KHL to rosyjska liga hokeja na lodzie, która uznawana jest za najlepszą w Europie. To rozgrywki, które dla fanów hokeja generują równie duże emocje, co amerykańska NHL. Zainteresowanie ligą KHL jest spore, dlatego sprawdziliśmy, gdzie można oglądać mecze KHL “na żywo”?

Hokej na lodzie to dyscyplina, która znajduje się w TOP 6 najczęściej typowanych sportów u bukmacherów. Oczywiście prym wiedzie NHL, ale na europejskim podwórku furorę robi KHL. To rosyjskie rozgrywki międzynarodowe, w których udział biorą dodatkowo przedstawiciele Białorusi, Łotwy, Kazachstanu, Finlandii oraz Chin.

W polskich realiach hokej na lodzie w telewizyjnym wydaniu można oglądać na kanałach TVP Sport, które transmituje ligę NHL. A co z rozgrywkami KHL?

Gdzie oglądać KHL? Transmisje live u bukmacherów

Jeśli obstawiasz typy na KHL, to najlepszą metodą oglądania rozgrywek tej hokejowej ligi jest skorzystanie z transmisji bukmacherskich. Polscy bukmacherzy udostępniają streamy “na żywo” z wielu sportów, w tym hokeja na lodzie. Liderzy pod względem transmisji, czyli STS, Fortuna i Betclic mają wiele praw telewizyjnych – w tym do KHL.

Oglądanie meczów “na żywo” u bukmachera wymaga zarejestrowanie u niego konta. W zależności od firmy można trafić też na dodatkowe obostrzenia np. że trzeba obstawić zakład lub posiadać środki na koncie. Jedno jest pewne, że założyć konto u bukmachera, a tym samym korzystać z transmisji live mogą tylko pełnoletni klienci.
Gdzie obejrzysz KHL? Oto bukmacherzy transmitujący mecze hokeja na lodzie:

KHL live w STS TV

STS oferuje transmisje live ze wszystkich meczów KHL. W STS TV obejrzysz KHL na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji dostępnej na urządzenie z Androidem i Apple iOS. Transmisje KHL znajdziesz w zakładce “live” – po wybraniu meczu po prawej stronie wyświetli się ekran ze spotkań, a po lewej będą prezentowane kursy “na żywo”.

sts tv

Mecze KHL w STS TV będziesz mógł oglądać po rejestracji konta w serwisie sts.pl. Dostęp do relacji uzyskuje osoba, która w ciągu 24 godzin obstawi zakład lub posiada środki na koncie. Mamy dla ciebie sposób, jak zapewnić sobie na początek środki na grę. Wystarczy, że zarejestrujesz konto w STS z naszym kodem promocyjnym: 1299PLN, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN oraz zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Poza KHL w STS TV możesz oglądać również NHL.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KHL “na żywo” w Betclic TV

Betclic słynie z wielu transmisji “na żywo” za pośrednictwem Betclic TV. Bukmacher ten nie zawiódł fanów hokeja, bo oczywiście transmituje wszystkie spotkania KHL i NHL. Mecze KHL na stronie Betclic oznaczone są ikoną “TV”, co daje pewność, że spotkanie wraz z rozpoczęciem pojawi się w zakładach live z transmisją. Mecze KHL obejrzysz na stronie betclic.pl i aplikacji mobile.

betclic tv

Aby uzyskać dostęp do transmisji live KHL w Betclic należy zarejestrować konto na stronie betclic.pl. Bukmacher udostępnia relacje “na żywo” tylko dla tych użytkowników, którzy postawili zakład na dystanie 24 godzin lub posiadają środki finansowe na koncie. Jeśli zdecydujesz się wybrać Betclic, to użyj nasz kod promocyjny: 550PLN, a będziesz mógł obstawić hokej bez ryzyka do 550 złotych.

Tak jak STS, tak i Betclic dodatkowo transmituje również NHL.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KHL – transmisje w Fortuna TV

Bukmacher Fortuna również oferuje transmisje z KHL i NHL. Podgląd do meczu możesz uzyskać w zakładce “live” na stronie efortuna.pl. Oczywiście transmisje w Fortuna TV działają również za pośrednictwem mobilnej aplikacji.
Fortuna TV i mecze KHL obejrzysz po rejestracji konta u tego bukmachera. Zakładając nowe konto możesz wpisać nasz kod promocyjny: 2230PLN, a zyskasz na początek darmowy zakład 20 PLN, powiększony zakład bez ryzyka do 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Transmisje live i streamy u licencjonowanych bukmacherów, których opisaliśmy powyżej są w 100% legalne.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KHL i hokej w TV – gdzie oglądać?

Mecze Polskiej Ligi Hokeja i NHL można oglądać na antenie TVP Sport i serwisie tvpsport.pl. W polskiej telewizji nie ma prowadzonych transmisji z KHL, dlatego typerzy chcący legalnie i bez zakłóceń oglądać KHL powinni wybrać streamy bukmacherów online.

Typy KHL na Zagranie

Pokazaliśmy ci, gdzie możesz oglądać KHL “na żywo”. Mamy dla ciebie dodatkową informację – gdzie szukać typów na KHL! Zdajemy sobie sprawę, że w polskich mediach trudno znaleźć informację o KHL, bo nie ukrywajmy nie są to rozgrywki, które elektryzują opinię publiczną. To jednak nie oznacza, że nie możesz zdobywać informacji o tej lidze hokeja na lodzie. Nasi eksperci na Zagranie regularnie śledzą KHL i prezentują typy na mecze i to z bardzo dobrym efektem!

Typy na KHL od Zagranie to gwarancja analiz na najwyższym poziomie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze