Już dzisiaj wraca Ekstraklasa, czyli czeka nas wiele miesięcy sporych emocji i dobrej zabawy przy oglądaniu polskiej piłki. Meczem inaugurującym sezon będzie starcie Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań. Wicemistrzowie Polski naturalnie są tutaj faworytami, ale czy uda się im wygrać? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a w Totalbet możesz zgarnąć 10 PLN freebeta. W jaki sposób? O tym więcej piszemy niżej!

baner od totalbet na freebet 10 pln
fot. totalbet

10 PLN od Totalbet!

Na powrót Ekstraklasy czekaliśmy dwa miesiące i wreszcie nastał ten dzień, gdy możemy znowu delektować się polską piką. Na start będziemy mogli obejrzeć mecz Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań, a więc rywalizację wicemistrza Polski z ligowym średniakiem. Będzie to interesująca rywalizacja, którą warto obejrzeć. W końcu spodziewamy się kilku goli i dynamicznego, przyjemnego dla oka spotkania.

Z okazji powrotu Ekstraklasy bukmacherzy przygotowali szereg bonusów. W Totalbet możesz zgarnąć np. 10 PLN w postaci freebetu. Co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w akcji? O tym więcej piszemy niżej, ale najpierw musisz założyć konto. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj się z poniższego przycisku, bo dzięki temu możesz odebrać dodatkowe prezenty na start. Nie jesteś przekonany? To przeczytaj opinie o Totalbet!

Jak już posiadasz założone konto, to kolejne kroki są bardzo proste. Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje:

  1. Kliknij przycisk “Zapisz się” na stronie bukmachera
  2. Postaw kupon za min. 50 PLN
  3. Musi to być AKO
  4. Jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty na mecz Raków – Warta

Każdy gracz może zagrać tylko jeden kupon, który weźmie udział w akcji. Czas jest do startu spotkania, a freebet otrzymasz do 48 godzin od zakończenia promocji. Aby wykorzystać freebet jedyne co musisz zrobić, to zagrać kupon z kursem nie mniejszym niż 2.00 i zaznaczyć opcje gry za freebet. Warto podkreślić, że wygraną można wypłacić bez dodatkowych warunków obrotowych.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze