King Size! Kolejne bonusy bukmacherskie do wykorzystania u Totolotka

Totolotek- bonusy bukmacherskie

Totolotek rusza z kolejną ofensywą! Właśnie wyszły kolejne bonusy bukmacherskie, tym razem o ciekawej nazwie King Size. Można odebrać nawet do 66% dodatkowego bonusu do wygranej. Jak skutecznie wykorzystać tę promocję dowiecie się w tym tekście, zapraszam do lektury.

Bonus bukmacherski King Size

King Size- bonusy bukmacherskie

Aby skorzystać  z promocji King Size wystarczy zarejestrować się na stronie Totolotka. Przypominamy, że jeszcze niedawno nastąpiła jej zmiana i jest bardziej przejrzysta dla użytkowników. Trzeba wpłacić minimum 20 PLN depozytu i postawić zakład wielokrotny. Otrzymany bonus po ewentualnej wygranej uzależniony jest od ilości zdarzeń, która znalazła się na kuponie. 5 zdarzeń to odpowiednio 5%, ale 10 to już 30%. Maksymalnie można uzyskać aż 66% bonusu, ale przy 30 zdarzeniach. Co ważne minimalne kursy, jakie powinny znaleźć się na kuponie to 1.21.

Inne bonusy bukmacherskie do wykorzystania przy rejestracji

Oczywiście King Size to nie jedyna promocja, która jest do wykorzystania przy zakładaniu konta. Jeżeli klikniecie baner, który znajdziecie poniżej i zarejestrujecie się z dedykowanego linku, to otrzymacie, aż 1000 PLN bonusu od depozytu i 49 PLN za aplikację mobilną! Jest to idealna okazja, aby zacząć swoją przygodę z Totolotkiem. Przy okazji można skorzystać z dwóch bonusów i cieszyć się dodatkowymi środkami na grę, np. na dzisiejszą Ligę Mistrzów.