W sobotę udajemy się na dwa stadiony LOTTO Ekstraklasy. Na początek przyjrzymy się rywalizacji w Gdańsku, gdzie Lechia zagra z Cracovią. Przeanalizujemy również, na co warto wykorzystać LVBET bonus w rywalizacji Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin. To będzie ciekawa sobota na polskich boiskach.

LVBET bonus – sprawdź, co przygotował bukmacher dla swoich graczy

Lechia Gdańsk vs Cracovia – opcje do wykorzystania LVBET bonusu

Można powiedzieć, że oba zespoły są aktualnie na przeciwległych biegunach. Lechia od początku sezonu porusza się w górnej części tabeli, natomiast Pasy w dolnej. Gdańszczanie przed rozpoczęciem 15 kolejki spotkań byli aktualnym liderem tabeli. Podopieczni Piotra Stokowca do tej pory odnieśli osiem zwycięstw, cztery remisy i tylko dwie porażki. Biało-Zieloni są jedynym zespołem w lidze, który nie przegrał spotkania przed własną publicznością. Czy Cracovii uda się przełamać tę passę?

Wątpliwe. Pasy w tym sezonie tylko raz wygrały spotkanie wyjazdowe. Łącznie rozegrali aż siedem takich gier, a w czterech przypadkach schodzili z boiska pokonani. Gra tego zespołu jest daleka od ideału. Na pocieszenie dla kibiców z Krakowa trzeba podać statystyki meczów bezpośrednich z poprzedniego sezonu. Pasy nie przegrały żadnej z trzech rywalizacji. Lechia w obu spotkaniach przed własną publicznością nie strzeliła Cracovii gola.

Lvbet bonusLVBET:

Wyraźnym faworytem tego spotkania są Gdańszczanie. Lechia zaczynała 15 kolejkę w roli lidera, co z pewnością miało wpływ na proponowane kursy. Wygrana Biało-Zielonych jest wyceniana po kursie 1.97. Remis 3.45, a triumf Cracovii 3.8.

W związku z tym na co warto wykorzystać LVBET bonus?

Moim zdaniem bardzo ciekawą opcją będzie tutaj brak wyniku BTTS. W czterech z pięciu rywalizacji tych drużyn w Gdańsku nie było takiego rezultatu. Lechia Gdańsk w trzech z czterech meczów domowych z Cracovią nie zdobyła gola. Dodatkowo dwa ostatnie wyjazdy Pasów zakończyły się wynikami bez BTTS’u.

  • BTTS (nie) – 1.91

Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin – kursy główne, analiza i LVBET bonus

 

Biała Gwiazda z pewnością nie zaliczy przerwy reprezentacyjnej na plus, ponieważ wyraźnie wybiła ich z rytmu. Po kadrze Wisła nie wygrała żadnego z trzech meczów LOTTO Ekstraklasy. Dwa remisy i porażka sprawiły, że spadli w tabeli. Podopieczni Macieja Stolarczyka w każdym z trzech ostatnich spotkań stracili przynajmniej dwa gole. Wisła Kraków w poprzednim sezonie pewnie rozprawiła się z Zagłębiem Lubin przed własną publicznością 3:0.

Jeśli mówimy, że Wisła Kraków ma słabszy okres, to ciężko znaleźć określenie na aktualną dyspozycję Zagłębia Lubin. Miedziowi przegrali w pięciu z sześciu ostatnich spotkań. Po raz ostatni wygrali spotkanie ligowe dwa miesiące temu – 14.09 przeciwko Śląskowi Wrocław. Lubinianie w dwóch ostatnich spotkaniach nie trafili do siatki. W obu przypadkach skończyło się underowym rezultatem. Jak prezentują się kursy główne przed tym meczem?

Lvbet bonusLVBET:

W tym przypadku legalny bukmacher również idzie w stronę drużyny gospodarzy. Wisła Kraków jest faworytem, a kurs na zwycięstwo tej drużyny wynosi 2.08. Dla porównania remis 3.4, a triumf Zagłębia Lubin 3.5.

Analizując ostatnie cztery spotkania tych drużyn łatwo zauważyć, że w trzech z czterech rywalizacji nie było wyniku BTTS. Wisła wygrała trzy z pięciu ostatnich potyczek z tym rywalem. W dwóch poprzednich meczach kibice oglądali rezultaty +2,5 gola. Biała Gwiazda nie zwyciężyła w żadnym z trzech kolejnych spotkań przy Reymonta. Czy uda im się przełamać w starciu z ekipą Miedziowych?

  • 1X/+1,5 gola – 1.65