Kazachstan – Słowenia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.03.2023

Piłkarz Kazachstanu po zdobytym golu

Gdzie oglądać Kazachstan – Słowenia? W czwartek będziemy mogli zobaczyć aż 8 ciekawych spotkań w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy! Tym pierwszym meczem będzie rywalizacja walecznych Kazachów ze Słowenią, która pokazała się z dobrej strony w ostatniej edycji Ligi Narodów. Gdzie będzie można zobaczyć to starcie na żywo w Polsce? Zapraszam do sprawdzenia.

Kazachstan – Słowenia, transmisja na żywo w TV

Być może na pierwszy rzut oka zestawienie Kazachstanu ze Słowenią nie wywołuje na skórze kibica gęsiej skórki, jednak mecz ten warto będzie obejrzeć na żywo! Został on zaplanowany na 23. marca i rozpocznie się już o godzinie 16:00, co sprawia, że wszystkie pozostałe spotkania eliminacji do Euro również Was nie ominą! Typy na Kazachstan – Słowenia pojawiły się już na naszym portalu, natomiast transmisja w TV będzie dostępna na kanale Polsat Sport News o wspomnianej już godzinie 16:00!

Kazachstan – Słowenia: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli z jakiegoś powodu nie macie ochoty oglądać omawianego spotkania w telewizji, to istnieje również sposób na zobaczenie go w internecie na żywo i z polskim komentarzem! Opcją tą jest rejestracja w Polsat Box Go, gdzie pokazany zostanie stream online, który będzie dla użytkowników owego serwisu w pełni legalny i bezpieczny! Na dodatek na portalu tym znajdziecie inne mecze eliminacji do Euro 2024, spotkania Champions League, czy starcia w Fortuna 1. Lidze. Oferta jest więc warta uwagi, a ja poniżej przedstawiam jej szczegóły:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/goto/fuksiarz
  2. Wpłać minimum 100 PLN na depozyt
  3. Odbierz voucher do Polsat Box Go dostępny na Twojej skrzynce e-mail
  4. Otrzymasz go w ciągu maksymalnie 24h
  5. Jego wartość wynosi 40 PLN
  6. Uprawnia on do wykupienia miesięcznej subskrypcji pakietu Sport w Polsat Box Go
  7. Aktywuj voucher i ciesz się transmisjami w apce mobilnej lub telewizorze!
Polsat Box Go z Fuksiarzem

Gdzie oglądać Kazachstan – Słowenia?

Prócz transmisji w TV i streamów online, istnieje jeszcze jedna, interesująca opcja dotycząca oglądania meczu Kazachstan – Słowenia na żywo! Mowa tu o zainstalowaniu aplikacji mobilnej Polsat Box Go, którą pobrać możecie na urządzenie z systemem IOS lub Android. Stream online będzie działał także na niej, a po więcej ciekawych transmisji zapraszam do sprawdzenia oferty polskich bukmacherów. Wielu emocji przy czwartkowych meczach!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze