Kod promocyjny Fortuna: Francja – Polska | 25.06.2024

Fortuna kod promocyjny na mecz Francja - Polska - okładka do artykułu

Jaki jest kod promocyjny w Fortunie na mecz Francja – Polska?

Kod promocyjny w Fortunie to ZAGRANIE. Aktywujesz go poprzez kliknięcie w podany link: https://zagranie.com/goto/fortuna. Po rejestracji otrzymasz możliwość wykorzystania 3 zakładów bez ryzyka do 100 zł, a także specjalnej promocji na mecz Francja – Polska w Fortunie. Tylko z naszym kodem: ZAGRANIE.

Fortuna oferta powitalna na mecz Francja – Polska635 zł 
🔥 3x zakład bez ryzyka
(zwrot 100% na konto główne – można od razu wypłacić)
300 zł
🔥 Bonus BEZ depozytu0 zł 20 zł
tylko z kodem promocyjnym
Freebet (darmowy zakład)10 zł
Promocja na celny strzał Polski z Francją300 zł

3x100 zł zakład bez ryzyka (zwrot na konto główne) + darmowe 20 zł za rejestrację

Co daje kod promocyjny ZAGRANIE w Fortunie na mecz Francja – Polska

Rejestracja po kliknięciu w nasz link promocyjny z wpisanym kodem: ZAGRANIE gwarantuje dostęp do topowej oferty powitalnej. Na start otrzymasz 3 x zakład bez ryzyka do 100 zł, gdzie zwrot środków odbywa się na konto główne. Pieniądze od razu możesz wypłacić lub grać dalej bez konieczności obracania bonusem.

Fortuna na mecz Francja – Polska przygotowała promocję dla nowych graczy, którzy mogą odebrać aż 300 zł w gotówce, jeśli Polska odda celny strzał na bramkę reprezentacji Francji. Oferta obowiązuje z kodem promocyjnym ZAGRANIE w Fortunie na mecz Francja – Polska. Minimalny depozyt do tej promocji wynosi 30 zł, a przez zagraniem konieczne jest ukończenie pełnej rejestracji.

Francja – Polska w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE – co można obstawiać?

Oferta zakładów bukmacherskich w Fortunie na mecz pomiędzy Francją i Polską pokazuje, że zdecydowanie większe szanse na wygraną mają podopieczni Didiera Deschampsa. Francuzi po dwóch rozegranych spotkaniach uzbierali 4 punkty i walczą o pierwsze miejsce w grupie, a Polacy zajmują ostatnią pozycję. Biało-czerwoni jako jedyna drużyna na Euro 2024 nie wywalczyli nawet jednego punktu.

Over czy under, co warto tutaj obstawiać? Francuzi potrzebują wysokiego zwycięstwa nad reprezentacją Polski, aby wyprzedzić Holandię, jeśli ta wygra z Austrią. 2 dotychczasowe spotkania z udziałem naszej kadry kończyły się wynikiem +2,5 gola, więc over może być dobrym wyborem.

Kurs tego zakładu w Fortunie wynosi 1.60

Typy na mecz Francja – Polska są już dostępne na naszej stronie. Sprawdź, co dzisiaj typujemy!

Fot. PressFocus / Marcio Machado SPP

Zaloguj się aby dodawać komentarze