Kluczowe mecze grupy A i B na Robet Cup! Gramy kupon z kursem 2.15!

Arena podczas turnieju w Polsce

Kolejny dzień spotkań Robet Cup i pierwsze mecze Thunderpick, gdzie gra między innymi zwycięzca IEM Sydney Faze Clan. Przed nami spotkania takich drużyn jak Virtus Pro, Eternal Fire czy Monte. Heroic w kolejnym meczu bez dwóch graczy ponownie zaskoczy i wygra spotkanie?

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic – Furia

 

Jest to mecz, w którym bardzo ciężko analizować grę czy statystyki. Heroic gra z trzema nowymi zawodnikami, z czego dwóch gra w zastępstwie po głośnej aferze wynikającej z żądań transferowych. Heroic wygrało mecz na Aurorę, ale szczerze mówiąc pierwszy lepszy zespół, powinien sobie z nimi poradzić. Mimo imponującego wyniku gra nie wyglądała wcale aż tak dobrze, jak mogłoby się to wydawać. Mają szansę wygrać jedną mapę, ale nie sądzę by stać ich było na zwycięstwo całego meczu. Furia natomiast zagrała bardzo dobry mecz na Eternal Fire i być może w końcu zacznie prezentować poziom, jaki jest od nich oczekiwany. Co według mnie istotne najlepszy gracz tej formacji Kscerato odmówił Liquid propozycji transferu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Liquid planuje zbudować bardzo ciekawy zespół z potencjałem na wygrywanie turniejów. Bardzo istotne według mnie jest to, że Fallen czuł się swobodnie jak dowodzący i jako snajper. Myślę, że główną przewagą Furii będzie fakt, że są lepiej zorganizowani jako zespół i będą mieli większą swobodę w podejmowaniu pojedynków czy ryzykownych decyzji. Młodzi, zastępujący zawodników Heroic zaprezentowali się całkiem nieźle, ale widać było brak ogrania i pewności. Gdyby nie wybitna forma Tesesa i Dupreeh’a mecz mógłby zakończyć się na korzyść Aurory.
Przewidywane mapy:
Furia ban Anubis
Heroic ban Vertigo
Furia pick Nuke
Heroic pick Inferno
Furia ban Ancient
Heroic ban Mirage
Overpass was left over

 

Typ: Furia wygra mecz. Heroic nie wyglądało tak dobrze, jak pokazuje to wynik. Aurora nie potrafiła wykorzystać słabości Heroic, chociażby na mapie Nuke. Jeżeli Furia rzeczywiście przygotowała się pod CS 2, to nie powinni mieć większych problemów z wygraniem spotkania.

Dziejszy kupon gram z bukmacherem Totalbet, który oferuje bardzo rozwinięta ofertę zakładów na esport. Sprawdź kod promocyjny totalbet i przekonaj się sam. Zobacz zakładkę typy na esport, jeżeli interesują cie analizy innych spotkań z esportu.

Furia wygra mecz
Kurs: 1.37
Zagraj!

baner grupa zagranie

9z – Spirit

 

Uważam, że jest to mecz drużyn z bardzo dużą różnicą potencjałów. Nowa formacja 9z wygląda szczerze mówiąc, bardzo przeciętnie. Potrzebują jeszcze czasu, żeby wejść na odpowiedni poziomi, ale nie wyglądają na zespół, który miałby być lepszy od poprzedniego. Rozegrali trzy mecze i wszystkie przegrali nawet z nieznanym szerszej publice RED Canids. Dgt to jedyny zawodnik, który ma potencjał na regularne osiąganie dobrych statystyk indywidualnych. Cała reszta ma raczej formę nierównomierną. Mapy, które 9z lubi grać, czyli Nuke or Ancient są wybitnie dobrymi mapami dla Spirit. Spirit przegrało zaledwie 3 z 22 potyczek na tych mapach. Przede wszystkim może 9z zabraknąć umiejętności indywidualnych. Musieliby zagrać naprawdę dobre spotkanie, by móc, chociaż powalczyć z drużyną Spirit, która jest chyba najbardziej ekscytującym zespołem tier 2 na całym świecie.

Spirit jest najlepszą drużyną, która wchodzi w turnieje tier 1. Wygrywała mecze seriami i pokazywała się z bardzo dobrej strony. Spirit zdążyło już rozegrać 14 spotkań w CS 2 i są zaznajomieni z warunkami panującymi w nowej grze. Oprócz tego posiadają w swoich szeregach Donka, czyli największy młody talent świata. Prawdopodobnie nigdy nie było tak młodego zawodnika z takimi statystykami na profesjonalnej scenie od czasów Zywoo. Na pewno jest najlepszym młodym zawodnikiem w historii, który gra z karabinem. Znaczna większość wielkich talentów to zawodnicy grający bronią snajperską. W ciągu ostatniego miesiąca Donk osiąga rating 1.47 i średnią zabójstw na rundę na poziomie 0.97. Jest to tak absurdalny wynik, że ciężko sobie wyobrazić co on realnie oznacza. Wedle tej statystyki w meczu, w którym zostanie rozegrane przykładowo 24 rundy, Donk zrobi 23 zabójstwa. Oprócz tego zespół jest bardzo dobrze rozbudowany ze świetnym młodym snajperem ArtFr0stem doświadczonym Chopperem czy ciągle rozwijającym się młodym Zont1xem i Magixxem.

Przewidywane mapy:
Spirit ban Inferno
9z ban Vertigo
Spirit pick Mirage
9z pick Nuke
Spirit ban Overpass
9z ban Anubis
Ancient was left over

 

Typ: Spirit wygra 2:0. Nie wydaje mi się, żeby 9z mogło przeciwstawić się potencjałowi Spirit. Nie mają też wysokiego procentu wygranych rund pistoletowych więc ciężko, żeby mogli pokonać Spirit na ich najlepszych mapach.

Zobacz zakładkę typy dnia, jeżeli interesują cię analizy na dzisiejsze spotkania z innych dyscyplin.

Spirit wygra mecz 2:0
Kurs: 1.57
Zagraj!
Esport kupon 27.10.2023

Fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze