KKS Kalisz – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.11.2022

Gdzie oglądać KKS Kalisz – Górnik Zabrze? Na etapie 1/8 finału Pucharu Polski pozostało kilka niżej notowanych ekip, ale mamy również przedstawicieli PKO BP Ekstraklasy. Dziś w Kaliszu dojdzie do spotkania tamtejszeg0 KKS-u, który postara się sprawić niespodziankę i wyeliminować występujący na najwyższym szczeblu rozgrywek Górnik Zabrze. Gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z tego meczu? Zapraszam do sprawdzenia.

Mecz KKS-u Kalisz z Górnikiem Zabrze będzie jedną z trzech, zaplanowanych na wtorek potyczek Fortuna Pucharu Polski. Obejrzeć ją będzie można w Polsat Box Go, a korzystając z naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, otrzymacie również szereg bonusów bukmacherskich! O szczegółach piszę poniżej:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

KKS Kalisz – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Kaliszan z Górnikiem Zabrze zostanie pokazane na żywo w TV na sportowych programach Polsatu. Te możecie za to zdobyć, rejestrując się na Polsat Box Go i przy okazji otrzymując bonusy od bukmachera Fuksiarz! Samo spotkanie zaplanowano na wtorek, 8. listopada i rozpocznie się ono już o godzinie 14:30! Przed włączeniem transmisji z jego przebiegu, zerknijcie koniecznie na typy dotyczące MŚ w Katarze!

KKS Kalisz – Górnik Zabrze: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, transmisję meczu KKS-u z Górnikiem znajdziecie w serwisie Polsat Box Go, a rejestrując się z naszego linku, prócz dostępu do owego portalu, otrzymacie również szereg ciekawych bonusów od Fuksiarza, za które możecie obstawić mecze Pucharu Polski! Warto wspomnieć chociażby o zakładzie bez ryzyka, który w przedstawionej wyżej ofercie wynosi aż 500 PLN! Obstawienie kuponu z pewnością doda Wam nieco emocji przy oglądaniu streamu online ze starcia KKS – Górnik, a nasze typy na ten mecz znajdziecie w tym miejscu!

Gdzie oglądać KKS Kalisz – Górnik Zabrze?

Pakiet Polsat Box Go to znakomita oferta dla osób, lubiących oglądać najciekawsze spotkania piłkarskie w przeróżnych miejscach! Owy serwis oferuje bowiem wiele możliwości obejrzenia transmisji – do tych zaliczają się streamy online na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także transmisje na komputerze, czy laptopie, czy wreszcie na telewizorze z funkcją SMART! Jak więc widzisz, Polsat Box Go ma cały szereg możliwości oglądania meczów Pucharu Polski i nie tylko!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze