pojedynku, a także pozostałe rezultaty np. KO lub TKO. Jeden z bukmacherów w Polsce (Fortuna) już długo współpracuje z KSW, co daje mu większą rozpoznawalność wśród kibiców MMA. To właśnie kod promocyjny do Fortuny ma największe branie przed każdą galą KSW.

Na KSW 63 typy, które umieścisz na swoim kuponie mogą być obstawione za darmowy zakład lub zakład bez ryzyka. Takie atrakcje gwarantuje operator Fortuna, który jest liderem w zakładach na KSW. To firma, która przygotowała na KSW 63 do każdego pojedynku ponad 20 typów. Każdy z nich może być objęty specjalnym bonusem dla nowych graczy.

bez ryzyka nd ksw 63

Bonusy bukmacherskie na KSW 63

Wśród bukmacherów na KSW 63 można znaleźć dwa rodzaje promocji – dla nowych klientów i stałych graczy. Fortuna bonus za kod promocyjny, to akurat udział w akcji powitalnej. To powoduje, że promocja ta jest dla nowych typerów, którzy nie mają konta u tego bukmachera. W ten sposób można skorzystać z kodu na KSW 63 – poprzez rejestrację na stronie efortuna.pl.

W bonusach na KSW możesz odkryć takie promocje jak freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Znamy bukmacherów, którzy nowym użytkownikom wypłacają właśnie tak bogaty zestaw. Aby nie szukać długo możemy przytoczyć takie firmy jak Fortuna i STS. To bukmacherzy, którzy z federacją KSW są wyjątkowo blisko. Niegdyś STS sponsorował gale KSW, a teraz robi to Fortuna. W obu tych zakładach online znajdziesz ofertę kursową na KSW 63.

Bonus freebet i zakład bez ryzyka umożliwi ci obstawienie KSW 63 bez większej ingerencji we własne środki finansowe. Wystarczy wspomnieć tutaj o darmowym zakładzie w Fortunie. Nowi gracze odbierają po weryfikacji konta freebet 20 PLN. Całość tej kwoty możesz zagrać na dowolny kupon złożony z konfrontacji MMA. U tego bukmachera do twojej dyspozycji będzie też zakład bez ryzyka. To dla jednych będzie jeszcze większa atrakcja, bo za przegrany kupon na KSW 63 – otrzymają zwrot stawki. To oferty dla nowych użytkowników, którzy przed sobotnią galą odkryją Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji.

Kto wygra?
Fortuna
1.26
Roberto Soldić
3.86
Patrik Kincl
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Antun Račić
3.96
Jakub Wikłacz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.41
Michał Domin
1.57
Szymon Karolczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.53
Paweł Pawlak
2.51
Damian Janikowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Aleksandar Rakas
1.40
Tomasz Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.25
Damian Piwowarczyk
3.96
Marcin Trzciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.62
Emilia Czerwińska
2.30
Weronika Eszer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Sara Luzar Smajic
2.96
Aitana Alvarez
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Darko Stosić
2.96
Michał Andryszak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Dla stałych użytkowników bukmacher Fortuna na wrześniową galę KSW przygotował Eksperta+. O co chodzi w tej akcji? To promocja z reguły stosowana na piłkę nożną, ale w tym przypadku bukmacher objął też zakłady na KSW 63. Grając za 5 PLN kupon w ramach Eksperta+ trzeba obstawiać na akumulatorze wszystkie walki – typując wynik starcia:

  • KO/TKO/DSQ
  • Na punkty
  • Poddanie

Uczestnicy, którzy trafią wszystkie rozstrzygnięcia poza wygraną z kuponu otrzymają też bonus z puli łącznej 20 tysięcy złotych! Bonusy te nie muszą być obrócone, bo są przelewane na konto główne. Zadanie jest trudne, bo trzeba wytypować wszystkie rozstrzygnięcia poprawnie, ale wygrana + bonus mogą być zacne.

Zakład bez ryzyka na KSW 63 dla graczy

Czytelnicy Zagranie, którzy chcą typować KSW 63, a którzy nie mieli jeszcze przyjemności rejestrowania się w Fortunie mogą odebrać zakład bez ryzyka. Co ten bonus oznacza? To że po rejestracji odbierasz ubezpieczony kupon na wszystkie pojedynki KSW 63. Dzięki tej ofercie wytypujesz bez ryzyka walkę wieczoru Soldić vs Kincl i pozostałe konfrontacje z karty walk. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jeśli nie trafisz, to od Fortuny odbierzesz zwrot stawki. W ten sposób nie musisz drżeć o wynik oglądając transmisje z KSW – jeśli nie wygrasz, to w najgorszym wypadku, uzyskasz zwrot bonusu cashback.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka na KSW? Wystarczy zarejestrować się przed galą w Fortunie (wpisując kod ZAGRANIE), a później wpłacić swoje środki. Ubezpieczenie zakładu na KSW wynosi aż do kwoty 600 PLN! Grając za tyle – możesz odebrać równowartość stawki w bonusie cashback. Po wpłacie i wytypowaniu zakładu trzeba czekać na losy walk, które postawiłeś na kuponie. Przed tobą będą dwa wyjścia – odbiór wygranej (jeśli twoje typy się sprawdzą) lub otrzymanie zwrotu (kiedy przegrasz).

Darmowy zakład

Fortuna w bonusie na KSW może dać ci zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty 100%, ale też freebet. Darmowy zakład to wypłata od bukmachera punktów FKP, które w przeliczeniu na pieniądze dają 20 PLN. Za taką kwotę można postawić kupon u tego bukmachera. To swoisty bonus bez depozytu dla nowych graczy – w tym przypadku z dedykacją na KSW 63.

Darmowy zakład jest bonusem za rejestrację, ale nie wystarczy w tym przypadku szybkie założenie konta przed samą galą. Aby uzyskać ten bonus z prawem gry na KSW 63 trzeba zweryfikować konto/dane osobowe. To istotny element tej promocji, więc po rejestracji zachęcamy do weryfikacji. W Fortunie można to zrobić przez moje ID lub skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Dopiero potwierdzenie konta stałego wiąże się z wypłatą darmowego zakładu. Pamiętaj o tym, bo jeśli rozpoczniesz rejestrację zbyt późno, to bukmacher może nie zdążyć zweryfikować twojego konta.

Bez weryfikacji, po szybkiej rejestracji, można korzystać z pozostałych bonusów Fortuny na KSW, czyli cashbacku i bonusu od wpłaty.

Kod promocyjny w Fortunie na KSW

Fani, którzy chcą oglądać KSW i obstawiać tak naprawdę potrzebują dwóch kodów. W pierwszej kolejności chodzi o kod PPV, za który można uruchomić transmisje live. W tym miejscu poznasz jednak kod promocyjny do bukmachera Fortuny, za który otrzymasz dostęp do oferty zakładów i bonusów.

Jaki jest kod promocyjny na zakłady przez KSW 63? Naszym zdaniem najlepiej skorzystać z kodu do Fortuny, który w tym przypadku brzmi: ZAGRANIE. Dlaczego polecamy właśnie ten kod? Bo to oferta od sponsora gali, który wystawia najlepsze kursy na KSW 63. W ramach tego vouchera zagrasz za darmo, obstawisz bez ryzyka, a dodatkowo możesz zgarnąć bonus od depozytu.

Kod promocyjny Fortuna na KSW 63 aktywujesz poprzez przejście z naszego linku do rejestracji u tego bukmachera. Jeśli już jesteś na etapie uzupełnienia formularza, to możesz skopiować nasz kod lub po prostu wpisać ZAGRANIE w odpowiednie miejsce. Rejestracja oznacza utworzenie nowego konta, więc jeśli już kiedyś byłeś graczem Fortuny, to drugi raz tego procesu nie wykonasz.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze