Reprezentacja Polski rozegra w sobotę swoje trzecie spotkanie w Lidze Narodów, a jej dotychczasowy bilans to 1-1 (zwycięstwo z Walią i porażka z Belgią). Teraz jednak naszych rodaków czeka jeszcze trudniejsza przeprawa, ponieważ zagrają na wyjeździe z Holandią, która jest dość groźna i pokonała m.in. Belgię 4:1. Polacy podejdą do tej rywalizacji nieco rozbici po porażce 1:6. Czy uda się im podnieść? Sprawdź, jak odebrać 20 PLN freebetu!

baner freebet 20 pln
fot. fuksiarz

Freebet 20 PLN na Holandia – Polska

Po ostatnim blamażu w Lidze Narodów, przed reprezentacją Polski kolejne wyzwanie, którym będzie mecz z Holandią. Dotychczas nasi rodacy mają bilans 1:1, bo ograli Walię 2:1 i przegrali z Belgią 1:6. Hazard i spółka byli rozzłoszczeni po porażce z Holandią 1:4, więc dali upust emocjom i zmiażdżyli Biało-Czerwonych. Czy Orłom uda się podnieść i zdobyć jakiekolwiek punkty na tym trudnym terenie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a także przeczytać opinie o Fuksiarzu.

Dlaczego należy to zrobić? Ponieważ u tego bukmachera można odebrać freebet 20 PLN za kibicowanie naszym. Zanim przejdziemy do omówienia akcji, to musisz wiedzieć, że należy posiadać konto u tego bukmachera, a te możesz założyć z tego przycisku:

Jak już posiadasz konto zarejestrowane w Fuksiarzu, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są dość proste. Wszystko zresztą tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Dołącz do akcji na stronie bukmachera
  2. Dokonaj depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami
  4. Stawka musi być równa depozytowi
  5. Minimalny kurs to 1.60

Promocja obowiązuje na zakłady przedmeczowe oraz live. Warto pamiętać, że freebet będzie do odebrania niezależnie od tego, czy Twój kupon wejdzie, czy nie. Trzeba więc przyznać, że warunki, jakie stawia bukmacher, są dość proste do spełnienia. Każdy gracz, który spełni warunki promocji jest uprawniony do jednokrotnego odebrania freebetu.

Ten jest ważny przez 72 godziny od przyznania. Możesz wykorzystać freebet na kupony wielokrotne, a każdy z typów musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.40. Freebet jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz live.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze