Kawasaki – Bayern Monachium: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.07.2023

Joshua Kimmich

Gdzie oglądać mecz Kawasaki – Bayern Monachium? Już w sobotę rozegrany zostanie towarzyski mecz pomiędzy Kawasaki a Bayernem. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego pojedynku, to w poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV, a także stream online.

Kawasaki – Bayern Monachium, transmisja na żywo w TV

Towarzyski mecz pomiędzy Kawasaki a Bayernem odbędzie się w sobotę 29 lipca o godzinie 12:00, a jego areną będzie Stadion Olimpijski w Tokyo. Zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji będą Bawarczycy, którzy przygotowują się do nowego sezonu pod wodzą Thomasa Tuchela. Jak potoczy się ten mecz? Jego transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport.

Kawasaki – Bayern Monachium: transmisja i stream online za darmo

Meczu Kawasaki – Bayern niestety nie obejrzysz przez internet, lecz warto pamiętać, że na polskim rynku zakładów są bukmacherzy oferujący transmisje live, a jednym z nich jest STS. Co trzeba zrobić, by móc korzystać ze streamów u tego operatora?

  1. Jeśli nie masz konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Korzystaj ze streamów w STS TV w aplikacji mobilnej!
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Kawasaki – Bayern Monachium?

Starcie Kawasaki – Bayern Monachium obejrzysz w Polsat Sport. Jeśli przy okazji masz chęć obstawić ten mecz, to dobrym pomysłem powinno okazać się skorzystanie z oferty bukmachera STS. Nie masz jeszcze konta u tego operatora? Możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Aby to zrobić, załóż konto z naszym kodem, obstaw kupon i odbierz zwrot, jeśli nie wejdzie! Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze